вівторок, 23 червня 2026 13:10

Російський ракетний удар по Кривому Рогу забрав життя трьох людей

Російський ракетний удар по Кривому Рогу забрав життя трьох людей
Росія завдала ракетного удару по промисловій інфраструктурі Кривого Рогу. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Російські війська 23 червня завдали ракетного удару по Кривому Рогу, внаслідок чого загинули троє людей, ще 23 дістали поранення.

Під удар потрапила промислова інфраструктура міста. Спочатку повідомлялося про одного загиблого та трьох постраждалих, однак згодом кількість жертв зросла. Також виникло кілька пожеж, які ліквідували рятувальники, повідомляє голова ОВА Олександр Ганжа.

"До трьох збільшилася кількість загиблих через ворожу атаку на Кривий Ріг", - зазначив посадовець.

За попередніми даними, двоє чоловіків віком 30 та 39 років перебувають у лікарні у важкому стані. Стан 62-річної жінки медики оцінюють як вкрай важкий.

Внаслідок атаки пошкоджено будівлю, яка не експлуатувалася, екскаватор та легковий автомобіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зафіксували 13 влучань дронів на 11 локаціях

"До 23 зросла кількість поранених через атаку росіян на Кривий Ріг. Одна жінка перебуває у вкрай важкому стані. Ця атака забрала життя трьох людей", - ідеться в повідомленні.

Інформація щодо наслідків удару та стану постраждалих продовжує уточнюватися.

Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний супротив на всіх ділянках фронту.

Загалом минулої доби втрати російських загарбників склали 1290 осіб. Також знешкоджено вісім танків, десять бойових броньованих машин, 93 артилерійські системи, дві реактивні системи залпового вогню, два засоби протиповітряної оборони, вісім наземних робототехнічних комплексів, 2346 безпілотних літальних апаратів, 475 одиниць автомобільної та дві одиниці спеціальної техніки ворога.

Зараз ви читаєте новину «Російський ракетний удар по Кривому Рогу забрав життя трьох людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути