Ексклюзиви
неділя, 17 листопада 2013 11:20

Янукович обговорить долю Тимошенко із Кравчуком, Кучмою і Ющенком - нардеп

Янукович обговорить долю Тимошенко із Кравчуком, Кучмою і Ющенком - нардеп
Фото: fraza.ua

Президент України Віктор Янукович нібито має намір найближчим часом зустрітися з трьома президентами України - Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригинець.

"Янукович нібито хоче днями зустрітися з Кравчуком, Кучмою і Ющенком ... Не важко здогадатися, що темою буде євроінтеграція і Юля ... ", - написав Бригинець.

Він зазначив, що позиція Кучми з цих питань зрозуміла - "він м'яко, але однозначно підтримує лікування Юлі і євроінтеграцію... ".

Що стосується Ющенка, каже нардеп, "то теж все ясно - він за євроінтеграцію і за Тимошенко у в'язниці".

"А ось позиція Кравчука міняється як обрис хмар" , - продовжує Бригинець.

Також опозиціонер висловив думку, що після зустрічі чотирьох президентів варто очікувати коментарів з цього приводу.

Зараз ви читаєте новину «Янукович обговорить долю Тимошенко із Кравчуком, Кучмою і Ющенком - нардеп». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

40

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.11.2013 18:37:38aziat91.211.213.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Що теке "партком"? Зібралися, пошушукалися і - нема людини. Ги - ги! Рада вождів племені Апіака!

17.11.2013 17:37:14Анастасия46.118.38.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

На мою думку, знову тупікова ситуація: Янукович з Ющенко - проти звільнення(лікування), а Кучма з Кравчуком(якщо послідовні) - за звільнення(лікування). Ото й результат буде, щось на кшталт: говорили-балакали, сіли та заплакали.

17.11.2013 16:26:35Vladimir195582.207.70.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Хороша компания собралась !!! Вроде воровской сходки ,будут решать как вытащить своего из кичмана . Вот только Данилыч как туда вписался ,Вроде нормальный мужик ?

17.11.2013 15:39:07otamansirko178.92.64.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Навіщо було йти в президенти якщо не знаєш куди вести країну?

17.11.2013 14:15:13Rusky109.206.54.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Народе, що за манера плюватися в керівництво, яке за це не карає? Виглядаєте жалюгідно.

17.11.2013 14:21:16podoliaka37.229.101.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

жалюгідно-блазнювати перед ними.:D:D:D

17.11.2013 14:24:37Rusky109.206.54.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Це також жалюгідно. А от твереза оцінка - це нормально.

17.11.2013 14:28:45podoliaka37.229.101.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Суки правят беспредел - це твереза оцінка.

17.11.2013 14:30:36Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Невже вони гірше рулять, ніж до них було?

17.11.2013 14:41:05podoliaka37.229.101.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

так само.Наш корабель пливе нікуди.Текст лінку...

17.11.2013 15:06:08podoliaka37.229.101.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Як вирік мудрий Цар старий."This life of ours he said is sheer

Mataiotes Mataioteton."

17.11.2013 13:53:14podoliaka37.229.101.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

17.11.2013 13:27:22podoliaka37.229.101.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти


Чотири танкіста і собака .Новий сезон...;););)

17.11.2013 14:33:02Doktor46.33.238.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Собака в харьковской больнице .

17.11.2013 13:17:41podoliaka37.229.101.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

бувший комуноблатняк в зборі.:D:D:D

17.11.2013 12:48:14Oleg Kuzovitkin62.122.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да просто плывут по течению,никто ни во что не верит,голова понимает а ноги сами идут.Как при развале СССР ВСЕ ШЛИ НЕ ПОНИМАЯ КУДА ПОКА БАШКОЙ О КОСЯК НЕ НАВЕРНУЛИСЬ.Подпишут или не подпишут ничего не изменится.Власти никто верить не будет,по квартирам начнут разбигаться,по областям,районам.Денег нет и платить последнее Киеву никто не будет,начинается безженежье и хаос.

17.11.2013 15:24:52Гыг Вам193.200.151.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

один только кузовиткин тупо все понимал и тупо пошел за всеми:D:D:D.а ща расейское большинство тупо затосковало за призабытым рабовладельцем джугашвили...и олежек кузявиткин-тупо вместе со всеми.вопрос ,когда он был тупее,при развале чичичипи,или сейчас?ответ-всегда...

17.11.2013 12:41:45Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А Юща за що? Він гарний. Культуру намагався підняти, УПА реабілітувати, шельф розробляти(Вона не дала).

17.11.2013 13:16:49ykpaiHka94.178.83.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Юш розігнав мафію на колесах ДАЇ, а вона саботувала указ президента та відновила рекетирів на дорогах.

17.11.2013 15:40:17Гыг Вам193.200.151.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

радуйся...в новых правилах ,что азаров готовит снова техосмотр вводить собираются...бо части с продажи бензина маловато.надо снова налог ввести на тс.да плюс-какая кормушка для ментов возобновляется...опять юлька виновата?

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути