понеділок, 23 липня 2012 17:24

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Кокс і Тимошенко на зустрічі обговорювали загальну політичну ситуацію

Кокс і Тимошенко на зустрічі обговорювали загальну політичну ситуацію
Мікроавтобус, в якому їхав Кокс, виїхав із території лікарні близько 16.45 у супроводі машини ДАІ. Фото: podrobnosti.ua

Спостерігач від Європарламенту Пет Кокс покинув територію ЦКБ №5 у Харкові, де зустрічався з екс-прем'єром України Юлією Тимошенко.

Мікроавтобус, в якому їхав Кокс, виїхав із території лікарні близько 16.45 у супроводі машини ДАІ та машини облдержадміністрації.

Як повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко, зустріч проходила в його присутності.

"На зустрічі обговорювався не тільки хід справи, а й загальна політична ситуація", - сказав Власенко журналістам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогоднішні події Тимошенко сприймає як посилення політичних репресій - Власенко

Він підтвердив, що інший захисник Тимошенко Андрій Кожем'якін не був присутній на зустрічі.

Як повідомили джерела в правоохоронних органах, Кожем'якін приїхав, коли зустріч Тимошенко з Коксом вже почалася, і в категоричній формі зажадав пустити його до екс-прем'єра.

"Він приїхав уже після початку зустрічі. Крім того, у ній брали участь 5 осіб, тому його не пустили", - пояснили джерела.

Зараз ви читаєте новину «Кокс і Тимошенко на зустрічі обговорювали загальну політичну ситуацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.07.2012 11:56:50КУКУ109.207.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПЕРДУН СТАРЫЙ КОТОРОГО ЕВРОПА ПОД ЗАД ДАЛА И ШМУЛЬКА РЕШАЮТ КАК УКРАИНЕ ЖИТЬ И И РАЗВИВАТСЯ

23.07.2012 19:57:47це так91.231.55.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Це неприпустимо піаритися на нас українцях. Зечка і екс Кокс обговорюють політичну ситуацію?

23.07.2012 19:55:46Элиот109.254.49.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Кожемякин коксом не побаловался.

23.07.2012 19:39:03 Власть195.189.105.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

В стране,где эффективная государственная власть,трудно представить,чтобы к сидельцу Ходорковскому,выстраивалась в камеру очередь из госдеповцев,которые бы решали судьбу России.

26.07.2012 11:57:46КУКУ109.207.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

МОЛОДЕЦ

23.07.2012 18:56:09Лиса91.221.133.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Где такое видано 2 экса решают судьбу Украины. Как могут наши правители опускаться до такого уровня, чтобы зэчка решала нашу судьбу. Когда Вы закроете эту клетку на 7 лет, а может и на пожизненно. Надоели все эти ходоки, которые вытирают ноги об украинский народ, во главе с этой доцей, которая продала Украину за свободу своей мамаши-воровки.

23.07.2012 18:30:02княгиня77.1.83.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

А какин газетам можно вообще верить? В одной Обком , Кокс был 3 часа, а в Профи-Ньюс 30 минут...Кто за это отвечает?????

23.07.2012 20:07:42Бонифаций 178.94.150.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А может просто вторую "порцию" КОКСА привезли .:)

23.07.2012 18:59:01Бонифаций 178.94.150.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

княгиня -- отвечаю на твой вопрос . один из способов употребления КОКСА - вдыхать через НОС . Так вот - несостыковка по времени это просто промежуток между двумя "дорожками" , поняла ?? Если нет , спроси у Лёни "космоса" - пока он не вышел на орбиту земли.;););)

23.07.2012 18:25:42мотя46.33.239.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Небреши сука Власовская, от тебя уже воняет брехнёй.

23.07.2012 18:23:15Клара31.3.24.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Преступница, обвиняемая вр многих преступлениях и отбывающая срок в колонии, обсуждает политическое пложение в Украине.Где такое видано.Непонятно, что это за режим содержания у этой преступницы.Глобальные проблемы внуренней и внешней политики решает Тимошенко !Возмущению народа нет конца.Вот это действительно ДЕМОКРАТИЯ !Во всем мире тпкое невозможно.Ничего удивительного не будет, если мошенница драпанет и революцию сделает очередную .

24.07.2012 00:11:31Сонцеворот178.95.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Клара, в усіх демократичних країнах можна нанести візит засудженому. І обсудити з ним будь-які проблеми. А Юлю посадили за політику, а не за якісь провини. Увесь світ про це говорить. Чи ти думаєш, що ти розумніша від усіх?. Так, газові контракти вона підписала погані, але не з своєї вини. Путін її просто нагнув, відключивши газ у морози. Пройшло б іще тиждень-два, і наш народ вийшов би з мерзлих квартир громити все на своєму шляху. Я розумію, що ти сама не мислиш, а бездумно засвоюєш чужі лозунги. Інакше б ти розібралась у цій нескладній ситуації.

23.07.2012 17:55:15запорожье95.133.87.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Я думал,что кокс нюхают.Оказываеться Цыдя с ним даже разговаривает.Вот ее гребет.

23.07.2012 17:50:48Любопытствующий195.189.105.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Кокс,коксу ей хоть притаранил?...А,то её совсем заломит...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути