Ексклюзиви
неділя, 21 жовтня 2012 23:50

"Батьківщина" та "УДАР" не створять єдиної фракції, бо "в когось виросте корона"

"Батьківщина" та "УДАР" не створять єдиної фракції, бо "в когось виросте корона"
Соня Кошкіна вважає, що між "Батьківщиною" та "УДАРом" надто багато непорозумінь. Фото: tvi.ua

Об'єднана опозиція "Батьківщина" та "Український демократичний альянс за реформи" ("УДАР") Віталія Кличка не створять єдиної фракції у наступній Верховній Раді.

Такий прогноз в ефірі телеканалу ТВі озвучила журналіст Соня Кошкіна.

За її словами, між "Батьківщиною" та "УДАРом" надто багато непорозумінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Броварах повісили бігборди, які покликані посварити "Батьківщину" з "УДАРом"

"Особисто для мене зрозуміло, що якщо вже зараз йдуть такі недомовки, то говорити про те, що ці люди зможуть створити в парламенті єдину фракцію, точно не доводиться", - зазначила Кошкіна.

"А от на те, щоб вони створили єдину структуру, теж треба докласти зусиль", - додала вона.

Журналіст спрогнозувала, що партія Кличка може здобути на виборах друге місце за кількістю голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко хоче співпрацювати з "Батьківщиною" у Раді тільки після виборів

"Якщо "УДАР" отримає друге місце в країні, чого я зовсім не виключаю, то в когось може вирости корона, й це буде мати непередбачувані наслідки", - підсумувала Кошкіна.

Зараз ви читаєте новину «"Батьківщина" та "УДАР" не створять єдиної фракції, бо "в когось виросте корона"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.10.2012 13:27:28Лора93.127.113.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ну-ну! А Кличка-то спонсируют те же люди, которые и за Ющенко стояли. А теперь им надо вернуть себе какую-то карманную партию в парламенте

22.10.2012 22:10:29ПЕРЕМОГА94.27.83.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо Турчинов нарешті почує ЮВТ, то все буде створено. У Кличка ніколи не виросте корона, бо Він сильна, зріла та поміркована ОСОБИСТІСТЬ. Саме завдяки йому персонально з опозицією ще якось рахується влада та трохи стримує свій "беспредел."

22.10.2012 20:25:57Каролина Толока213.169.88.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Лидеры ОО и Удара борются не с властью, а между собой, за право получить статус главного оппозиционера. Все с одной миски кормятся..

22.10.2012 18:44:11финт178.94.19.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Только у нас такое возможно. Оппозиция (не обьедененная, а оо+удар) срется между собой. И срать на людей. Только бы побольше мест (читать: денег) намутить.

22.10.2012 13:04:00Volodymyr111178.94.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да, они не сделают одну фракцию, ибо корона должна остатся на голове ПР.))))) Шо те, шо те, частично или полностью продались ПР. И по первому сигналу дядюшек из донецка будут голосовать так, как донецк посчитает нужным.

22.10.2012 10:37:47321194.28.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какая-то соска высказывает своё никому не нужное мнение.И в этой бютовской газетёнке сейчас же печатают как истину в последней инстанции.Сгинь,кошара драная!

22.10.2012 10:29:50Sergei2792.244.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

как же этот кличковский гадючник прорвало!Сначала они попытались развести оппозицию у "как котят", по заветам Чечетова, с этим так называемым согласованием кандидатов в округах, а когда эта провокация не удалась и Батькивщина не сняла своих рейтинговых кандидатов по Киеву в пользу Удара, так сразу полезло это политтехнологическое дерьмо. А еще этот фальшсайт, кажется, что Удар это сам подстроил! Это всё результат внутренних интриг в штабе Кличко, который неоднороден и контролируется разными олигархическими

22.10.2012 09:14:07Іван Виговський87.178.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я прогнозую, що друге місце в Україні отримає партія Королевської "Україно - вперед!", перше вже гарантовано Нашій Україні Віктора Ющенка!
Це буде мати ПЕРЕДБАЧУВАНІ наслідки: Віктор Ющенко вдруге стане Головою Уряду України, Королевська стане Головою Верховної Ради України, Андрій Шевченко стане Міністром молоді і спорту (як його одноклубник по Мілану Каха Каладзе в Грузії)! Доречі, Шевченко вже працював Радником Президента України Віктора Ющенка по спорту.

22.10.2012 06:35:29misyachniy213.111.90.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Чому ж не передбачувані наслідки?
Будемо жити гірше ніж в Гондурасі.

22.10.2012 00:30:28Іван Виговський87.152.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я прогнозую, що друге місце в Україні отримає партія Королевської "Україно - вперед!", перше вже гарантовано Нашій Україні Віктора Ющенка!
Це буде мати ПЕРЕДБАЧУВАНІ наслідки: Віктор Ющенко вдруге стане Головою Уряду України, Королевська стане Головою Верховної Ради України, Андрій Шевченко стане Міністром молоді і спорту (як його одноклубник по Мілану Каха Каладзе в Грузії)! Доречі, Шевченко вже працював Радником Президента України Віктора Ющенка по спорту.

22.10.2012 03:18:03Огрим Молот46.203.116.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Спасибо, поржал:D

22.10.2012 01:17:44Виктор72.231.12.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Іван Виговський, ты, наверное, недавно в Париж ездил и упал там с Эйфелевой башни. Такое сморозить! Ты помечтай, помечтай, и подрочи, подрочи.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути