Ексклюзиви
вівторок, 18 жовтня 2022 22:32

Іранські дрони Росії не допоможуть, їхні ілюзії розваляться - Зеленський

Іранські дрони Росії не допоможуть, їхні ілюзії розваляться - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський вважає, що Росія показала своє військово-політичне банкрутство. Фото: ОП

Звертання Росії по допомогу до Ірану є визнанням Кремлем свого військово-політичного банкрутства.

Десятиліттями вони витрачали мільярди доларів на свій ВПК, а в підсумку пішли на поклін у Тегеран, щоб отримати доволі прості дрони та ракети. Про це сказав президент Володимир Зеленський у черговому зверненні.

"Стратегічно це їм усе одно нічим не допоможе. Але зараз на тактичному рівні за рахунок іранських дронів у терористів ще можуть виникати певні надії, якісь там розрахунки, нові ілюзії. Усе це розвалиться, як і попередні їхні розрахунки. 237 днів цієї війни доводять, що ми здатні знайти відповіді на будь-які загрози, якщо діємо разом", - сказав український президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали наслідки російських ударів по Києву

Він нагадав, що протягом доби терористичних ударів зазнали понад 10 українських регіонів: Житомирщина, Київщина, Сумщина, Дніпро і Кривий Ріг, Харківщина, Запоріжжя, Миколаїв та інші міста південної України, Донбас.

"Сьогодні продовжилася битва за нормальне життя для наших людей. Були нові атаки проти нашої енергосистеми. Частину російських дронів і ракет вдалося збити. Знову дякую за це нашим зенітникам, Повітряним силам. Зокрема, дякую 138-й Дніпровській зенітній ракетній бригаді за збиття чотирьох "Калібрів" і Херсонській зенітній ракетній бригаді за збиття російського штурмовика Су-25. Дякую й усім партнерам, які допомагають нам із протиповітряною та протиракетною обороною", - сказав Зеленський.

Росія завдала понад сотню ударів іранськими дронами-камікадзе.

У результаті цих атак загинули та отримали поранення десятки людей, зокрема діти. Третина енергетичної інфраструктури України постраждала. Отримали пошкодження будівлі двох дипломатичних установ у Києві.

Надання Іраном зброї Росії робить його співучасником агресії та воєнних злочинів в Україні, йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

Зараз ви читаєте новину «Іранські дрони Росії не допоможуть, їхні ілюзії розваляться - Зеленський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.08.2011 00:08:54Иван78.26.128.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Забыли добавить к слову любой НЕ ЗАВИСИМЫЙ суд. А сегодня мы наблюдаем не суд, а судилище. Что то напоминает артель "Дышло" - куда повернул, туда и вышло. Только умалишенный может сказать, что это СУД, а не судилище. Так циннично тероризировать человека, притом лидера оппозиции. могут только люди далеки от правового поля и уверенные в своей безнаказанности.Заказуха зашкаливает! Рано или поздно за этот беспредел придеться кому то ответить по всей строгости ЗАКОНА!
12.08.2011 04:44:40DENVER82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
22_му. ЗАКОН ДЛЯ ВСЕХ ОДИН??? ХА ХА. ГДЕ В УКРАИНЕ?? МОЖЕТ В РОССИИ ТОЖЕ?? И В БЕЛОРУСИИ.?? ВЫ ТОЧНО В УКРАИНЕ ЖИВЕТЕ?? МОЖЕТ ДЕД МОРОЗ СУЩЕСТВУЕТ?? ЗЕМЛЯ ПЛОСКАЯ И СТОИТ НА ТРЁХ СЛОНАХ???
12.08.2011 04:28:48DENVER82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
СОГЛАСЕН. У НАС СУДЫ НЕ РАБОТАЮТ. ДИСКРЕДЕТИРОВАЛИ СЕБЯ ДАВНО, КАК И ВЛАСТЬ ОСТАЛЬНАЯ. НЕ ИМЕЮТ ДОВЕРИЯ НАРОДА. ЗА ОКЕАНОМ СУДЫ- НЕЗАВИСИМЫ И ДОВЕРИЕМ НАРОДА ОБЛАДАЮТ. НАША СИСТЕМА ПРОДАЖНА, ПОРОЧНА В КОРНЕ. ОДНИ ЗАКОНЫ- ПРОТИВОРЕЧАТ ДРУГИМ ЗАКОНАМ. ИСПОЛЬЗУЮТСЯ ССЫЛКИ НА ТЕ, КОТОЫЕ УДОБНЫ ВЛАСТИ. ЗАБЫВАЮТСЯ ЗАКОНЫ ДЛЯ НАРОДА. ПРАВА ЛЮДЕЙ НЕ УЧИТЫВАЮТСЯ НО ОБЯЗАННОСТЕЙ МНОЖЕСТВО. МАНИПУЛЯЦИЯ СОЗНАНИЕМ, ЗАКОНОМ_ НОРМА!!!?
12.08.2011 04:02:27DENVER82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ПОРА БЫ НАЙТИ СУД, КОТОРЫЙ ПРИМЕНИТ САНКЦИИ К МИДу.
07.08.2011 11:42:42СВ81.24.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Безусловно, ни один суд в мире, и особенно хвалёный американский, не стал бы терпеть и сотой части того, что вытворяла там эта мразь! Я не чужое мнение повторяю - сам все прямые трансляции смотрел. Давно пора было! На нары мразь пожизненно! И деньги вывезенные вернуть, выдавить из сволочи, как пасту из тюбика! Это не её, мрази, это бюджетные деньги!
07.08.2011 01:34:32Одиссей94.178.95.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Если уж говорить о справедливости суда Януковича, то от профанации обещаний к явной брехни он перешел с лёгкостью умственно отсталого больного, с которого и спроса нет ни какого. С такой же лёгкостью не вменяемого и не подсудного со справкой, он осуществил государственный переворот, используя полулегальный приход к власти, а теперь собирается из конституции пошить себе очередной "Тришкин Кафтан", где под справедливостью будет иметься в виду воцарения даунов от династии Януковича.
06.08.2011 20:16:42Рафис Кашапов95.78.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Свободу Юлии Тимошенко!
06.08.2011 16:51:17Віктор195.211.62.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
...Не знаю стосовно ЧЕСНОСТІ судової "розбірки" со суті обвинувачень... Але поведінка Ю.В. в суді, м"яко кажучи, неадекватна була ПРОВОКАЦІЄЮ з боку Ю.В. Те, що її "засадили", це її ВЛАСНЕ БАЖАННЯ!!! Так, що бажання ВИКОНАНЕ! ...Вона надіється з-за ГРАТ вийти "народною героїнею". ...Боюсь, що в ней це получиться. Унас народ такий... Але шкоди УКРАЇНІ вона зробила НЕМІРЯНО. ...А поймете це після перших п"яти років її майбутнього ПРЕЗИДЕНТСТВА (вона ще понавитворяє). ...Правда і регіонали, "не мед"... Не люблю впернено-уперто говорячих політиків з бішеним блиском в очах... А якщо..., то в даному випадку ЮВ "на підсидку" влетіла чесно, раніше надо було ( за знехтування та неповагу до суду)...
06.08.2011 21:21:22оса77.122.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
витек - тебя видно она сильно обидела а иначе чего ты так раздрыстался? ГА?
07.08.2011 21:52:58ВІктор195.211.62.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
...я так розумію, хамство це найсприятніший аргумент... ( для Вас особисто) ???
06.08.2011 16:31:01Гриць Харків77.120.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
За що "закрили" Тимошенко?Адже МЗС Росії дав чітку оцінку подіям, заявивши що "підписання договорів було в рамках діючого законодавства при згоді президентів"! Хіба цього не знав суд і його "мурчащая" криша Рінат Кузьмін? Ні, все знали, але їхня задача "закрити" Тимошенко, щоб далі безнаказанно РОЗГРАБЛЮВАТИ державу і її народ!Не вийде в Україні достатньо здорових сил, щоб знешкодити діючу банду!
06.08.2011 16:12:16Дериматня95.132.181.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Не можна собі уявити, щоб конгресмени в США лізли з кулаками на поліцейських, захищаючи перед судом свого колегу.Зразу б положили електоршокером писком на землю.Правда, вони цього собі не дозволили б.Це тільки наше бидло на це здатне, бо воно, бач, недоторкане.
06.08.2011 18:09:21Serg46.119.20.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Не можна собі уявити, щоб в США відбувалися такі "суди"
06.08.2011 16:25:32193.127.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В США такий бидляк ніколи б нестав суддею і поліцію там набагато інтелектуальніших людей набирають. Суддя там дотримується законів а не лиже задницю диктаторам!!! через це там і зовсім інше ставлення в народу до працівників правосуддя!!!
06.08.2011 17:43:44Виктор из Нью-Йорка (ранее Харьков)24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
1, чёрт ты рогатый, да от судьи Киреева аж прёт интеллигентностью! Да ни один другой судья таких бы издевательств не выдержал и одного часа! Впрочем, если считать "интеллигентами" ваших галичанских чертей, называющих себя "писателями" и "поетами", то тебя можно понять.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути