Ексклюзиви
понеділок, 24 червня 2013 11:43

Яценюк у Вашингтоні говорив із діаспорянами про Тимошенко та медичну реформу

У неділю, 23 червня, голова Політради ВО "Батьківщина", голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк в рамках робочого візиту до Вашингтона зустрівся з представниками української діаспори.

Він подякував діаспорянам за підтримку України, її руху до змін та свободи.

Арсеній Яценюк підкреслив, що в Україні необхідно забезпечити такий рівень життя, якого мільйони українців шукають за межами нашої держави.

Для цього, підкреслив він, в Україні повинна прийти чесна й прозора влада, яка працює не заради свого збагачення, а на народ країни. А це, в свою чергу, можливо тоді, коли в Україні відбудуться чесні й прозорі вибори.

Арсеній Яценюк обговорив із українською громадою питання звільнення Юлії Тимошенко.

 

Також українці Вашингтона цікавилися, чи буде система охорони здоров'я в Україні реформуватися на кшталт США. Арсеній Яценюк зазначив, що одним із напрямків реформування системи охорони здоров'я має стати запровадження обов'язкового державного медичного страхування.

Він підкреслив, що дуже важливою для країни є підтримка українців, які живуть за кордоном. Проте, нагадав Арсеній Яценюк, чинний Кабінет міністрів намагається ввести оподаткування грошових переказів українців з-за кордону: "Уряд, який своєю політикою змушує українців шукати роботи за межами власної країни, не має права оподатковувати кошти, які люди заробили важкою працею і надсилають своїм родинам".

Арсеній Яценюк також поклав квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку у Вашингтоні. Цей монумент було зведено 1964 року зусиллями української громади США. Тоді пам'ятник відкрив президент США Дуайт Айзенгауер. На церемонію зібралися понад 100 тисяч українців з усього світу.

Голова фракції "Батьківщина" зустрінеться з представниками української діаспори і 24 червня у соборі Пресвятої Родини УГКЦ.

Нагадаємо, 23-26 червня Арсеній Яценюк перебуває у Вашингтоні. У рамках візиту заплановані робочі зустрічі з офіційними особами Адміністрації президента, Федерального Уряду, Сенату та Конгресу США.

24 червня Арсеній Яценюк виступить з публічною лекцією в Інституті Брукінгза (Brookings Institute) на тему "Інвестиції у майбутнє України: визначення політичних та економічних можливостей".

Зараз ви читаєте новину «Яценюк у Вашингтоні говорив із діаспорянами про Тимошенко та медичну реформу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.06.2013 00:21:57cdasas cvbxc193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Здравствуйте, недавно нашла сайт где есть вся информация о любом из нас, вначале подумала что развод но через секунду была в шоке, там реально есть вся информация о каждом. Довольно таки полезный сервис, я например узнала много о своих знакомых:) Вот сами посмотрите-- tiny.cc/mpoisk

24.06.2013 17:38:51****176.36.133.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Янукович не оправдывает и на пол процента прозвища "бандит". Был бы бандит, не беспридельничала бы шушера. Такие как: журнаШлюхи; жопозиционеры, бьющие по пьяни жён; неизлечимо больные вебзечки; фашики не шествовали бы по Хрещатику; кролики не просили бы спансирования "на демократию" у страны-хозяина; боксёр, мечтающий о президентском кресле, не вылизывал бы престарелые члены Меркель, заодно храня там накопленное за отбитые мозги; и далее по списку... И где-то в конце "не демократичности" "злочинной влады" никогда не открывали бы рот проплаченные укры!!!!!
НЕ ТО ЧТО БАНДИТСКОЙ, НИКАКОЙ ВЛАСТИ НА БЕСПРЕДЕЛ НЕТ!!!!

24.06.2013 17:02:3132193.78.13.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

поехал жиденог в гамерыку подрочить возле шевченка насрать на украину и попросить денег пидараст яценюк

24.06.2013 16:05:51MadDog_1382.193.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это так и останется на уровне разговоров, вот скоро год закончится а от типа оппозиции ни одного социального законопроекта, одними покатушками с вставайкой электорат не завоюешь! Нужны результаты, например как у комми закон про пеню на задержку зарплат.....

24.06.2013 15:28:42хахол95.133.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

еврейский кролик покоряет Вашингтон.

24.06.2013 15:26:30?93.72.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а шо па етаму поваду скажит русская діаспара в украінє? к вам хтота із рассіі паповаду аткритія в украінє тюрєм для русскаязичьнава насілєнія ні пріїжжаїт?

24.06.2013 14:21:36****176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пока Виталий Кличко "щеголяет" встречами с евродепутатами, Арсений Яценюк едет к своим "американским спонсорам. КролиГ борется с боксёром за Запад, пока тот окончательно не поставил на последнего как президента.Он борется отнюдь не за поддержку Америки для Украины.Ведь если власти решат, что основным конкурентом Виктора Януковича на президентских выборах будет Кличко, то начнется большее давление и на Тимошенко, а через нее и на Яценюка, и на всех остальных, чтобы они не противостояли Кличко или вообще сняли свои кандидатуры в пользу главного "ударовца" еще до выборов.

24.06.2013 13:17:31цук178.95.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сеня домовлявся щодо прямих поставок моркви в Україну.

24.06.2013 13:30:40долбоебу77.244.33.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

а чё нибудь поумнее не мог придумать? недоёбок

24.06.2013 13:49:24192.113.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

хот догов.

24.06.2013 12:58:32zooiv zooiv193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Здравствуйте, недавно нашла сайт где есть вся информация о любом из нас, вначале подумала что развод но через секунду была в шоке, там реально есть вся информация о каждом. Довольно таки полезный сервис, я например узнала много о своих знакомых:) Вот сами посмотрите-- tiny.cc/mpoisk

24.06.2013 12:45:53гарпун95.132.45.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну і толку з тих балачок?А віз і досі там.Починає надоїдати.Потрібний результат.
А тема звільнення Юльки,я більш чим впевнений,більшисть українцям до одного місця.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути