Ексклюзиви
субота, 29 грудня 2012 18:51

Яценюк винайшов спільну "українську мрію"

Яценюк винайшов спільну "українську мрію"
Фото: tvi.ua

Лідер парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що в нього є мрія всеукраїнського масштабу, яку слід оберігати від знищення владою.

Про це політик сказав в ефірі телеканалу ТВі.

Зокрема, Яценюк зазначив, що теж має мрію, але вона не персональна, а всеукраїнська.

"Нам вдалося зробити крок до того, щоби змінити країну в 2015 році, і щоби не дати можливості до 2015 року Януковичу фактично знищити і Україну, і права людини, і певну українську мрію", - наголосив парламентарій.

Він переконаний, що в українців нарешті з'являється загальна українська мрія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк обіцяє підвищити пенсії на 334 гривні

"Я не про персональне – у всіх політиків є свої мрії. Я кажу про мрію в цілому — усієї країни і 45 мільйонів українців. Всі  хочуть, щоби було краще",  - пояснив опозиціонер.

За його словами, "українська мрія" переважно сконцентрована на родинному добробуті.

"Це не те, що вона так обмежена. Але це така українська традиція – вона каже про те, що "хочу мрію для своєї сім'ї, хати, подвір'я, для своїх близьких. Хочу, щоби в мене було краще", - уточнив Яценюк.

"Мені хотілося б, щоби кожен подумав ще й про те, щоби і в сусіда було краще. Але це вже наступний етап, який буде після того, як буде добре в кожній окремій хаті", - додав нардеп.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк винайшов спільну "українську мрію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

52

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.01.2013 13:16:26як ся маешь37.73.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Усим трэба розумиты, що галичанин тупый плоскоголовый бандэрлог, которому ничого нэ трэба розьяснювати. Вони лакеи, жопомои ,холопы ,прислужники ,зрадники ,униаты.Гноить без компромисов и гнать их взашей в угорщину. Там йих мисце.

01.01.2013 13:36:35як ся маешь37.73.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

биля параши!

30.12.2012 17:51:46191.214.83.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

"хочу мечту для своей семьи, дома, двора, для своих близких. Хочу, чтобы у меня было лучше", - уточнил Яценюк. и все хочу хочу да когдаже ваши хотелки за яйца на заборе ЗРАДЫ будут висеть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.12.2012 17:25:39Таврієць94.76.119.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Насправді українська мрія, це - щоб у сусіда корова здохла!

30.12.2012 18:30:24aziat91.211.213.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Брате, це не українська мрія а хахляцька! Ти сам - хто є? То повинен знати, що українець, росіянин або єврей - це є національність. А хахол, кацап або жид - це є спосіб мислення та життя. Нажаль, українців у нас - дуже мало, отож і переважає бажання того, щоби у "сусіди корова здохла". Або молитва хахла: "Господи! Виколи мені гоко! Та сусідові - кацапу Івану - виколи два!!!"

01.01.2013 13:12:08як ся маешь37.73.21.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Украинец- вечный зрадник агасфер. Откажись от украинства, стань тем кем были твои предки - Русичем.Хохлы это потомки славных Русичей. Галичане не хохлы, это цыганско-польско-угорский сброд. Пусть украинцами называют себя галичане холуи. Украинец это клеймо предателя.

30.12.2012 16:48:25Андрій193.111.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Українська мрія це коли кацапи побіжать в Росію і прихватять в кожну руку по єврею.

01.01.2013 13:10:06як ся маешь37.73.21.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Даун.

30.12.2012 16:34:39копия37.229.181.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Объявить бойкот скотам западлянским, не везти денег быдлу неумытому, Гнать тварей из всех учреждений и городов Украины, гнобить сук, на каждом углу. Иначе они всю Украину превратят в свой скотный двор. Они решили что если им достался европейский город, так они уже и паны. Да вы свиньи просто живёте пока в людских домах, спите в их постелях, и донашиваете краденные панские трусы и комбинации. Вам до сих пор люди канализацию чинят,которую ещё австро-венгры проложили. Вы ж падлы продажные, всегда воевали против наших козачков и Украины, на стороне захватчиков. Что вы создали за это время,чему доброму научились? Вам построили завод Электрон, и шо, и где он, а, - быдлом вы твари тупые и подохнете.

30.12.2012 18:17:52aziat91.211.213.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хитрый еврей Адольф Шикльгрубер с дальним прицелом отдал Йоське Джугашвили эти территории. Лучше бы они остались Польше и "клятыми" были бы не москали а поляки. А коммуняки, наивгные, образование практически силой навязали, с дальних горных сёл, даже, позгоняли в интернаты. А нафига было бисер метать? Интеллигентов с них всё равно не получилось... Интеллигентность - понятие тонкое, приходит с молоком матери...

30.12.2012 23:13:38Бандерослав46.200.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Судячи з твого коментаря,ти викормлювався без материнського молока.

01.01.2013 15:08:28як ся маешь37.73.21.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Судячи з твого коментаря ти е львивський алень. Раджу поцикавитись про бабушку гитлера, и у кого работала она в австрии, где и забеременела. Тебе ли львовскому быдлу не знать историю родословной своего кумира.

30.12.2012 13:48:31гость46.119.194.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Да куда уж) оппозиционеры у нас могут одни только сказки и рассказывать!

30.12.2012 13:46:10верт141.138.111.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

великий мрийнык

30.12.2012 08:48:24Отото!93.75.18.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Мы в стране жили большой, когда каждый день узнавали новости с Камчатки, из Якутии, казахи были далёкими, но СВОИМИ, учили историю СССР и сдавали на вступительных экзаменах в вуз!:) И не дай бог не знать, пролетать на "троечках". А тут воспитывать в себе жлобков и "ТИЛЬКЫ СОБИ"! А про "СУСИДИВ-ПОТИМ"! Кошмар. Позорище с хуторским мировоззрением. Но ЧТО-ТО же пытается этим выгадать! Отучить людей сочувствовать другим народам. И всё менее сочувствия в результате - ЕМУ!:(

30.12.2012 08:31:382294.244.38.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

словоблуд! первые враги Украины вот такие говоруны,как это псевдо патриот.

30.12.2012 07:41:12Александр178.137.225.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Когда Яценюк был во власти,то ничего не делал.И сейчас только мечтает.Это самое легкое дело.А вот делать что-то для улучшения жизни людей этот кролик не умеет.У всех кроликов одна мечта-дорваться до власти.Любые заявления их-это ложь и лицемерие.И расписываться за всех украинцев никто не давал права.Помечтай,кролик.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути