Ексклюзиви
середа, 04 липня 2012 17:44

Спецтема: Боротьба за "мову"

Яценюк нервово по телефону: "Я не можу цього зробити, мене не зрозуміє ніхто"

Яценюк нервово по телефону: "Я не можу цього зробити, мене не зрозуміє ніхто"
Арсеній Яценюк з кимось сперечався по телефону. Фото: onlinenews.com.ua

Сьогодні під час акції біля Українського дому Арсеній Яценюк із кимось знервовано говорив по телефону.

Його розмову із невідомим співбесідником вдалося зазняти журналістам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після сльозогінного газу від "беркутівців" людей мучить нудота

"Я не можу цього зробити. Якщо я це зроблю, мені можна буде до вас у партію вступать, мене не зрозуміє ніхто. І ви це теж чудово розумієте", - розмахуючи руками комусь пояснював політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Беркут" частує "мовників" сльозогінним газом і скаржиться на побої

Розмова Арсенія Яценюка: 1хв. 20сек.


Наразі невідомо, з ким сперечався Яценюк.

Нагадаємо, що сьогодні в Українському домі мала відбутися підсумкова прес-конференція президента Віктора Януковича, але через мітинг її відклали на невідомий термін.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк нервово по телефону: "Я не можу цього зробити, мене не зрозуміє ніхто"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

113

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.02.2013 09:51:47Макс212.8.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Полтовчане кукушку потеряли.
Не понимаю,кто им там запрещает украинский язык.
А на счет вил -им нужно подумать-события могут развернуться так,что могут сами сожрать собственные вилы.-Быки колхозные.
У них весь интеллект в вилах,-на большее кателок не варит.

09.07.2012 10:58:47Shvabe46.118.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як на останних виборах ПР знову знайшли як посварити всю Украъну (мовним питанням) . От тепер ви вси цього не розумиючи гризетесь миж собою. Й пидете на вибори бездумно голосувать одни за синих други за помаранчевих, а потим будете дивуваться як же знову так сталося. Думати треба народе й тоди буде все гаразд, цей закон це просто манипуляция.

06.07.2012 22:22:29саня77.123.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Почти весь репортаж на русском,если не брать во внимание,обдолбаных уродов,которые прячут глаза!Интересно сколько им платят,и кто?

06.07.2012 16:38:15ADOLF-PUTIN194.44.164.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Грузію від грузин я вже "звільнив".

06.07.2012 14:17:21Я93.73.64.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ржачь прикольный вконце

06.07.2012 09:12:21киев109.251.171.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Українські діти
Всім говорять сміло:
Свій народ любити —
То велике діло.

Лиш по-українськи
Любо говорити,
І по-українськи
Господа молити.

Треба й чужі мови
Старанно вивчати,
Та з усіх найбільше
Рідну шанувати.
А. Незнаний

06.07.2012 14:59:06Валерий из Одессы178.137.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Даже под угрозой жизни говорил и буду говорить на Великом Русском и никакой бандерлог не заставит меня изменить языку. Хоть я и украинец но мой родной язык Русский - на нем говорила моя мать! Говорил и буду говорить - соловья чирикать не заставишь! Я из Одессы.

13.08.2012 00:55:22Влера=)109.86.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обычно те кто из Одесцы "просто бухают", а ты говори, говори!!!!

Мой родной Украинский! Говорю на русском, но против того чтобы русцкий был госсударственным в Украине!!! КАТЕГОРИЧНО!!!

08.07.2012 09:08:55Dead_Panas94.153.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Петуха петь соловьём скорее))))))

06.07.2012 16:29:59Эд Яр 92.112.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Одесский воробышек в свой театр не ходил.Ігора Борко не чув.Войди в Yuotube.com вызови на украинском Ігор Борко "Нічка цікавая,нічка лукавая",услышишь настоящего СОЛОВЬЯ и перестанешь чирикать.Кстати,слова О.Романовой написаны до 1917 года,но пока не спел Игорек, их мало кто знал.Успеха в поисках лучшей жизни!

06.07.2012 15:07:34хххх176.36.100.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"под угрозой жизни" -це дійсно по-одеські, але вже вибач, якось не по-російськи. Валєрчик, ти взагалі свій месидж починай приблизно так: "Я вам імєю сказать пару слов за язик..." і далі за текстом

06.07.2012 15:02:58Мимокрокодил95.67.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Держи нас в курсе, это несомненно важно

06.07.2012 09:10:24киев109.251.171.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Мова - це скарбниця духовних надбань нації, досвіду співжиття, праці і творчості багатьох поколінь. У її глибинах – філософський розум, витончений естетичний смак, поетичне чуття, сила надзвичайної чутливості до найтонших переливів людських почуттів і явищ природи. Разом із тим мова – це своєрідний оберіг звичаїв і традиції, запорука інтелектуального удосконалення людини. Вона характеризується єдністю, взаємозв"язком та взаємозалежністю всіх її складових одиниць. Мова існує не сама по собі, а в людському суспільстві, похідним від якого є. Існує вона у вигляді різноманітних актів мовлення, що повторюються усно та фіксуються письмово. Мова є основною формою національної культури й насамперед першоосновою літератури.

06.07.2012 22:24:27GRiM91.207.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Олігофрени" не розуміють, що прийняття цього закону є певним ходом політтехнології:
- по-перше, країна ділиться навпіл і вони себе забезпечують пожиттєвим електоратом;
- по-друге, поки захід і схід між собою конфліктують, - увага людей відвернута від проблем в країні (хороше підґрунтя для того щоб, що хотіти те й робити, з боку політиків), і – від того, що жодна, їхня, передвиборча соціальна обіцянка ("покращення життя") не виконана. А, на "носі" - вибори, а кандидати п...!
Також, цей закон "вбиває" Україну.
І, чи, не набридло Вам бути стадом бидла?
Люди як на заході так і на сході і, на півдні України, живуть однаково - "хреново", за виключенням деяких п…

06.07.2012 22:25:05GRiM91.207.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Для того щоб досягти "покращення життя", ми, товариші-розмовляючі, чи то на українській мові, чи то на російській чи, на іншій (так склалося історично і не без гріха по відношенню до України і до її української мови), повинні мислити і діяти спільно, стати українцями (не залежно від мови), вчитися і вчити наших дітей бути українцями, мислити по "українському", тобто спільно, без поділу на національність, тоді і у нас Шановні, буде "ЖИТТЯ", а не виживання.

06.07.2012 04:07:07іван166.137.88.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Кум,Ти себе спочатку прогодуй.Кормилец ти наш.Як ті дятли-одне й те саме.

06.07.2012 02:04:36ку176.36.140.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

"Я не могу этого сделать. Если я это сделаю, мне можно будет к вам в партию вступать, меня не поймет никто. И вы это тоже прекрасно понимаете", - размахивая руками
___________________________________________________________ _______
так это ж он с Ляшко разговаривал!

06.07.2012 00:13:51Жора176.104.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Регионалам - проклятие. Иуды.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути