середа, 14 серпня 2013 11:10

Азаров розповів, як погано Україні без Митного союзу

Азаров розповів, як погано Україні без Митного союзу
Микола Азаров. Фото:lenta-ua.net

В той час як Україна активно готується до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, не можна допустити ослаблення євразійського вектора української зовнішньої політики.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у середу, відкриваючи засідання Кабміну.

"Сьогодні не можна допустити ослаблення євразійського вектора нашої зовнішньої політики, втрату ринку для наших товарів і послуг в країнах Митного союзу, а певні негативні наслідки вже проявляються", - сказав він.

Азаров зазначив, що Україна несе втрати через скорочення обсягів взаємної торгівлі товарами і послугами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Киргизія теж взялася перевіряти продукцію "Рошен"

"Хочу підкреслити, що підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС не перешкоджає поглибленню відносин з Митним союзом у рамках розширення вже існуючої зони вільної торгівлі", - додав прем'єр.

Він повідомив, що найближчим часом буде завершено аналіз наслідків підписання Угоди про асоціацію з ЄС для розвитку коопераційних зв'язків між підприємствами України та МС,зокрема, в ракетно-космічній, машинобудівній, авіапромислової та оборонній сферах.

Крім того, прем'єр доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі України спільно з МЗС прискорити підготовку конкретних пропозицій щодо приєднання до окремих угод та технічних регламентів МС.

Зараз ви читаєте новину «Азаров розповів, як погано Україні без Митного союзу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

298

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.04.2013 10:24:29УКРАЇНОЧКА62.122.66.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

ВСІ ФАШИСТИ В ПАРТІЇ РЕГІОНІВ І КОМУНІСТИ. ПРАВДА, КОМУНІСТЬ НАБАГАТО ГІРШЕ ФАШИСТІВ.

15.04.2013 09:40:14Александр95.135.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Все подобные альянсы просто сборище хамов.Такие действия ни в одной демократической стране не возможны.Они караются законами.Арьев вышел в Брюсселе с плакатом и у него сразу забрали паспорт и выдворили подальше.А в Украине хотят устроить беспредел.

15.04.2013 10:18:40УКРАЇНОЧКА62.122.66.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

ТИ БОЯГУЗ І БРЕХУН!

15.04.2013 09:22:5377176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Во время проведения акции главное заборы не перепутать ..а то на сотню метров в сторону и у дома оппозиционера окажутся ...спонсоры такой "трудо-день" оплачивать не будут.

15.04.2013 09:13:21Ха ха212.64.228.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Как выяснилось, в молодости Витя не только снимал шапки, но перед этим еще и головы с них откручивал.
;)

15.04.2013 08:49:1177176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

За Госдеповские деньги отчитываться надо, путём проведения различных "мероприятий". Десяток дармоедов поорут в Межгорье , а СМИ напишу "оппозиция провела многотысячную , по словам организаторов, акцию". А Offpider подтявкнет "молодцы ребята" И все при деле.
КролиГ сосед Януковича. Зайдут?! У Клячков в Лютяжи дворцы - сгоняют?!!

15.04.2013 09:05:25Дозор92.113.102.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Хвакти госдеповскіх дєнєх - в студію!:)

15.04.2013 09:09:5177176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Запорожець, дурачок или на работе?!!

15.04.2013 09:13:01Дозор92.113.102.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Це все, що ти можеш сказати? Не густо...:)

15.04.2013 08:56:10доля188.231.238.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

не все за денги как ты 77 выражают свою граж позицию а сгоняют бюджетников на митинги пр

15.04.2013 09:09:0777176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.04.2013 09:16:58 доля188.231.238.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.04.2013 08:40:40Инженер КПИ194.125.244.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тем, кто хочет разобраться, что происходило в нашем обществе в недавнем прошлом, и что происходит сейчас, предлагаю погуглить

"Уроки Реставрированных Авторитарий".

Это статья, довольно большая, примерно час чтения. Но содержит немало рациональной информации, дающей пищу для размышлений и оправдывающей потраченное на неё время.
О том, как развивается общество, какие этапы проходит в процессе развития, какую роль играют в этом процессе определённые психологические типы людей, и какова природа таких государственных режимов, как фашизм и коммунизм.

Хотя статья касается политических режимов прошлого, она позволяет сделать выводы, что и почему происходит в нашем обществе сегодня.

15.04.2013 08:34:02Прокопенко77.123.34.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Це хто такий розумний державний Білий дім із вкраденим приватизованим Межигір"ям порівнює? :D

15.04.2013 08:19:05ioio109.86.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

клоуны...Иди работай в две смены и отдавай всю жизнь реструктизируй долг - не хватит продавай жену в публичный дом сам иди на панель но бабло отдай вот почитай введи в поиск гугл название статьи (( Нет денег - не судись ... Дай взаймы ... и забудь о них

15.04.2013 08:38:00Дозор92.113.102.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Хто позичав, той нехай і віддає.

15.04.2013 07:54:07котигорошко91.209.51.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Федья, нагадаю, президент і його кодла -слуги народу. Народ незадоволений, про що і МИРНО сигналізує. А ви їх уродами називаєте... В дзеркало давно дивились?

15.04.2013 08:14:4777176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ, если бы и митинговал, то не по поводам, которые предлагает тройка революционеров, а по поводам, которые народ действительно волнуют. Страну надо отстраивать после шабаша 2004!!! А не разрушать за гранты!!!

15.04.2013 08:32:35 доля188.231.238.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

ты вонючка 77 троллишь за денги кремля ну и че и твое митинговать за мутний союз пошел ты вес какой ты есть а ребята молодци

15.04.2013 08:44:0177176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.04.2013 08:52:41доял188.231.238.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.04.2013 06:59:07До Федот37.46.222.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Дурне порівняння з США. Така мілітарна потуга не може не мати ворогів.у світі. Влада нейтральної України своїми діями робить ворогом свій народ.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути