неділя, 24 липня 2011 13:05

Латвійський Сейм поплатився за корупцію

Латвійський Сейм поплатився за корупцію

Громадяни Латвії більшістю голосів проголосували за розпуск парламенту країни.

За попередніми даними Центральної виборчої комісії, 94,7% громадян країни, які володіють правом голосу, висловили недовіру нинішньому парламенту. За даними ЦВК, на 199 дільницях проголосували 65 тис. 805 громадян країни. З них, за розпуск Сейму - 62 тис. 154 (94,45%), а проти - 3 тис. 490 (5,30%).

Тепер на країну чекають позачергові вибори у вересні.

Питання референдуму, що відбувся вчора, звучало так: "Чи виступаєте ви за розпуск 10-го Сейму?". Відповідей дві: "за", або "проти".

Нагадаємо, 29 травня 2011 року президент Латвії Валдіс Затлерс оголосив про свій намір розпустити парламент. Він висловив обурення відмовою депутатів позбавити імунітету парламентаря і за сумісництвом бізнесмена Айнарса Шлесерса, підозрюваного в корупції.

В емоційному телезверненні до народу Затлерс підкреслив, що не повинно бути депутатів, які вважають себе вищими за закон, і звинуватив парламентарів у брехні та обслуговуванні інтересів олігархів. Рішення Затлерса не має аналогів в історії Латвії. Латвійський сейм був обраний в жовтні 2010 року.

Перебуваючи на посту Президента Латвії з 2007 року, Затлерс активно намагався відновити підірвану довіру громадян цієї колишньої радянської республіки до політики. 2 червня 2011 року Сейм обрав на новий президентський термін іншого кандидата - Андріаса Берзіньша.

Зараз ви читаєте новину «Латвійський Сейм поплатився за корупцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.01.2011 21:34:38кровописи92.112.86.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Девчонки,а родители знают чем вы занимаетесь?.....сиськами светить.вот это подвиг.Только вот непонятно-это хобби или основное место работы?
13.01.2011 20:01:35Киевлянин78.25.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"Движение FEMEN, больше известное, как \"кровосиси\"... Да, они, видать, и правда кровосиси, и этим все сказано. Ради самопиара готовы на все. Совсем стыд потеряли. Именно о таких и говорил Азаров. Алексей(Киев) прав 100%.
13.01.2011 18:40:42 хохлу94.178.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бери участь у акції непокори \"Покажимо сраку нинішній владі!\" Завтра о 9-00 біля будь-якого відділку міліції знімай штани і пртестуй. \"ОСТАЛЬНОЕ-ПРИЛОЖИТСЯ! \"
13.01.2011 18:23:00 Хохлу94.178.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ти, якщо дуже вже з кимось незадоволений, теж штани скидаєш і протестуєш?
13.01.2011 18:09:57Хохол94.179.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Може вони й повії, які себе рекламують але хоча б щось роблять, аби показати непокору владі. А що робить більшість із нас? Сидить і гадить в коментах осуджуючи їх. Я багато з ким спілкувався і більшість каже, мовляв, не буду нариватись, а то ще поб\'ють, спалять квартиру і т.д. Вибачайте але ми були і будемо рабами і боягузами.
13.01.2011 17:43:12Українець95.133.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не те.Як щирий українець, люблю українську природу, та повну пазуху цицьок і оберемок сраки.А тут що?
13.01.2011 17:40:48Масі95.133.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Завидки беруть?Сама б роздяглася, та цицьки висять, як у старої...Можна на плечі закидати?
13.01.2011 14:20:09 масе94.178.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так раздевайся, шалава-протестантка!
13.01.2011 14:07:59проФФерор кровосісі77.123.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Треба відправити Хазарова у Львів - там його швидко української навчать! А Овоща у Франківськ!
13.01.2011 14:00:02мася109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Молодцы, девчонки! Не равнодушные, смелые, яркие, креативные. Я ваша болельщица.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути