понеділок, 03 лютого 2025 10:59

В Росії через повітряну загрозу евакуюють Оренбурзький газопереробний завод - Коваленко

В Росії через повітряну загрозу евакуюють Оренбурзький газопереробний завод - Коваленко
У РФ через повітряну загрозу евакуюють Оренбурзький газопереробний завод ФОТО: скрін

В Росії евакуювали Оренбурзький газопереробний завод через повітряну загрозу.

Відповідне відео опублікував голову Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко в Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрони ЗСУ атакували Астраханський газопереробний завод - ЦПД

Коваленко зазначив, що Оренбурзький газопереробний завод спеціалізується на переробці природного газу та газового конденсату. Його продукція включає природний газ, елементарну сірку, пропан, бутан, суміші зріджених газів та інші компоненти, які використовуються у нафтохімічній промисловості.

"Зріджені гази можуть застосовуватися у військових галузях, включаючи виробництво палива, хімічних компонентів і матеріалів для військової техніки", - додав голова ЦПД.

У ніч проти понеділка, 3 лютого, у Росії безпілотники атакували Астраханський газопереробний завод.

Це один із ключових енергетичних об'єктів РФ, що забезпечує переробку газового конденсату та виробництво бензину, дизельного пального і не тільки, повідомив 3 лютого голова ЦПД при РНБО Андрій Коваленко.

Завод впливає на військово-промисловий комплекс Росії, оскільки паливно-енергетичний сектор є основним джерелом фінансування оборонної сфери.

Зараз ви читаєте новину «В Росії через повітряну загрозу евакуюють Оренбурзький газопереробний завод - Коваленко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.03.2012 10:10:19Slav95.67.76.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Мы столкнулись с проблемами, которые беспокоят людей, поэтому хотели бы обратиться к правительству по этому поводу."
_________________________
А что ж ты, тварь синеж0пая, в течении ДВУХ лет при власти "не сталкивался с этими проблемами"???
А перед выборами резко увидел проблемы людей???

23.03.2012 07:57:37жана-одеса178.95.4.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Так боретьсяі кацап Єфрємов за Україну.Половину України подарували російським олігархам!!!!!!Ви регіонали каліки і ворюги!!!Де наше українське місто Севастополь!!!! Подарували Москві!!!!!За це будете відповідать перед законом!!!!!Доберемся і до вас!!!!!

08.03.2012 13:29:09За Украину95.25.66.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Давайте сигнал, да побыстрее, а то к выборам не успеете. Сигнал вам нужен, да у вас
стоп-сигнал в известном месте и совесть потеряна. А по газам давили, когда свои зарплаты поднимали. Теперь подачками хотите откупиться?

07.03.2012 19:26:41жана-одеса178.93.221.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Єфрємов Чечетов Азаров Клюєв Янукович-російські козачки в Україні.Вони спішать розграбувати України і оставити українців голими і босими!!!!!

20.02.2012 13:23:13Чому95.134.17.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Чомусь його голова нагадує мені залупу з глазами.

20.02.2012 12:51:25ALEX46.200.195.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Перед выборами они готовы пообещать молочные реки, кисельные озера и вечную жизнь в сметане и шоколаде. Твари ...

20.02.2012 12:36:4733393.74.59.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Ублюдочные рыги опять хотят народ купить...НА ВИЛЫ!!!!!!!!!!!!!!!!

20.02.2012 12:11:49ёрш93.73.23.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

2004 год повторяется .Перед президенскими выборами Янукович будучи премьером повысил пенсию и зарплату причем как одноразовая помощь .Так что нужно быть бдительными не покупаться на ихние подкупы.

20.02.2012 12:02:48гость1178.95.135.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Ну понятное дело торопит.Скоро выборы.А без повышения даже преданный им лохторат, крупяные души и т.д.,не отдаст за них голоса. А как хочется остаться у кормушки и т.д.От себя могу добавить,что никакие повышения зарплат и пенсий им уже не помогут и Ефремову в частности.Люди не забыли вырезанные заводы,фабрики и т.д.,этой командой "луганских металлистов и торгашей" и вытекающие от сюда последствия. Рубеж не возврата уже пройден. А как совет, то не спеша начинать паковать чемоданы, пока не поздно.

20.02.2012 11:55:55Гы94.45.59.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Пакращiння вэдчуiца папiжжэ;););););););)

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути