субота, 25 грудня 2010 10:04

Азаров похвалився "абсолютно надійною фінансовою ситуацією" в Україні

Азаров похвалився "абсолютно надійною фінансовою ситуацією" в Україні

Фінансова ситуація в Україні стабільна і термінової необхідності надходження коштів Міжнародного валютного фонду немає.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми зараз перебуваємо не в тому стані, і не в тій ситуації, коли ми з тремтінням думаємо: прийшли гроші або не прийшли. Я навіть не знаю (про це. - ред.). І мене це не дуже цікавить", - розповів він журналістам у Києві в суботу.

Прем'єр підкреслив, що в України "абсолютно надійна фінансова ситуація".

"Провідна фінансова організація світу позитивно оцінила а на відміну від нашої опозиції, розглянувши нашу ситуацію досить прискіпливо, і ухвалила рішення про продовження програми", - також зазначив він.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд має виділити Україні другий транш кредиту у розмірі 1,5 мільярда доларів.

Таке рішення ухвалила рада директорів фонду минулої середи.

Рішення ухвалили за підсумками завершення першого перегляду програми співпраці з Україною.

Як відомо, МВФ влітку 2010 року вирішив відновити кредитне співробітництво з Україною за новою програмою stand by.

Інтерфакс-Україна

Зараз ви читаєте новину «Азаров похвалився "абсолютно надійною фінансовою ситуацією" в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.12.2010 20:01:54Петр1395.134.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
от чего же \"дрожать\" азарову-тигипко и иже с ними,когда грабят трудящихся Укроаины и могут свободно обойтись и без денег мвф,которые всегда успеют разворовать...
25.12.2010 19:36:38Петро95.132.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"Азаров похвалився \"абсолютно надійною фінансовою ситуацією\" в Україні\".... СКОРІШЕ УКРАЇНА ВЖЕ ДАВНО НАД ПРИРОВОЮ - ЗОЛОТОВАЛЮТНИХ ЗАПАСІВ НЕДОСТАТНЬО НАВІТЬ НА ПОКРИТТЯ КОРОТКОСТРОКОВИХ БОРГІВ!!!
25.12.2010 17:38:02Алекс195.64.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ситуация стабильна-как на кладбище,а покращення приближается.
25.12.2010 13:12:15Ефим212.15.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Видно Азаров сказочно богат,если, как сказано в одной статье, его не очень интересует пришли или нет 1,5 млрд от МВФ. На такие мелочи и внимания обращать не стоит. По его словам , Украине эти транши и не нужны. Так на хера брали ? На личные нужды ?
25.12.2010 11:41:17Вепрю94.179.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да и Стельмах твой такое же г.. как и те, о ком ты говоришь. С пенсией более 130 тыс. можно прожить. Хотя для Стельмаха это копейки. Больше наворовал.
25.12.2010 11:10:47Вепрь193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Меня иногда порожает тупость Азарова и Янека. Стельмаха выгнали за то что он бабки печатать бабки отказался бо в в казне пусто и тут же говорят что все хорошо.Я понимаю Азар думает что мы тупые как его шеф но это не так думать мы пока еще умеем.И по поводу стабильности в стране -врачи в таких случаях говорят больной стабильно умирает.
25.12.2010 11:06:50Вася78.152.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Деньги МВФ нужны не Украине, а тем, кто их добивается, добивая народ Украины.
25.12.2010 11:03:50игор94.244.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Деньги отдай с родовид банка иуда,уже два года забрать не могу