Ексклюзиви
пʼятниця, 03 січня 2020 21:44

Під час пожежі в клубі постраждали діти

Під час пожежі в клубі постраждали діти
На Тернопільщині сталась пожежа. Фото: ДСНС

Вісім дітей отримали опіки після пожежі в клубі у с. Угрінів Підгаєцького р-ну на Тернопільщині.

Інформація про вибух і спалах надійшла рятувальникам о 17.40, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"О 17.58 підрозділами ДСНС пожежу локалізовано, а о 18.10 повністю ліквідовано на площі 30 кв.м. Внаслідок даної події 8 дітей госпіталізовані у лікарню з опіками", - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки матері розважалися, у вогні загинули 4 дитини

На місці події працює оперативна група Управління ДСНС в Тернопільській обл., слідча оперативна група Національної поліції і газова служба. Обставини події встановлюються.

В місті Токмак Запорізької області в одній із багатоповерхівок зайнялася квартира ввечері 2 січня. Загинули діти 3 і 1 року, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

Зараз ви читаєте новину «Під час пожежі в клубі постраждали діти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.06.2013 23:31:45Shkapa95.158.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Стара пісня про мавпу. Та від цього ні чого не змінилося. Опозиційні сили не дивлячись на заяви таки не об'єдналися. Членів комісій не підготували. Юристи і ті не були здатні правильно скласти позив. То й що, що голова знала телефон "Беркуту"? Членів комісії вона не змогла б видалити. А якщо члени комісії не знають ні як заповнити протоколи, ні як порахувати голоси, то їх легко "як котят". Могли б вирахувати і відслідкувати транспорт на якому пересувалися карусельники і після другої дільниці згадати БРДМ, але для цього потрібна організація.

04.06.2013 23:35:50Shkapa95.158.48.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

До речі, неодноразово був свідком коли члени комісій не могли порахувати бюлетні, якщо їх було більше ста. Ось і питаю себе, а нащо їх беруть в комісії, коли вони не вміють ні рахувати 1+1+1+1 і не вміють внести результати обрахунків в бланк протоколу? Реально люди може й чесні але безграмотні.

04.06.2013 22:49:04ВІРНО46.200.90.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Мавпи по всіх містах і головне чекають суки поки хтось кине "банан". Міняти потрібно "совок" до основи. Тікати тільки до Європи і накарачках поки не пізно.

04.06.2013 22:43:031188.115.161.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

а кернес-разве не обезьяна,и внешне и по умственному развитию. Хотя выучило одну цифру-ноль

05.06.2013 01:49:15Виктор72.231.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
04.06.2013 21:43:32жид94.27.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Господи,люди добрые,ну сколько можно жевать одно и тоже?Вы этим живете?Ведь все мы с Вами на этой земле пилигримы! Может Вы вечные,я не знаю! Мы все с Вами на этой земле временные странники! Завтра уже многих не будет.Думайте о неизбежном путешествии в вечность,и не забивайте свои светлые головы всякой ерундой!

04.06.2013 23:40:56Shkapa95.158.48.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Во-во, нафыга оно вам надо. Дайте людям, которые не думают о вечности красть сегодня. А вы думайте о высоком и нифига, что ваши дети и внуки будут как и ваши родители с дедами-бабками ожидать "покращення" и коммунизма. Смотрите вон в ту точку, пока я почисчу ваши карманы.

04.06.2013 22:41:251188.115.161.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

тога какого хера ты сюда мордяку вставил-думай о вечном и не давай советов,когда не просят

04.06.2013 21:00:44жид94.27.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Люди добрі,ви що,зібралися на цьому світі вічно жити?Ви так себе не бережете!

04.06.2013 20:49:16777193.151.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

всё правильно - обезьяна будет лучше управлять городом, чем представитель "боксёров".

04.06.2013 21:09:26рок194.44.203.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Твої вибл.дки регоАНАЛИ вже докерувалися.Економіка в повній задниці,грошей в казні ЗЕРО.Де млять супер швидкісні хюндаї в які з дербюджету вгрохані сотні мільйонів баксів,Де виб.ляки-"господарники" дороги,їх в Україні НЕМАЄ,а бабла всаджено неміряно,по 3 гривні з літри ослиної мочі,яку ніхто не контролює і якість євро 3 переносять кожного року.Де млять вибляд..и уйо.щні каштани "бріоні" на яких вкрадено мільйон?

04.06.2013 20:31:18жид94.27.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Господи,люди добрые,ну сколько можно жевыать одно и тоже?Вы этим живете?Ведь все мы с Вами на этой земле пилигримы! Может Вы вечные,я не знаю! Мы все с Вами на этой земле временные странники! Завтра уже многих не будет.Думайте о неизбежном путешествии в вечность,и не забивайте свои головы всякой ерундой!

04.06.2013 20:12:44стат176.36.164.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Реальная явка - 33%, недействительных бюллетеней больше чем разница между кандидатами... а каком выигрыше или проигрыше можно говорить... хотя да, можно - проигрыш Василькова... каждого с тройки лидеров поддерживает (по результатам "фарса") не больше 10% населения...

05.06.2013 01:53:27Виктор72.231.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

стат, чтобы выборы были признаны помаранчевыми объективными и правдивыми - для этого нужно, чтобы помаранчевые выиграли их! Или помаранчевый выигрыш, или выборы сфальсифицированы!

05.06.2013 16:56:29стат91.202.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

в моем коментарии нет не одного намёка на мой "окрас", там СУХАЯ статистика. Я просто констатировал факты, а факты, как известно - упрямая вещь!

04.06.2013 19:49:39Квитка178.150.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оппузиционеры очередной раз пытаются объяснить свой провал)))карма у них испорченная, пусть шамана заведут, может люди за них голосовать будут)))

04.06.2013 19:50:51хахол92.113.41.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

регионалы опять показали свою паскудную натуру.

04.06.2013 19:46:43Кук91.215.8.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Я, запитию людей чесних і порядних , той хто грав з вас із наперсточниками хоч раз вигравав?
-Звичайно ж, це неможливо. Сьогодні наперсточники і шапкокради при владі, їх можна тільки викинути з відти силою громади.

05.06.2013 02:04:34Виктор72.231.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кук: один ваш, помаранчевый, уже приезжал, чтобы выкинуть регионала Борю - его зовут шалун Олежка Ляшко сейчас. Регионал Боря, чтобы не быть выкинутым Олежкой, подкупил его, да ещё как подкупил - удовлетворил его сзади! Олежке так понравилось, что он об этом всей стране по телевизору рассказал! Кук: приезжай выкидать регионалов - тоже будешь удовлетворён сзади! Напёрсточники - они такие!

08.06.2013 15:58:36шмель178.95.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а тебе, похоже, Вихтор, нравиться стоять в позе...чтобы рыгам уднбнее к тебе сзади подобраться...