Ексклюзиви
середа, 06 квітня 2022 11:31

Спецтема: Війна Росії проти України

"Тут була одна з переломних битв за Київ" - показали як виглядає село Мощун після "русского мира"

"Тут була одна з переломних битв за Київ" - показали як виглядає село Мощун після "русского мира"
Показали, як виглядає село Мощук на Київщині після обстрілів росіян. Фото: news.obozrevatel.com

У селі Мощун на Київщині була одна з переломних битв за столицю.

Після незліченних обстрілів російських загарбників у селі не залишилося вцілілих будинків. Аерозйомку опублікував командир 72 окремої механізованої бригади Ігор Луценко.

"Аерозйомка села Мощун. Панорами нашої слави і нашого болю. Тут була одна з переломних битв за Київ. Слава моїй 72 бригаді, слава українським воїнам, слава Україні!" - написав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Починають розбирати завали: показали як виглядає Ірпінь на 10 день життя без рашистів

Села Мощун та Горенка Києво-Святошинського району ще донедавна були дуже затишними. Доки сюди не дісталась кривава рука "русского мира".

До російської агресії тут проживала більш як тисяча місцевих жителів, більшість з яких зараз евакуювались. Ворог раз у раз не полишав надії зайти в ці населені пункти, але кожного разу не мав успіху. Порушуючи всі закони та звичаї ведення війни, рашисти зі ствольної артилерії знищували будинки і місцевих мешканців. Але всі вони поплатились за свої злочинні дії: угруповання, що намагались форсувати річку і зайти в населені пункти, були знищені та розбиті вщент.

Зараз ви читаєте новину «"Тут була одна з переломних битв за Київ" - показали як виглядає село Мощун після "русского мира"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.12.2012 00:03:49надан95.132.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

собаки лают и грызутся а караван идет народ уже не тупой и не такой старый как кажется некоторым

07.12.2012 21:31:59Власко92.52.128.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А.Мохник правий! Поки не запрацював новий склад ВР, не можливо вже-зараз,говорити про єдиного кандидата від опозиції на майбутні президентські вибори.Хай народ подивиться, скільки "тушок" і з яких партій, що протистоять фашистам ПР, перебіжить до ворогів української держави (ПР) Лише через рік ми побачимо хто справді за Україну та українців, а хто лише бавиться в опозиційні ігри.

08.12.2012 19:08:47ТурчиновЗаслан78.108.63.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Опозиція думає як провести люстрацію влади, виконати передвиборчі обіцянки, а не вигадує надумані, шкідливі теми від Турчинова.

07.12.2012 17:49:43СВОЛОТА92.113.125.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Еще один ,,заявник,, вРОТмановец.

07.12.2012 15:15:28Papa212.248.114.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

:)

07.12.2012 15:02:08mixo93.73.42.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

извесный олигарх-еврей спонсирует нацистскую \сволоту\. во до чего дошли продажные галицай-полицаи. потому однозначно- голодная шушваль фарион должна сменить зажравшуюся пришмандовку вону. слава украине. коломойскому- слава.

08.12.2012 19:10:59ДавайДаСвидания78.108.63.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Міхо, не мороч голову, вчи мову !!!

07.12.2012 15:05:32Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

И тебе михо тоже слава,-ты только не волнуйся так...)))

07.12.2012 14:50:47чек80.245.118.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Чем бы дитя не тешилось.....
Безусловно, что вся жизнь оппозиции протекает от одних неудачных выборов до других. Еще не смолкли оппозиционные фанфары обещаний народу парламентских выборов,как начали звучать сопилки президентских.
Однако, обыватель невольно задается вопросом: А ГДЕ ЖЕ МЫ, ПЕРЕСІЧНІ, маленькі українці ?
Трусливая, бездарная позиция оппозиционных престолонаследников позорно уходить от решения насущных проблем в экономике, финансах, законодательстве, прятаться за демагогией и популизмом, скрывать свою немощность под икононизированной портянкой с ликом криминальной великомученицы стало истинным лицом марионеточного мусора.....

07.12.2012 15:02:36Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Главное в Чеке ,-ИТОГО....И вообще краткость сестра настоящего чека...)))

07.12.2012 14:58:04Молот78.137.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие Вы красноречивые. А тем временем корупция бьет рекорды. Хватит красть!!!! Вы свое получите. Не сомневайтесь. Ваш избиратель - старики. Слава богу они мрут, а вы им в зтом усиленно помогаете. Конец Ваш близится!!

07.12.2012 15:07:28Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну даешь молток,-вырастешь умрешь кувалдой..)))

07.12.2012 14:37:47флаг в руки194.28.39.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Какой умный фашист.Умнее,чем все кролики и пасторы вместе взятые.

07.12.2012 14:36:43Молот78.137.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

СВобода помогла Янучаре стать презом в 2010 году призвав патриотов голосовать против всех. ЗАПРОДАНЦІ

08.12.2012 19:15:54ДавайДаСвидания204.11.50.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Не проти всіх, а проти 2-х !!!

07.12.2012 14:47:39Молот78.137.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто минусунет - патриоты? это радует! Но лохами же небудьте. Юле нехватило малость. Что было бы еслиб Тягныбок призвал голосовать за ЮВТ? Ответ очевиден - Янукович бы проиграл. И Вы хотите чтоб после зтого я считал Тягнибока патриотом? Об Украине в тот момент он думал меньше всего.

08.12.2012 18:52:22Лев93.74.71.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А ти вважаєш Юльку патріотом?

07.12.2012 15:37:24Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Короче все вдерьмо..))....И тут Молот весь в белом..)))

07.12.2012 15:49:19Молот78.137.12.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти