вівторок, 18 жовтня 2011 11:28

Янукович поїхав до Донецька зустрічати Медведєва

Янукович поїхав до Донецька зустрічати Медведєва

Президент України Віктор Янукович відбув з робочою поїздкою на Донеччину.

У Донецьку голова держави візьме участь у пленарному засіданні Другого Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму на тему "Науково-технічне співробітництво регіонів і міжрегіональна виробнича кооперація", повідомляє прес-служба президента.

На Форумі, який проходить під патронатом президентів України і Росії, заплановані виступи Януковича і Дмитра Медведєва. Планується також зустріч голів держав у вузькому форматі.

У роботі Форуму візьмуть участь керівники міністерств і відомств України та Росії, відповідальні за розвиток міжрегіонального співробітництва; керівники регіональних адміністрацій і голови державних енергетичних і транспортних компаній двох країн.

Головна мета Форуму - продовження діалогу з метою поглиблення українсько-російської міжрегіональної та прикордонної взаємодії. За результатами заходу планується підписання низки двосторонніх документів.

Раніше повідомлялося, що президенти РФ і України 18 жовтня в Донецьку обговорять ситуацію в зоні євро, а також, у разі інтересу з української сторони, і тему, пов'язану з формуванням Митного союзу.

Зараз ви читаєте новину «Янукович поїхав до Донецька зустрічати Медведєва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.06.2023 22:41:51Олекс176.125.48.--
  • 1+
  • 6-
  • Відповісти

Напівжарт,напівсерйозно-Буданова мітять в президенти.
Бо гарно виглядає-ідеал для тих,хто не хоче і слухати про політику.

25.06.2023 22:30:20Лань91.244.31.--
  • 1+
  • 8-
  • Відповісти

Буданов! кінчай піаритись. Займись справами згідно посадових інструкцій, чи тебе до справ не допускають?

25.06.2023 22:28:46Олекс176.125.48.--
  • 0+
  • 8-
  • Відповісти

А де контрнаступ,який почали обговорювати ще з лютого?
Демарш Пригожина важливіший?
Але ж,він нічого не дав,для перемоги над рос.окупаційними військами на Україні.

25.06.2023 21:48:44Олекс176.125.48.--
  • 2+
  • 7-
  • Відповісти

Ну,що там Кирило,на рахунок вангування " Крихка диктатура Путіна впала "?
Це кому передавав,як начальник розвідки-ГШ чи презу,свою інформацію?
Навіть,зевиборці не сприймали всерйоз це вангування.

25.06.2023 19:21:55Vasyl1993.73.17.--
  • 4+
  • 11-
  • Відповісти

Казав, що вагнерівців не було, та багато іншого. Але не пригадую, коли він казав правду.

25.06.2023 12:25:40Oleg Gricenko93.73.211.--
  • 3+
  • 11-
  • Відповісти

В пригожина єдина мета-вбити більше українців! Для цього йому потрібно більше снарядів! Все інше-показуха і гра на публіку! :p
"...Я не назву це грою на публіку..." :o

25.06.2023 10:48:19Чатла́нин0.0.0.--
  • 12+
  • 3-
  • Відповісти

Помийна яма де спокійно себе почуває російський троль Олекс (не троль) що по факту 100 відсотково одне кацапське рило, газету треба закривати, але у СБУ як завжди нема часу.:(

24.06.2023 12:42:45Олекс194.44.129.--
  • 2+
  • 15-
  • Відповісти

Газета не про всі вислови Буданова повідомляє,принаймні вчорашні:
" Крихка диктатура Путіна впала "-Буданов,23.06.23.

24.06.2023 11:00:53не троль50.7.93.--
  • 14+
  • 20-
  • Відповісти

- цей блогер скоро буде розгадувати двійників ще й пригожина. годинами щось коментувати... а реальними справами по роботі коли будеш займатися?

24.06.2023 10:14:06Олекс194.44.195.--
  • 3+
  • 21-
  • Відповісти

Нехай знає,що люди знають:

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути