Ексклюзиви
понеділок, 19 березня 2012 13:08

Миколаївець 20 раз всадив ніж у злодія, який вкрав у нього мобілку

Миколаївець 20 раз всадив ніж у злодія, який вкрав у нього мобілку

Про те, що в одному з будинків у Заводському районі Миколаєва знаходиться тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті, в міліцію повідомив 44-річний місцевий житель, пише ТСН.

Правоохоронцям, які прибули за вказаною адресою, чоловік пояснив, що зайшов до знайомого у гості та побачив його на підлозі без ознак життя, а поряд з тілом лежав ніж.

Експерти НДЕКЦ при УМВС України в Миколаївській області виявили на тілі потерпілого близько 20 ножових поранень тулуба та кінцівок. Вже через кілька годин за підозрою у скоєнні даного злочину співробітники міліції затримали 28–річного раніше судимого місцевого мешканця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові біля покерного клубу порізали іноземця

Правоохоронцями з'ясовано, що затриманий вже давно тримав образу на потерпілого, бо той колись викрав у нього мобільний телефон. Вирішивши помститися, зловмисник прийшов до нього у гості. Обоє чоловіків були добряче напідпитку.

Під час з'ясування відносин ображений гість дістав ніж й почав хаотично наносити удари супернику. Від отриманих поранень потерпілий помер на місці.

Слідчим відділом Заводського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 "Умисне вбивство" Кримінального кодексу України. Санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Зараз ви читаєте новину «Миколаївець 20 раз всадив ніж у злодія, який вкрав у нього мобілку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.06.2012 22:50:06slavko139.68.134.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Я тут трошки ахреневаю. Там люди рiжуть один одного а тут кацапы с хохлами никак не могут договориться хотя оба языка к одной славянской группе принадлежат. Вам хлопцi мабуть бiльше нема чим зайнятись.
Для наведения порядка в стране необходимо узаконить ношение огнестрельного оружие гражданским населением в целях самообороны и пересмотреть статью о превышении мер необходимой самообороны. Как показывает практика и статистика, в там где таким образом поступили, с преступностью проблем нет. Даже на дорогах водители вежливей друг к другу. Я сподiваюсь перекладати не треба?

19.03.2012 15:44:36бээээээээ80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Э, ребятки, вы че? Вверху кнопочки - выбери себе язык ! Видать плохи дела в миколаеве!:((((((

19.03.2012 15:41:45мэээээээээ80.239.242.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Но 20 раз??? И нож при себе имел за КОЛЫСЬ????!!!!!! украденный мобильник! Там в Миколаеве видать зона Х, скоро из утробы матерей полезут злые и жестокие "чужие"

19.03.2012 13:56:36Олег91.209.51.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Надо было не убивать, а руку отрезать. Нечего воровать, если бы он украл у Януковича? Я бы ему руку пожал, а так воруют у простых людей. Работаешь день и ночь, купил себе телефон, а какая то тварь ворует.

19.03.2012 13:51:33вита91.192.153.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Николаевских ментов перевести на казарменное положение пока не наведут порядок

19.03.2012 13:32:28одессит109.122.3.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

воровать у такого,как сам большой грех,а убивать за мобилку нельзя,поставить надо было на счетчик.

19.03.2012 13:22:26zl37.53.237.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Молодець. Бо хто допоможе повернути вкрадений телефон? НЕ КРАДИ!

19.03.2012 13:17:40Хома95.132.5.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А чому замітку написано російською мовою?

19.03.2012 13:21:04Гость91.208.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потому что основное население Украины общается на русском языке, если тебе это не известно до сих пор, будешь знать теперь!

19.03.2012 13:54:26ПАТРІОТ134.249.147.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

То нехай та "основная часть населения,которая общается на русском языке" нарешті зазирне в свій паспорт і подивиться там своє громадянство і вивчить рідну мову!!!! А так звані "русские" нехай вчать мову тієї землі,яку вони топчуть!!!

19.03.2012 14:03:271й донецк194.246.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а что гражданство обязывает знать украинский язык. госслужащих-да,а простых граждан никто не имеет право.конституция гарантирует свободу действий

19.03.2012 13:30:03Хома95.132.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А що ж там такого цікавого написано було в цій замітці, що ви від українців приховуєте.
Уже текст став українською. Це переклад?
Уже незручно реред українцями, що знову про вбивство - тому вирішили були російською?

19.03.2012 13:29:49Жесть62.80.175.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Не совсем....Нормальное население Украины общается на чистом русском или чистом украинском, а сельское тупое жлобьё - на суржике....

19.03.2012 16:35:01В.И.Ленин195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я так скажу, х...ня всё это, не один х..й как на х..й бендерлога послать. Он сука тупой как два валенка вместе. Так что товарищи не стесняйтесь, если бендерлога послал на х..й, то можно счетать себя Украинцем, а не галицаем...;);););););)

19.03.2012 17:13:32Роман77.123.166.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Дивно, що в XXI столітті є такі обмежені тупі бидлоти, вам лікувати психіку потрібно, а не на форумах писати

19.03.2012 13:40:57Юлия213.160.149.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ну я бы так категорично не зявляла!Язык, на котором говорит человек не показывает его умственного или морального развития!А народ в селах, говорящий на суржике очень часто лучше некоторых в городах.На счет "чисто"русского или украинского готова поспорить!Основная масса рускоговорящих людей употребляет в разговорах "шо" вместо российкого Что и т.д.Или же украиноязычный народ говорящий на диелекте.....И где скажите,пожалуйста, у нас как Вы написали нормальный народ говорящий на чисто русском или украинском?Это еще надо посмотреть что в данном случае необходимо назвать суржиком!

19.03.2012 13:28:21Убий під...араса!!!93.88.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пашьол ти на ЙУХ кацапський гость

19.03.2012 13:23:59zl37.53.237.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Піздьож!

19.03.2012 13:30:59Гість91.203.89.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

В українській мові матюків немає зовсім, це запозичені слова - паразити. Якщо українець матюкається то це вже не українець а мутант

19.03.2012 22:14:56Українець37.55.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В українській мові є все - досить з нас робити сцикливих імпотентів! Вся справа в доречності вживання цієї лексики.

19.03.2012 13:17:21277.222.128.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

И опять проклятый Николаев

19.03.2012 14:08:53Илья81.24.208.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

думай головой когда такими словами разбрасываешся. Проклятая водка... А ублюдков и дегенератов везде хватает одинаково. Просто так "совпало".после развала страны. С начала 90х колются, бухают, убивают за 20 рэ, насилуют и сжигают... А раньше такого почти не было. Раньше только авианосцы строили, теперь веселее, хуле! Так кто проклятый? я думаю кое кто другой, кто не хотел работать и созидать. Те, кто хотел торговать на рынке, жрать сникерсы и смотреть видик)) вот оно через 20 лет вам во что вылазит. И это еще цветочки

19.03.2012 19:46:30пАкращувач37.55.139.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

У 1981 році цілий місяць був на практиці в Миколаєві. В гуртожитку, де нас поселили води не було, умивались на роботі в ПМК. Вразили вранішні зупинки громадського транспорту на яких спали забухані бомжі.

19.03.2012 13:30:0577791.124.120.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

я бы сказал суровый Николаев...

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути