Ексклюзиви
четвер, 24 червня 2010 10:15

Кадиров лякає Україну терористами з Чечні

Кадиров лякає Україну терористами з Чечні

Президент Чечні Рамзан Кадиров вважає, що Україні можуть створити загрозу ваххабіти - представники релігійно-політичного руху в ісламі, з яким бореться його влада.

"Ця зараза (ваххабізм) поширюється по всьому світу. І в Україні теж. У вас ваххабітів більше, ніж у Чечні", - заявив він в інтерв'ю журналісту "Сегодня".

"Ми це знаємо, бо у вас знаходиться один наш ваххабіт. А також тому, що дуже багато фанатиків приходять до нас через вашу країну", - пояснив президент Чечні.

"І якщо ви не будете боротися з цим явищем, завтра-післязавтра вони накоять у вас те ж саме, що зробили в Чечні", - вважає Кадиров.

На запитання, чи співпрацює він у цьому напрямку з українськими правоохоронцями, президент Чечні відповів: "Ні. Я навіть і не намагався".

"Раніше у вас була прозахідна влада, яка продала ідею українського народу. І робила усе, що могла, проти Росії. Тому, я навіть не хотів про це думати. А зараз про це можна говорити. Оскільки до влади у вас, нарешті, прийшли нормальні люди", - заявив Кадиров.

На запитання, де в Україні треба шукати ваххабітів, він відповів: "Вони скрізь є. Це не секрет".

Зараз ви читаєте новину «Кадиров лякає Україну терористами з Чечні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

71

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.10.2011 23:45:28Ваххабіт85.254.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Цей шайтан вже дістав!
Думаєте реалізувати сценарій ФСБшно ГБнявої швалі в Україні?
Гексоген путінські провокатори вже підготували?
Дуже скоро ваша "нормальна українська влада" полетить шкереберть

25.06.2010 12:31:23Мамай77.82.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На 69.Дело не в том кто такая Румыния и какое количество шапок для этого потребуется.Дело в том,что тенденция нехорошая наблюдается,иными словами,прецедент может случится.И если даже голобосая но Эуропейськая рУМЫНИЯ вякает о территориальных претензиях к Украине,а гораздо более сильная Турция или Россия молчат...ну,вобщем,может на всех шапок не хватить.Думаю в общих чертах моя мысль понятна.
25.06.2010 11:48:45Ваван95.133.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
68.Мамай,хто така рУМИНІЯ?,шапками закідаємо.
25.06.2010 08:43:57Мамай77.82.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Румунія знову претендує на землі України, повідомляє газета "Сегодня" з посиланням на народного депутата від фракції БЮТ-учасника нової коаліції Геннадія Задирко. Мова йде про невеликий (1500 на 800 метрів) безлюдний острів.... .............это так,к слову.Лиха беда начало.
25.06.2010 05:51:09Мамай77.82.90.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На 33.Ведьмак,я не отрицаю никаких вариантов,и перечислил наиболее заинтересованные стороны.Я только говорю что проблема существует,и она гораздо шире чем только Россия.Но,если вы считаете что все отлично и прекрасно,можете и дальше оставаться в этом комфортном состоянии. Ваш сценарий относительно России,наиболее примитивен,а посему понятен большинству,но,повторяю,Россия,далеко не единственная сторона имеющая интересы в Крыму,и при определеннывх условиях,дестабилизировать ситуацию,в своих интересах,может не только она.Одним из таких условий,мог бы стать вывод ЧФ и уменьшение русскоязычного населения Крыма.Процесс этот может занять десятилетия,но финал его приблизительно понятен.Аналог-Чечня.О чем,собственно говоря,и предупреждает Кадыров.Только Россия смогла удержать Чечню,а вот сможет ли ОДНА Украина обуздать татарских сепаратистов-не факт...
24.06.2010 20:59:01Серж178.94.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
64.Ніколи москалюга в душі, не стане українцем.
24.06.2010 20:32:58Хохол192.251.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А прислушаться не мешало бы!
24.06.2010 20:31:39Шурик62.220.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Стен дай Бог чтобы было всё как ты говоришь Поняли бы это галицаи что без нас им и жить было легче Так что не навязывайте нам свои ценности своих героев Для нас это чужое А за 20 лет это чужое вы превратили во вражеское
24.06.2010 20:21:59юлия93.126.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
как говорить не будем судить эту новость!!!))) поживем и увидем что будет то и будет так что вот так.... может он и прав на счёт ваххабитов.
24.06.2010 20:21:06papa92.36.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Храбрые хохлатые овечки. Столько слов и ноль дел. Скучно.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути