пʼятниця, 18 травня 2012 06:53

Глава Єврокомісії запевнив, що ЄС впорається з кризою єврозони

Глава Єврокомісії запевнив, що ЄС впорається з кризою єврозони
Фото: polit.info

Глава Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу впевнений, що Європейський союз здатний впоратися з кризою єврозони і зробить все від нього залежне, щоб подолати фінансову кризу.

Таку думку Ж.-М.Баррозу висловив 17 травня 2012 під час виступу перед Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй (ООН) в Нью-Йорку, передає Associated Press.

"Ми займаємося проведенням реформ, які закладуть основи нашої нової економічної і бюджетної політики. За галасом в пресі не видно нашого прогресу у створенні умов для відновлення економіки і тривалого стабільного зростання", - сказав Ж.-М. Баррозу.

Глава Єврокомісії також зазначив, що для Європи зараз пріоритетним є стимулювання економіки і створення умов для економічного зростання. Однак, за словами Ж.-М. Баррозу, це не означає відмови від політики бюджетної консолідації.

"Цілком очевидно, що нам необхідні бюджетна дисципліна, структурні реформи і цільове інвестування, щоб домогтися економічного зростання і повернути довіру інвесторів", - підкреслив Ж.-М. Баррозу.

Зазначимо, що думку голови Єврокомісії про необхідність дотримання бюджетної дисципліни не розділив нобелівський лауреат з економіки, професор Колумбійського університету США Джозеф Стігліц.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європа рухається до суїциду, а не рятується від кризи - нобелівський лауреат

За його оцінкою, скорочення державних витрат в ЄС і США приведе до уповільнення економічного зростання і до "втраченого десятиліття" в розвинених країнах Заходу.

Зараз ви читаєте новину «Глава Єврокомісії запевнив, що ЄС впорається з кризою єврозони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.05.2012 17:18:20Сергей81.30.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а на прошлых выборах тоже все кричали - долой "депутатську недоторканність" , НО ДАЛЬШЕ СЛОВ НИЧЕГО НЕ ПРОДВИНУЛОСЬ.. Выборы приближаются!!!!

21.05.2012 17:18:03леонід77.52.51.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

На сьогоднішній день червонопикий переляк - лизання [Видалено] громадянам України не дасть нічого бо й так вже всі знають що ви брехливі ПдРс................................!!!!

21.05.2012 16:02:40Анти Рыг109.86.118.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ефремка-гнида.Кол тебе в Ж _олти свинни очи!А ведь получишь по полной программе!Свинья свинья свинья!

21.05.2012 15:42:46Джон178.94.102.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ця "демократична" норма, як розповідає олігофрен Єфрен, зрозуміло направлена на знищення опозиції, шляхом вибіркового правосуддя, що вони деМОНСТРують всьому світові. По друге - це ПІАР хід для свого електорату, який постійно зменшується, от і треба його хочь зберегти. Але ПеРдуни настільки тупі, що не можуть зрозуміти, що через півроку все може помінятися місцями!!!! ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС ВИБОРЦІ - ЧЕСНИХ, НЕ ПРОДАЖНИХ І ПОРЯДНИХ ЛЮДЕЙ!!!!

21.05.2012 15:37:41Леон46.149.81.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

жана Ахметова просит английского гражданства! Вот это - неприкосновенность!!!!!

21.05.2012 15:34:02Александр212.80.40.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Кажется любому смертному понятно, если депутат будет исполнять свои обязанности по совести да ещё и по закону. То на какой хрен ему неприкосновенность? Зачем провоцировать человека на беспредел? Непркосновенность для человека, это тоже самое, если все магазины на ночь оставить не запирая и без охраны... Бери, что хочу и твори, что хочу. Как раз то, что делают большинство депутатов.

21.05.2012 15:33:06Макс93.72.21.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Говорят не о депутатской неприкосновенности преза, а о неприкосновенности преза, судьи и пр. Эти неприкосновенности - просто рудимент совка. Не может общество и страна нормально развиваться в направлении "правового государства", если в нем есть "раковая опухоль", которая никак не поддерживает и никак не зависит, и никак не в процессе такого развития.

21.05.2012 15:29:25Украина94.248.121.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пустая бочка громче всего гудит.партия РАБОВЛАДЕЛЬЦЕВ не надейтесь своей брехней сделать из УКРАИНЫ "большой даунбас",мы мозги свои не пропьем,не прокурим,на наркоту не поменяем ,спидом не загнобите и даже "урок"не испугаемся.На весь этот бред который несет партия района,уже даже не хочется реагировать. Ветеринары говорят"НЕ ОЧЕЛОВЕЧИВАЙТЕ ЖИВОТНЫХ"
Избранние в Верховну Раду хотябы одиного "ЧЛЕНА" партии района и их подхалимов(и в парламенте и по жизни) показатель неадекватности этих избирателей.И это уже ДИАГНОЗ!!!

21.05.2012 15:21:19Григорій212.80.40.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ну і перднуть без того, що в свій час, пропонувала Тимошенко, не можуть... Перед виборами, коли авторитет у народу опустився нижче плінтусу, готові в зад до Юлі влузти, аби хоть якось догодити народу. А ле народ уже не той, народ впевнився, що все добро, що робиться бандитами, для народу обертається горем. Не буде бандитам віри, не буде...

21.05.2012 15:21:05київ95.133.12.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Да такої брихливої сволоти як ПР ще ні коли не було.Як прийшли ці злодії до влади.Все построїли не брехні даже за кордоном узнали що із зеком і злодіями із ПР не хочуть ні чого спільного мати.

21.05.2012 15:23:57агась89.209.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

на стажировку к юльке в зону...вот ВОНА брехала и брешэ......еврежопа в восторге!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути