четвер, 02 лютого 2012 15:16

Начальник ЖЕКу напав на журналістку, коли та спробувала довести факт хабарництва

Начальник ЖЕКу напав на журналістку, коли та спробувала довести факт хабарництва

1 лютого в Умані начальник житлово-комунального господарства ДП "Рубін" Віктор Юрковський напав на кореспондента "Газети по-українськи" Олену Марченко.

Інцидент стався уранці, в приміщенні колишньої Рембази, де розташоване ДП "Рубін" (керівник В.В. Мотрук). Олена Марченко писала про хабарі в ЖЕКу.

"До мене звернулася уманчанка. – зазначила кореспондент. – Вона пішла в ЖЕК за довідкою про склад сім'ї, аби оформити допомогу для малозабезпеченої родини. Начальник відмовився її надати. Вимагав грошей за довідку, погрожував, що потріпає нерви. Ми підійшли разом, аби розібратися у ситуації".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запорізький високопосадовець погорів на хабарі в $10 тисяч

Кореспондент підійшла у кабінет начальника ЖЕКу, показала посвідчення.

Натомість Юрковський накинувся на журналіста з погрозами розбити камеру. Зупинився тільки після того, як йому пояснили, що зараз викличуть міліцію. Закривши кабінет, він просто утік.

За фактом хабарництва було подано заяву до прокуратури.

"Мені ні ви, ні сам Господь Бог не указ, – зазначив Юрковський, котрого зловили за руку на "гарячому". – Хоч у суду ідіть. Нас все одно розформовують, так що ви нічого нікому не доведете".

За наданою інформацією даний ЖЕК обслуговує частину мікрорайону ДОСи і підпорядковується Міністерству оборони України. Зараз іде передача майна в комунальну власність міста.

Незаконність дій керівника житлово-комунального господарства визнав і військовий прокурор.

Зараз ви читаєте новину «Начальник ЖЕКу напав на журналістку, коли та спробувала довести факт хабарництва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

29

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.02.2012 10:48:03Я-за правду!91.202.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А Елена Марченко пусть расскажет правду, как все началось!Согласна, достали начальники любых учереждений, надоело нам всё и все, но в этом болоте не надо добавлять лишней грязи.Если она так прямо за правду, пусть возьмется за реальные проблемы-отсутствие воды (а нам ее обещают каждые выборы), за отсутствие для молодежи рабочих мест, так как пенсионеры уходить не хотят, взятки в ВУЗах, да даже за ту самую задолжность на "Рубине", который разворован до самой библиотеки.Зачем эти мелочи,есть же ЖЕК

06.02.2012 10:41:15Я -за правду!91.202.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не поверю, сейчас ни в ВУЗах, ни в больницах, ни в ГАЗЕТАХ, невозможно "не подмазать".Конечно, легко обвинить человека на весь город и интернет.Выслушали, а точнее навязали, только одну сторону. Напали на нее!А теперь подумайте, не уступите ей место в автобусе-напишет про вас, не пропустите в очереди- тоже самое!Как так можно? Просто равняют все по себе!А тем более это все случилось не один на один, а при людях! Опросите уманчан-его многие знают, и многие скажут кто он!

06.02.2012 10:32:30Я-за правду!91.202.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот почитала вас всех.Конечно, правы все,надоели взятки, надоела невыплата по зарплате (а начальники ездят на дорогих авто), надоели ЖЕКи. Но я скажу одно, Юрковский не из богатой семьи где принято на всех чихать, у него хороший стаж работы с людьми, никто не жаловался на него, никогда не нападал ни на кого, а тем более на женщину! Мы живем в таком обществе, где взятки привычное дело, поэтому все так отреагировали.Но никто не подумал, что Елена Марченко не права!Не ужели она нигде не давала взяк

02.02.2012 21:34:281986195.189.107.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Особисто для руса. Якщо вашому батькові не виплачують зарплату в ЖКГ, то треба розібратися, з чиєї вини. Якщо винні пожильці будинків, які не сплачують квартплату, то нехай юрист ЖКГ готує подання до суду, і в судовому порядку стягуються кошти, на зарплату в тому числі. Чи може у заборгованості по зарплаті винний начальник ЖКГ, який використовує кошти не за цільовим призначенням?

02.02.2012 21:27:491986195.189.107.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Я побувала в аналогічній ситуації. Начальник ЖКГ не видавав довідку. і можу сказати, що деякі деякі керівники ЖЕКів може і нормальні люди, але трапляється і така сволота, яка порушуючи закон і вважаючи себе пупом землі, може добряче потріпати нерви. По собі знаю, не бійтеся шукати правди, не страшіться ходити по інстанціям і прокуратурам, так як ВІДМОВИТИСЬ ВИДАТИ ВАМ ДОВІДКУ НЕ МАЮТЬ ПРАВА, це незаконно

06.02.2012 12:27:08Я-за правду!91.202.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скажите пожалуйста, а от куда вы знаете, что он отказал?

02.02.2012 18:04:44колега91.234.20.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

тримайся.Оленко:)) така наша робота --відстоювати правду

05.02.2012 20:33:05павло195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

колега а хто буде выдповыдати за наклеп

02.02.2012 17:07:03рус109.207.205.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

все высказались???
Виноватых нашли!!!!!!

02.02.2012 17:01:53Олександр94.27.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Мені ні ви, ні сам Господь Бог не указ, – зазначив Юрковський, котрого зловили за руку на "гарячому"...
Підсумок усього почутого: Бога бійся, й чини Його заповіді, бо належить це кожній людині!
Бо Бог приведе кожну справу на суд, і все потаємне, чи добре воно, чи лихе!
(Екл.12:13,14)

06.02.2012 12:25:44Я-за правду!91.202.147.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Не суди, да не судим будешь. Матф. 7;1 1Корф.14;24

06.02.2012 10:51:56Я-за правду!91.202.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скажите пожалуйста, кто вам сказал что его словили на горячем? Если вы верующий человек, как мы видим в комментарии,тогда как вы можете обвинять человека?

05.02.2012 23:11:37михаил195.189.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

истину глаголиш не суди и сам судим не будеш прежде чем обвинять выслушай противополжную сторону истина всегда лежит посредине

02.02.2012 17:00:24КРИВОЙ РОГ37.53.240.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ОТВЕТ -русу ты наверное с их компашки?? Сразу чувствуется!

02.02.2012 17:08:10рус109.207.205.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Выбрали пиздюка, хлебайте!!!

02.02.2012 17:03:56рус109.207.205.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

у меня отец там работает. зарплату за ноябрь не дали.
мастеров сократили ... полный пипец. спасибо донбасс((

02.02.2012 16:57:42КРИВОЙ РОГ37.53.240.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ДЛЯ того,чтобы в ЖЕКе был порядок местной власти этих нерадивых работников жёстко контролировать надо и все дела. И не давать им полную свободу действий.

02.02.2012 16:59:28Львов195.211.84.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Так они их и контролируют, что бы часть с прошения папке отходила на бананы.

Круговая порука называется.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути