Ексклюзиви
вівторок, 31 липня 2012 16:36

У пожежі на миколаївському складі двоє робітників обпекли 95% тіла

У пожежі на миколаївському складі двоє робітників обпекли 95% тіла
О 17.30 пожежу було ліквідовано. Фото: wallpapers.ssdn.ru

У Миколаєві 30 липня о 16.30 на складі ТОВ "Мостобудівельний загін № 73" сталася пожежа, в результаті якої з опіками 95% тіла госпіталізовано дві людини.

Як повідомляє прес-служба МНС у вівторок, за попередніми даними, постраждалі чоловіки проводили на складі газозварювальні роботи. 32-річний і 40-річний постраждалі різали ємності, в яких загорілися залишки палива. Працівники складу з опіками 2 і 3 ступеня госпіталізовані в опікове відділення міської лікарні № 3.

За даними МНС, о 17.30 пожежу було ліквідовано, площа загоряння склала 40 кв.м.

Нагадаємо, 29 липня о 18:35 у Гладківському та Збур'ївському лісництві Голопристанського району Херсонський області, унаслідок лісової пожежі постраждало 5 осіб (два працівники МНС Голопристанського р-ну та три працівники лісового господарства).

Усіх постраждалих було госпіталізовано до Голопристанської лікарні. Після надання екстреної допомоги до 24:00 їх доставлено до реанімаційного відділення Херсонської обласної лікарні та проконсультовано головним позаштатним спеціалістом МОЗ України зі спеціальності "комбустіологія" Козинцем Г.П.

Зараз ви читаєте новину «У пожежі на миколаївському складі двоє робітників обпекли 95% тіла». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.12.2012 11:19:21ВИК93.75.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 91.222.115.--
Sposterigach 21.12.2012 11:03

одна розмова зі жлобйом - згадайте 1917 .

а пусті вимахування транспорантами - то самодурство...
Лише Страх перед Поваленням Силою Озброєного Народу Примусить Торгашню згадати що вони лише наймити.

АБСОЛЮТНО СОГЛАСЕН!!!!!

21.12.2012 11:03:16Sposterigach91.222.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

одна розмова зі жлобйом - згадайте 1917 .

а пусті вимахування транспорантами - то самодурство...
Лише Страх перед Поваленням Силою Озброєного Народу Примусить Торгашню згадати що вони лише наймити.

21.12.2012 10:58:21Спостерігач91.222.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Доказом того що наш Уряд - це збіговисько Жлобя - торгашні ( "бізьнесьменів"") це "гостиний двір",

який уроди -бізнесмени не маючи у собі ні Духовности ні Моралі ( У Торгаша нема Душі).

Бо для Торгашного Уряду потрібне Стадо Споживачів, а не Особистості.

Тому і ростуть як гриби Бари, генделики різних гатунків.

Замість Істориично Культурного Гостиного буде очередний бордель- бар для Стада.

19.12.2012 16:27:31николай81.24.208.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

В Америке бандитский и чиновницкий произвол был до тех пор пока не приняли закон разрешающий приобретение хранение ношение и применение любого нарезного оружия независимо от марки оружия Писталеты автоматы пулеметы снайпеские

19.12.2012 15:04:42пакращення94.74.80.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

А где же хвалёный всеми СМИ и Яныком - Попов??? Мабуть в сраци.

19.12.2012 13:58:35захарчикуЛюстрац77.109.138.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

А міліція із Захарченком у КУЩАХ ! Спостерігають і кришують. Дерибан під крилом прокуратури і МВС триває. Лише люстрація цих гілок влади може щось змінити.

19.12.2012 13:44:36ЮЛ37.53.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сатана раскачивает в пол-силы, это пока ещё не война. Люди, обратитесь к Богу ради Иисуса Христа и спасётесь. Аминь.

19.12.2012 13:52:01Иосиф37.53.203.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Бог уже 20 лет на стороне бандюков,они купили его с потрохами.

19.12.2012 15:17:32путінюгенд176.37.68.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

КАМУНО-РИГО ФАШИСТИ - ЦЕ РОСІЙСЬКІ НАЦИСТИ

19.12.2012 16:25:31Марія212.3.125.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Бовдуре! До чого тут Росія? Українці українців знищують. За гроші, за майно, за бажання краще жити за рахунок ближнього. Люди втратили совість.

19.12.2012 13:17:20АКМ82.207.116.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Таких ментов гнать надо с народной службы. хотя какая там народная.... они ведь простых людей давно перестали защищать...
Поэтому и надо в руки нормальным людям не только ТТ давать, АКМ-ы .... и патронов сколько смогут унести..

19.12.2012 16:14:15николай81.24.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

19.12.2012 13:04:52богдан 80.239.242.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

на ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ рекет назвали рейдерами
і узаконили БАНДЕТИЗМ
А НАРОД це ПРОКОВТНУВ
а це означае НАРОД і ВЛАДА ЕДИНІ

19.12.2012 12:29:21ТТ109.207.203.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Бандитизм КРЕПЧАЕТ!!! Ура, УРКИ!!
Прекратить такое - только через вооруженный НАРОД!!
Милиция - теперь не МИЛИЦИЯ!

Даеш всем в руки по два ТТ!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути