понеділок, 14 лютого 2011 18:09

Колеснікова виписали з лікарні

Колеснікова виписали з лікарні

Сьогодні віце-прем'єра-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова виписали з лікарні "Феофанія". Він лікувався там після інфаркту. Політик пробуде вдома щонайменше два тижні.

"Почуваюся терпимо, - розповів він у коментарі кореспонденту Gazeta.ua. - Поки що я вдома, дотримуюся постільного режиму. Буду вдома хоча б два тижні. Як вийде. Лікарі наполягали на трьох. Треба виконати певні процедури. Постараюся їх робити".

Він не схотів уточнювати, які саме ліки прописані й що треба виконувати: "Давайте без деталей. Якщо обширний інфаркт трапився, то які процедури?"

Колесніков запевнив, що на лікарняному стежить за усіма справами.

"Я в курсі усіх справ, повірте, - наголосив віце-прем'єр. - Пропустив святкову презентацію - 500 днів до Євро. Вона пройшла успішно. Головне усі побачили, що ми готові".

Як відомо, 24 січня Колеснікова доставили до лікарні з діагнозом інфаркт. Йому зробили стентування.

Зараз ви читаєте новину «Колеснікова виписали з лікарні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

17

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.02.2011 23:50:42Боря заходит91.203.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Куда[Цензура]
14.02.2011 22:25:08канистра92.112.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Молодца, Боря! Работа ждет!
14.02.2011 21:59:40Вера195.39.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тунгус (Львов) 14.02.2011 | 21:52 Очень точно все подмечено!Именно под руководством Колесникова подготовка к Евро стала приносить плоды. Пусть окончательно выздоравливает и приступает к своей работе!Так как в нашей стране нужно все контролировать, так как \"доброжелателей\" хватает.
14.02.2011 21:52:52Тунгус77.52.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так почему никто ничего не делал, а?Потому что руки из жопы и рыльце в пушку вот почему.А Колесников - это человек который в общем сделал все для того чтобы спасти Украину в глазах мирового сообщества. Потому что еще ни одна стана не проваливала подготовку к Евро. А иначе говорят только проплаченые лицемеры, идиоты и завистники успехов подготовки да и вообще харизматической личности Колесникова.
14.02.2011 21:30:58Варунамітра94.76.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пішов на поправку, от його й виписали. Але поки був в шпиталі, томіг би хоч український алфавіт вивчити. Та нічого, як встановиться українська влада то на нарах надолужить.
14.02.2011 20:33:53кремень77.52.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Думаю нашим людям не стоит путать политику с личным.Если люди будут больше любить и уважать друг друга не зависимо от их материально положения, занимаемой должности и то Украина будет процветать.А иначе мы просто обречены на неудачу.
14.02.2011 19:58:49Toshio77.52.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
С такими сумасшедшими темпами такие последствия конечно не удивительны!Но главное что в целом здоровье в норме.
14.02.2011 19:39:53WOT95.135.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а значит к работе уже скоро приступит, отлично!
14.02.2011 19:32:13Кирилл213.111.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всем желаю здоровья и ни когда не болеть, а то что Колесников хороший политик - это факт, я думаю он нас не подведёт и евро пройдёт на высшем уровне!
14.02.2011 19:22:38pizza-pizza193.109.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну вот и сбылась его мечта быстрее покинуть больничную койку)) Теперь главное, чтобы побыстрее реабилитировался в отношении работы и опять в русло
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути