Ексклюзиви
вівторок, 26 квітня 2022 14:06

Спецтема: Війна Росії проти України

На Київщині окупанти викрали цивільних для "обмінного фонду" - з людей знущалися

На Київщині окупанти викрали цивільних для "обмінного фонду" - з людей знущалися
Росіяни викрали цивільних для "обмінного фонду". Фото: ілюстративне, facebook.com/denisovaombudsman

Російські військові викрали у Київській області щонайменше 200 мирних громадян для "обмінного фонду".

Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки "Справді" у Тelegram з посиланням на дані громадської організації "Медійна ініціатива за права людини".

Організації вдалося поговорити зі звільненими заручниками. Завдяки цьому стало відомо, куди росіяни вивозили викрадених людей та що з ними відбувалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія грубо порушує права українських військовополонених

"Українців утримували у Брянській, Курській, Бєлгородській та Ростовській областях (Росії. - Gazeta.ua). Викрадених били, деяких катували електричним струмом під час допитів. У всіх затриманих взяли відбитки пальців та кров на аналіз", - ідеться в повідомленні.

Жодних рішень суду та пояснень від росіян українці не отримали. Крім того, їх змушували підписувати документи із заплющеними очима, додали там.

Міноборони РФ заявило, що Росія депортувала вже понад 951 тис. українців із початку повномасштабного вторгнення в Україну.

23 квітня Росія вивезла з районів України та території, окупованої незаконними збройними формуваннями так званих ЛДНР, 16 838 осіб, із них 1402 дитини.

Зараз ви читаєте новину «На Київщині окупанти викрали цивільних для "обмінного фонду" - з людей знущалися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.06.2012 07:15:52Клопомор93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Целых два часа голодать! Это ж как охлял, бедняга! Похудал, отощщал, к головному мозгу никакого прилива, одни отливы! :):):):) И опять о продолжительности "голодовки" узнаём из других источников! Слава нерадивой газете! Газете -САЛА!:):):):):)

02.06.2012 00:54:06Ivan Sulima46.203.219.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Діти ви діти не розумні. Хтось з вас голодував хочь тиждень?

02.06.2012 16:20:40Клопомор93.75.69.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Так его ж никто из нас не просил. Инициатива, сэр! Ежели назвался груздём, полезай в кузов! "Кузов" - синоним "лукошко", "корзинка". На такой арене голодать - это да-а-але-е-еко вперёд смотреть! И кто ему лекарь?:)

01.06.2012 14:30:4500077.176.15.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Пойду и я к Юльке на встречу попрошусь и голодовку объявлю.Так-то обо мне кто не знает , а так все заговорят...А что хотел то от нее (Юльки) забыл наверно.Мужик баллы зарабатывает...Знаменитым хочет стать как Юлька на скандалах.

02.06.2012 20:48:00Ну?95.132.183.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Як хочеться попасти в бютiвськi списки.А якщо Турчинов з Кожемякiним не вiльмуть, залишать в дурнях?

01.06.2012 14:22:54Народ109.122.13.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Ему надо в напарники депутата от БЮТ Бондаренко взять - там столько жира, что он может год на сухую голодать без ущерба для здоровью! А вообще, господа депутаты, голодуйте - мы только рады будем, чтобы вы сдохли со своей Юлькой!

01.06.2012 13:19:03zign95.135.214.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Це просто свято якесь! Дурень! Вона в лікарні!

01.06.2012 13:06:01жана-одеса178.93.141.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А в Україні іде повне загарбаня нашої території Кремлем.А влада в УКраїні не українська.найвищі державні посади захопив білорус Янукович і решта клюєв єфрємов акімова богатирьова колєсніков азаров і т.д.-росіяни. Європа знає про все.

02.06.2012 09:59:17гражданин80.239.242.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Господи, вот теперь ясно, откуда берутся дебилы. Ты хоть на цвет собственной крови в микроскоп смотрел? Да и грамоте подучиться бы не плохо, фамилии то пишутся з великої літери.

01.06.2012 12:54:14тьююююююююююю178.209.72.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Та хоть все там сидите, меньше вони будет! Напугал бабу толстым.. колбасом!:p;););););)

01.06.2012 12:57:57Клопомор93.75.69.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Какой вы изощрённый комплиментщик! Душка!:):):)

01.06.2012 12:44:10НАХТ1ГАЛЬ109.227.122.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Розумним" нагадаю:не зар1кайтесь в1д суми 1 в"язниц1,краще тримайте у безпец1 власн1 с1дниц1!!!!!!!Наостанок:Коли хтось позиц1онуе себе з ф1лософом,спитайте у як1й в"язниц1 1 ск1льки рок1в в1дсид1в?Якщо назве себе поетом,поц1кавтесь у як1й в1йн1 брав участь?Набридла кухонна революц1йн1сть деяких псевдорозумник1в 1 недолуг1сть висновк1в,бо право на голос мають т1льки ЛЮДИ з власним досв1дом 1 Власною позиц1ею!!!!!!!

01.06.2012 12:48:00777109.122.13.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А что у тебя с буквой "і"? Или твоего дедушку гитлеровцы так и не научили грамоте, а он тебе по наследству, безграмотность передал?

01.06.2012 12:35:24КИЕВ93.74.166.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДЕБИЛЬНЫЙ, ДЕГРАДИРУЮЩИЙ НАРОД,И ТАКАЯ ЖЕ ПОЛНОСТЬЮ АМОРАЛЬНАЯ, ДЕБИЛОИДНАЯ ВЛАСТЬ, СУДЯ ПО ТАКИМ КОММЕНТАМ ЗДЕСЬ ЕЩЕ ЛЕТ 100 НИЧЕГО НЕ БУДЕТ!!!БЕРУ СЕМЬЮ,И ВАЛЮ В КАНАДУ,А ЧЕРТИ ХАЙ ЖРУТ СВОЕ "ПОКРАЩЕННЯ",ПОЛЗАЙТЕ НА БРЮХЕ ДАЛЬШЕ,ИДИОТЫ!!!

01.06.2012 12:47:23ВВ213.238.8.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Судя по твоему комменту, ты интеллектуальная, всесторонне развитая, интеллигентная, образованная и высокоморальная личность. Не обижайся, пожалуйста, на эти слова. Хоть смысл их тебе совершенно не ясен, просто сочти за комплимент)
Когда будешь собирать вещи, первым делом вырви Caps Lock и Shift из клавиатуры и тщательно упакуй, как своё самое ценное орудие труда.

01.06.2012 12:48:48777109.122.13.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

+100!!!

01.06.2012 12:43:22777109.122.13.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Давай-давай, несколькими дебилами а стране меньше станет! Может, через пару лет всех вас со страны выпрем, хоть заживем нормально, без майдаунских придурков!

01.06.2012 12:30:40еге?95.132.107.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Бувша газова "принцеса", "украiнська Берегиня" тепер прийняла образ "Cвятоi Великомученицi Юлii". Поки що, правда, цiлувапти краще не в лик, а в сраку.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути