понеділок, 28 липня 2008 09:39

Як Ющенко бродив по коліна у воді (ФОТО)
6

В неділю Віктор Ющенко побував на потерпілій унаслідок стихійного лиха Івано-Франківщині, зокрема Галичський район.

За матеріалами Української правди.


На загальній з прем"єром Юлією Тимошенко нараді оперативного штабу в Івано-Франківську Ющенко оголосив постраждалі території зоною надзвичайної екологічної ситуації. Він також вимагає внесення радикальних змін до держбюджету 2008 року.


Зараз ви читаєте новину «Як Ющенко бродив по коліна у воді (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

47

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.08.2008 08:37:56Сергій0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
По коліна в воді, по вуха у лайні.
08.08.2008 14:16:06fizuk0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
44. буба (львов)Чим ти займаєшся, що тобі чесно при Януковичі дали квартиру???В мене знайомий голосував за нього бо при ньому легко возити контрабас...Його уряд передбачив на розвиток водопостачання 350 млн, 70% цієї суми мало піти на три області вгадай які?!!Спитай любого підприємця, який працює не в Донецьку , що таке Янукович прем"єр?!Ющенко самий кращий прем"єр за всю історію, скасував бартерні розрахунки , врятував країну від дефолту...ти може забув як людям в ті роки(перед приходом Ющенка прем"єром) зарплату не платили по пів року, люди плакали коли його за найкращі показники знімали з посади...
07.08.2008 09:23:10восточный0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А нас уже заставляют сдавать дневную зарплату поголовно и добровольно принудительно.
06.08.2008 20:19:13вова0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А уж какой саботаж был, когда Янукович был премьером.Забыли?Может он организовал нове тлумачення конститучии?Может он назначил новые выборы,выбросив при этом миллионы грн.наших граждан?Поставьте Януковича хотя бы на три года,а не на три месяца,тогда посмотрим.Вы при владе с 2004г. ЧЕТЫРЕ ГОДА-один кошмар.Сколько вам еще надо?Вы скажите,мы может потерпим.Ющенко премьером хорошо помним.Назвать соц.программы которые он завалил?
06.08.2008 20:10:25вова0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Vlad (Kyiv) Лично для меня,при Януковиче, я,да и не только я,получили квартиры,по справедливости,а не по блату.Я мог планировать свой бюджет,не то,что сейчас,или при Кравчуке и Кучме.Перестали отключать свет в домах,как это было при премьере Ющенко,и вице-премьере Тимошенко.Не говорю об нынешней инфляции.
06.08.2008 15:19:34несвидомый0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А почему все должны помогать? Есть правительство, мы платим налоги. Правительство перечисляет наши деньги с налогов потерпевшим. Юля чем занимается? У Юли порядок? Снимите оранжевые очки!
06.08.2008 14:14:52@0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
40. Vlad (Kyiv) 06.08.2008 14:08 Какой саботаж Януковича??? Что за чушь ты несешь??? Тот кто у власти - тот и должен порядок наводить! Бараны оранжоидные!
06.08.2008 14:08:09Vlad0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для 36. несвидомый (Северодонецк). А зачем Янукович об"явил про создание теневого правительства? Правильно, что бы палки в колеса ставить обычному правительству, потому что ему хочется доступ к каналам с государственными деньгами. Вместо того, что бы наводить порядок в стране, Янукович делает саботаж.
06.08.2008 14:05:12Vlad0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для 35. вова (львов). Читай правильно, я не говорю, что он виноват. Я спрашиваю, что он сделал для людей, если он такой добрый, как на рекламе?
04.08.2008 17:08:09DFCZ0.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Рома (сватово) Шухевич за все это боролся. он первый начал вырубать елки на склонах Карпат на зло москалям.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути