Ексклюзиви
пʼятниця, 31 серпня 2012 13:10

Якби суспільство не забувало про мораль, ставилося б до Тимошенко інакше - Болдирєв

Якби суспільство не забувало про мораль, ставилося б до Тимошенко інакше - Болдирєв
Фото: ru.tsn.ua

Якби журналісти більше писали про моральність, то екс-прем'єр Юлія Тимошенко не підтримувало б так багато людей. Про це на прес-конференції розповів народний депутат від "Партії регіонів" Юрій Болдирєв.

Розповідаючи про справу екс-прем'єра Павла Лазаренка, він наголосив, що зараз багато хто забув про інші його неекономічні злочини.

"Я хочу, щоб українське суспільство згадало такий ганебний факт як "рельсова війна" 1996-го року. Тоді при прем'єрові Марчуку і першому віце-прем'єрові Лазаренку затримки зарплати на багатьох українських шахтах тривали 8-13 місяців. У відповідь на це шахтарські профспілки, вже зневірившись отримати гроші якимось іншим чином, стали перекривати дороги. У відповідь Лазаренко застосував небачений для просторів усього СРСР метод боротьби з тим економічним злочином невиплати зарплатні — наказав заарештувати лідерів шахтарських пікетів і тим самим поставив себе поряд з діячами міжнародних корпорацій і національних компаній дореволюційної Росії, США, фашистської Німеччини та інших країн", — розповів нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У спорожнілий Донецьк можуть переселитися галичани. І це буде нестерпно - Болдирєв

За словами Болдирєва, тоді цьому факту не було дано жодної моральної оцінки, також йому не було дано і правової оцінки, а відповідні справи досі ходять коридорами європейської юстиції.

"Я би хотів закликати медіаспільноти нашої країни, щоб ви при оцінці економічного характеру ніколи не забували про моральну основу описуваних вами подій", - звернувся нардеп до журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У разі перемоги на виборах опозиція не скасує "мовний" закон - "регіонал"

Він також додав: "Якби контекст діяльності тих людей не випадав з ваших творів, то, думаю, ставлення у суспільстві було б до них зовсім інше. Так сьогодні половина нашого суспільства у тій чи іншій формі співчувають Юлії Володимирівні Тимошенко, підтримують її і налаштовані на те, щоб висловити свою підтримку на наступних парламентських виборах."

Зараз ви читаєте новину «Якби суспільство не забувало про мораль, ставилося б до Тимошенко інакше - Болдирєв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

27

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.09.2012 14:27:50Гадский Папа37.55.134.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Почему не вспомнить о нравственности было перед принятием пенсионной реформы?

02.09.2012 22:57:20я 95.135.130.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

цього ЮРКА мама на стоячи рожала а він упав сильно уголову ударився

31.08.2012 16:30:081195.209.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

СВОЛОТА - №11 ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ! Голосуємо за СВОЛОТУ від партіі СВОБОДИ ;)

31.08.2012 18:41:57ёёё37.55.68.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

!-му
ЗАПОМНИ, ТЫ -- ДЕБИЛ №! !!! Но голосовать за тебя не будем!
ДЕБИЛ №1 !!!

01.09.2012 16:47:26Вано46.119.209.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Все нормально, это придурок бесплатно делает отличную рекламу ВО "Свобода":)

31.08.2012 16:29:551195.209.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

СВОЛОТА - №11 ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ! Голосуємо за СВОЛОТУ від партіі СВОБОДИ ;)

31.08.2012 16:00:29Ремарк82.207.113.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Болдырев о морали...Ворона о сыре...Волк о ягненке....Болдырев сам по себе уже аморален, даже когда молчит..))

31.08.2012 15:26:20дід пихто193.238.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Совковий люмпен співчуває аферистці.

31.08.2012 14:33:50Кум178.95.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Згадати можно багато. Тепер хочь не при свічках сидимо, як при ній. А як гривню обвалила в два рази? А нам локшину в уха і "Таміфлю" в гузно. Все списувала на світову кризу. Це в неї криза була, або клімакс. Банки вона рятувала. Людей від банків потрібно було рятувати, а не банки.

31.08.2012 21:33:46Бешкетник92.113.243.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Тепер хочь не при свічках сидимо, як при ній

Не брешіть, куме. При свічках сиділи при ньому, при Кучмі.

31.08.2012 14:17:36zin111178.54.23.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

И это ПРовец говорит про мораль? Чтоб у тебя язык отсох.

31.08.2012 14:00:33валентина94.244.21.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Господа! Все комментарии написанные к этой статье свидетельствуют о том что Украиной пра-вят такие-же люди с низким интеллектом и духовностью как и у комментаторов! Так о какой мо-рали можно говорить? С кем? С такими же ограниченными и тупоумными как и правители? Ес-ли мы хотим морали достойной ЧЕЛОВЕКА то должны сами соответствовать этой морали! А там глядишь и правительство со своей чиновничьей армией дармоедов подтянется!

31.08.2012 14:19:30viz92.113.185.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Які виборці, такі і правителі. Поки не зміняться люди, годі чекати розумну владу. Подібне від подібного.

31.08.2012 13:55:41хыых46.119.38.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Колесниченко,Кивалов,Калашников - носители высшей морали нашего общества.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути