Ексклюзиви
четвер, 01 грудня 2011 12:19

ДАІ перешкоджає активістам провести "Переоблік влади"

ДАІ перешкоджає активістам провести "Переоблік влади"

У Києві зупинено автобус з активістами та обладнанням, необхідним для проведення акції "Переоблік влади".

Як повідомили в прес-службі ВГО "Громадянський рух "Вперед!", біля метро Арсенальна співробітник ДАІ, який відмовився назвати своє ім'я і прізвище, зупинив автобус нібито для перевірки документів.

Після того, як він заглянув всередину автобуса і побачив прапори та апаратуру, які везли до Верховної Ради для організації акції, він забрав документи у водія і сховав їх у нагрудну кишеню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активісти руху "Вперед!" побачили провокації з боку влади

Наразі документи водієві не повертають, протокол про порушення також не складають.

Нагадаємо, сьогодні, 1 грудня, за ініціативи ВГО "Громадянський рух" Вперед!" проходить Всеукраїнський страйк "Переоблік влади".

У цей день всі громадяни, які не бачать перспектив України під керівництвом нинішньої влади, о 12-00 закриють свої підприємства або виставлять таблички "Переоблік" на своїх робочих місцях. Ті, хто перебуває за кермом автомобіля, подають сигнал. Це має показати, що незадоволених в країні дуже багато і вони готові боротися за свої права.

Зараз ви читаєте новину «ДАІ перешкоджає активістам провести "Переоблік влади"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.06.2011 15:48:41Рустем195.191.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ИДИТЕ ВСЕ НАХУЙ БЕНДЕРИ
13.05.2011 15:55:29небайдужа93.74.122.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
яке їхало - таке здибало
11.05.2011 18:02:20БАЙДА85.244.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Укра1нц1 Ви хот1ли хл1ба отримуйте китайську гречку Хот1ли видовищ маэте провокац1ю у Львов1 Чубтеся нащадки Сагайдачного та С1рка А ворог дивиться й рад1э
11.05.2011 17:06:27..93.75.190.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Красный флаг с серпом и молотом это то же самое, что красный флаг со свастикой. Тупой хохол (Полтава), если не знаешь историю георгиевских цветов, заложенных в царской империи, уж лучше бы заткнулся.
11.05.2011 16:57:59Покер62.80.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НАЦИЗМ - НЕ ПРОЙДЁТ!!!
11.05.2011 16:52:46От души62.80.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Чи то дУПА чи УПА все одно то ЖОПА!!!!
11.05.2011 16:50:02лидия95.134.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
какое право кто-либо имеет кидаться на флаги,ленточки?и под красным флагом были разные люди-так же,как сегодня под желто-голубым.никогда не нравилось советское мировоззрение,но запрещать(тем более насильно)никогда ничего никому не буду.у каждого ЧЕЛОВЕКА могут быть свои взгляды.мы-не стадо тупых овец.мы-мыслящие,развивающиеся существа.взгляды могут быть любые-лишь бы не во вред людям,проживающим с вами рядом.нельзя заставить насильно человека любить.можно только убедить.и это-тоже право ЧЕЛОВЕКА.иначе рассуждает только тупое быдло,которое используют в своих целях мошенники-политики.кто-то всю жизнь горел под этим красным флагом,и готов был жизнь отдать ради всего человечества.а кто-то сбивал свой капитал и уничтожал своего ближнего.все-как и сегодня.под любыми лозунгами и флагами.
11.05.2011 16:49:38Память живе62.80.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пригадую як у 2004 році західні провокаторські "автопотяги єднання сходу та заходу" організовані за гроши "демократичних фондів" попри перешкоди простих місцевих людей наче саранча сунули на схід та південь. І всі хто їх не сприймав були проголошені "зомбованими несвідомими"...... От тепер Галицаї самі опинилися в такій ситуації і їм це дуже не подобається....але на відміну від мешканців сходу та півдня вони поводять себе дійсно наче бандюки у масках.
11.05.2011 16:41:11Хохол78.46.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Киевлянин (Киев) 11.05.2011 16:17...Но при чем здесь георгиевские ленточки и атрибуты другой державы... ТУПОЙ УРОД ,ПРИЧЁМ ТУТ ДЕРЖАВА ?! НА ЭТОЙ ЛЕНТОЧКЕ , ГВАРДЕЙСКОЙ , ЦВЕТА ЛЕНТЫ СИМВОЛИЗИРУЮТ ОГОНЬ И ДЫМ , НОСИТСЯ ОРДЕН СЛАВЫ ! ЭТО ОРДЕН СОЛДАТСКОЙ СЛАВЫ ! ПОДОНКИ,КОТОРЫЕ ПОДНЯЛИ НА НЕГО РУКУ , УКРАИНСКИЕ НАЦИСТЫ , ТЕ ,- ЧЬИ ОТЦЫ НОСИЛИ ЖЕЛЕЗНЫЕ КРЕСТЫ ФАШИСТСКОЙ ГЕРМАНИИ !
11.05.2011 16:29:31Я62.64.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Катом був Сталін......який спалював села та нищив український народ....а на Схід позаселював москаликів які зараз роти відкривають.... моя бабця через вашого Сталіна 7 років в Сибіру на засланні була.... і розказувала шо коли поверталась додому на Україну, місцеві плакали.....(бо вони нічого не вміли, і не знали) бо їх навчили виживати Іце правда яка вона є
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути