Ексклюзиви
четвер, 07 березня 2013 12:05

Кужель про Тимошенко в 1996 : "Вона тоді була, вибачте, сірою мишкою"

Кужель про Тимошенко в 1996 : "Вона тоді була, вибачте, сірою мишкою"
Фото: tvi.ua

Народний депутат Олександра Кужель розповіла, що 1996 році про екс-прем'єра Юлію Тимошенко майже не знали і великого значення вона ні в політиці, ні в бізнесі не мала.

Про це вона сказала під час допиту в апеляційному суді.

Відповідаючи на запитання, які стосунки були у Щербаня і Тимошенко, вона розповіла. що тільки раз бачила їх разом в одному приміщенні. Це було святкування 50-ти річчя Щербаня, на яке було запрошено багато відомих і впливових людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк: Ніяких виборів президента в 2015 році не буде. Ми йдемо піднімати людей

"Ніяких стосунків у них не було. Тимошенко разом із чоловіком була присутня на дні народженні Жені. Тоді я її вперше побачила. Але вона тоді була, вибачте, сірою мишкою", - сказала Кужель.

За її словами, у 1995 році всі питання щодо постачання газу на Донеччину було вирішено і конфліктів жодних у цій сфері не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк: "Вони хочуть знищити українську опозицію, і вибити захист з-під Тимошенко"

Кужель також розповіла, що була погано знайома з Володимиром Щербанем, бо "ніколи не любила таких лощених чоловіків". Натомість, характеризуючи Євгенія Щербаня, вона наголосила, що він був "дуже галантним і хорошим мужиком".

Зараз ви читаєте новину «Кужель про Тимошенко в 1996 : "Вона тоді була, вибачте, сірою мишкою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.01.2013 09:13:53Розачка194.44.191.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ригиАнали,да ж ани тупиє

09.01.2013 22:43:56;)93.74.198.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Видео мутное. Она вышла на дорогу заранее, а не "бросилась", водитель не мог ее не видеть. Может споткнулась или оступилась, видеорегистратор внес бы ясность.

10.01.2013 16:19:12СД89.22.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а где видео ?

09.01.2013 18:57:49мс93.180.237.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Якби Марусі знали в чому полягає користь від дотримання законів в державі і принципу рівності всіх перед законом, то ми жили б інакше.

09.01.2013 19:45:10Маруся95.111.145.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Дотримання законів в Державі і принципу рівності всіх перед Законом нам в найближчому майбутньому навряд чи дочекатись.Тому що у нас забагато "ПРОФФЕСОРІВ". Але, повірте, я цього також дуже хочу. І ще. Я не проти того, щоб Меладзе таки був покараний, але чи ви самі в це вірите? І Чим же завадить його матеріальна допомога сім'ї?

09.01.2013 20:16:53Обєктивно109.251.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Справа не в "ПРОФФЕСОРАХ", а в МАРУСЯХ.

09.01.2013 18:54:05гриша91.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

алекс, извини, ты эту гипотезу написал первый!

09.01.2013 18:53:36ВотуМ109.251.163.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Мутное видео. Какие-то манцы...

09.01.2013 18:48:44гриша91.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вся суть в названии улицы - вспомните подвиг Гастелло!

09.01.2013 18:48:29водій213.231.47.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
09.01.2013 18:45:04римлянин93.72.27.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

народ требует хлеба и зрелищ,как в караване.видео в студию

09.01.2013 18:35:18Руслан213.109.82.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

А де ж відео?

09.01.2013 19:25:42Влад46.201.139.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ты текст читал? Там есть ссылка.

09.01.2013 18:28:24Алла195.177.75.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Все эти клоуны рано или позно поплатятся если не жизнью то здоровьем!
А водилам совет приобрести регистратор не всегда есть скрытые камеры!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути