субота, 03 листопада 2012 08:19

"Батьківщина" отримала свої голоси радше по інерції, а УДАР – на харизмі та авансах"

"Батьківщина" отримала свої голоси радше по інерції, а УДАР – на харизмі та авансах"
Юрій Макаров наголошує, що суспільство потребує конкретики, ідеологій чи бодай ідей Фото: tv.itop.net

Українці так нічому і не навчились. Користуються логікою: "Проти лому нема прийому". Доводиться лише гадати, чи люди у владі здатні робити висновки. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив журналіст Юрій Макаров.

"Опозиції елементарно бракує ідей. "Батьківщина" отримала свої голоси радше по інерції, а УДАР – на харизмі та авансах. Спробуйте на папері викласти конкретні відмінності між платформами УДАРу та "Батьківщини". Ніхто з політичних журналістів цього не зможе зробити", - наголосив він.

За словами журналіста, суспільство потребує конкретики, ідеологій чи бодай ідей.

"Воно вже не хоче сприймати персон та їхні харизми. Стомилося від них. А ідей не було. Подивімось на останні американські дебати між Бараком Обамою та Міттом Ромні – про що вони говорили? Про такі деталі, такі особливості позицій, яких пересічна людина ніби й не здатна зрозуміти. Однак вони розжовували, роз'яснювали. А тут: "Я хороший" або "Зі мною ти урвеш на 20 копійок більше". І все", - підкреслив Макаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Поки що Янукович може впевнено дивитися у 2015 рік" - Видрін

Думки інших експертів щодо того, які висновки із цієї виборчої кампанії мають зробити влада, опозиція та суспільство читайте у журналі "Країна" № 42 (145) за 1 листопада 2012 року.

Зараз ви читаєте новину «"Батьківщина" отримала свої голоси радше по інерції, а УДАР – на харизмі та авансах"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.11.2012 12:44:22БРЕД77.91.153.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

БРЕД

03.11.2012 10:39:29GOVER188.123.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тут не заперечувати потрібно, а співміркувати. Хоча Ваші, пане Іван і пане "рок" зауваження дотепні. "Голоси" з "божедомівок" у ПР, це факт. Наше гасло дня: "Виростимо українських капіталістів, а не любителів смальцю"

03.11.2012 08:40:41ІВАН82.207.108.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

"Батьківщина" отримала свої голоси радше по інерції, а УДАР – на харизмі та авансах"-----А вот Прдуни отримали голоси від мудрих і інтелегентних виборців Сходу і Півдня ,які підтримують "ПРОГРАМУ ПОКРАЩЕННЯ" СОНЦЕПОДІБНОГО ЯНЕКА...

03.11.2012 08:59:14рок194.44.203.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Найбільше голосів вони(ПР) отримали на спецдільницях (психлікарнях,зонах як тут писалося).Спрацював принцип-свій до свого по своє.

03.11.2012 08:40:38виборець37.52.187.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А ПР за що? Чи вони їх намалювали?

03.11.2012 08:39:16Нік95.132.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слушна думка , цікаво прочитати всю статтю

03.11.2012 08:36:44ммм95.135.101.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

К сожалению вся предвыборная программа ведется по методу из Майнкамп Гитлера - короткий смысл лозунгов.расчитанный на биомассу. Поэтому при таких лозунгах дественная и реальная программа КПУ не видна. А только у КПУ и Свободы есть идея и реальная программа

05.11.2012 07:12:46с94.248.63.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

на бумаге

03.11.2012 08:34:35Андрiй91.225.23.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Тодi Регiони отримали голоси за що?-пiдкуп обман

03.11.2012 08:31:11Люся213.231.47.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

кацапня нервує, не спить, чує погибель

03.11.2012 08:40:30ммм95.135.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не знаю, как кацапня, но Галицкие тюрки уже в ближайшие годы пойдут в самостоятельное плавание и сами себя будут содержать, т.к.Украина больше не будет их содержать.

03.11.2012 11:15:48Lembergmen178.95.43.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ти, МуМуМудаче, залиши в спокої клаву і бігом до копанки заробляти на прогодування Галичини! А то я вже почав відчувати невеликий голод! А ще мені потрібна маса речей на зиму. Як заробиш, то черкни тут, я повідомлю адресу, на яку маєш перерахувати грошики! Чекатиму з нетерпінням!!!

03.11.2012 09:57:19viz92.113.191.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Украина больше не будет их содержать

Це ти Україна, кацапай?;);););)

03.11.2012 08:47:44север37.52.187.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Как мы рады что патриоты"Свобода " вошли в парлам ент а то укр.народ и его язык скоро станет вымиающим!Они не допустят этого!Киев -молодцы!Мы гордимся жителями столицы!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути