пʼятниця, 27 квітня 2012 15:05

Спецтема: Вибухи у Дніпропетровську

"Чоловік бачив 15 тіл, БТР-и на вулиці, мобільного зв'язку нема" — мешканці Дніпропетровська

Дніпропетровськ потроху виходить зі стану паніки та непроінформованості у зв'язку із серією вибухів, які пролунали там. Про це Gazeta.ua повідомляють джерела в місті.

Остання реакція місцевих на події:

"Чоловік приїхав з центру. Був на чергуванні. Розповідає, що біля оперного театру бачив зо п'ятнадцять тіл. Всі накриті білими простирадлами, заплямованими кров'ю. Люди нажахані. Мобільні не працюють. Кажуть, все це сплановано. Так намагаються відлякати туристів від Євро", - розповідає Gazeta.ua жителька Дніпропетровська Злата. - Зараз показують по телевізору, що трупів нема.  Кажуть, вибух організували ті самі, що й у листопаді торік. Тоді близько 12 ночі біля ЦУМу вибухнула урна. Загинув хлопець, що проходив повз, - розповідає Злата.

"Якраз проходив біля Центрального універмагу, коли почувся вибух. Підходжу ближче до зупинки трамваїв "Вулиця Островського" - іще один вибух. Рвонуло не сказати щоб дуже сильно. Але курява піднялася і сміття літає. Перехожі всі врозтіч, баби репетують, що на зупинці люди лежать. Враз міліції звідкись наїхало. До зупинок за 100 метрів не підпускають. Не можу роздивитися. що там робиться. Я оце йду пішки до залізничного вокзалу, бо трамваї по Карла Маркса зараз не ходять. До тих зупинок звідусіль спішать "швидкі" із маячками, сигналять. А бикота на крутих тачках їх не пропускає. Додому мені треба добиратися на метро. Сподіваюсь, воно працює", - розповідає по телефону дніпропетровець Олександр Чобітько, 39 років.

"Сидимо усі, трясемося. Мобільний зв'язок зі страшними перебоями. Чоловікові на роботу додзвонилася тільки по міському, мобільний не працює взагалі, Інтернет частково заблокований, учениця через мобільник зайшла. Пишуть про вибухи на пр. Правди на зуп. "Донецька" (це в спальному районі на лівому березі, дві зупинки від мого будинку). Навіть не знаю, як буду добиратися додому, адже працюю на правому березі в центрі. Як раз по ходу першого трамвая, де почалися вибухи. Діти дзвонять, всі в паніці, скасовуємо уроки. Головне, щоб всі благополучно дісталися додому. Моя дитина вчиться в школі недалеко від місця першого вибуху - пл. Островського. Додзвонилася його вчительці, поки все нормально", - прокоментувала ситуацію Оксана Мануйлик, 33 роки, викладач в музшколі..

"10 взрывов, а трамваи битком набитые и куча людей на остановках. Люди отмороженные", - пише в Twitter користувач artur4ik

"ну а кроме шуток, чуваки в центрах, валите на районы срочно, на остановках не стойте, к урнам не подходите", - радить користувач Ice.

"Проспект Карла Маркса перекрыт, похоже и Плеханово тоже. БТР на улицах" - пишуть у мережі.

 

Зараз ви читаєте новину «"Чоловік бачив 15 тіл, БТР-и на вулиці, мобільного зв'язку нема" — мешканці Дніпропетровська». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

71

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.01.2013 08:42:23Duden188.123.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не "доцільність", а "примха". Бракує виразності.

08.01.2013 02:33:50Мамай77.82.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну,все-таки,пане Розенко,проясните ситуацию. Бюджет какой страны пополняет ваш лидер Кличко?????? Когда проясним этот темный вопрос,тогда и поговорим что делать дальше...

08.01.2013 09:15:24Duden188.123.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А брати Кличко що приватизували в Україні чи може у вас, в РФ?

08.01.2013 02:30:20Мамай77.82.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Державний бюджет на 2013 рік є недолугим і антисоціальним.
Про це розповів народний депутат від фракції "УДАР", заступник голови парламентського комітету з питань соціальної політики і праці Павло Розенко в ефірі "Ера-FM"................................................. .........А чей бюджет наполняет лидер "Удара" В.Кличко? Германский? Обеспечивает пенсии ветеранам Вермахта?

07.01.2013 23:02:54Брат176.120.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

spasemsua-vmeste.com.ua Не секрет, что Удар, как и сам Кличко, проект грантоедовский. Работают не на благо Украины, а на благо европейских олигархов-держателей. А Розенко - это кто?

07.01.2013 22:09:10Виктор72.231.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ВЫ ПОСМОТРИТЕ НА ЭТУ ЖИДОВСКУЮ РОЖУ! РАЗВЕ МОЖНО ЕГО СЛУШАТЬ? ЭТА РОЖА КИРПИЧА ПРОСИТ!

07.01.2013 23:03:267676178.216.122.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

мин. пенсия с 01.02.2013г - 2000дол. пенсионный возраст - 125 и 128 лет.

07.01.2013 22:49:37добре що46.201.92.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

микола янович не знає, що ти про нього такої думки

07.01.2013 21:36:37Iehbr91.209.51.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А что такое бюджет, узнайте и поинтереуйтесь все

07.01.2013 21:12:12Citizen46.151.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сейчас все карты в руках Королевской не на словах, а на деле реализовать свои предвыборные лозунги: 1000 евро зарплаты и 500 евро пенсии. Хотелось бы, чтобы подобные болтуны стали оказывать ей реальную помощь, но только не языками, как это принято у оппозиции.

07.01.2013 21:12:55да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это точно!

07.01.2013 20:58:24victor95.133.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как врут эти Розенки и не краснеют.Говорит,что аж на 10 гр.минимальная пенсия возросла с 1 января.Но он не говорит,что это увеличение в бюджете заложено каждый квартал и от этой мини малки иду все расчеты.Это касается и зарплат.Как будь-то он бы увеличил на 100 и 1000.Посмотреть на его лицо,да в таком возрасте,то не скажешь,что он голодает.Никто не может сказать,что он удовлетворен пенсией и зарплатой,естественно и он сам депутат хочет по-больше,так как его многотысячная зарплата автоматически про индексируется.Ну, ведь надо же, хоть немного правды,народ,ради справедливости.

08.01.2013 09:04:48опущенному46.185.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
07.01.2013 21:12:18Володимир212.1.100.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Перш ніж писати, вивчи елементарні правила граматики і вчитайся в те, про що бесіда та подивися бюджет в оригіналі. Але інформація доходить лише до тих, хто її хоче почути. Подекому істина недоступна.

07.01.2013 21:14:28да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Канаде виднее? Или откуда ты такой грамотей?

07.01.2013 22:28:32canada93.72.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДА ДА - , А - ты Бот, - поди...

07.01.2013 22:59:04да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Поди дальше!

07.01.2013 21:06:48сэш94.244.132.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

+10 грн. каждый квартал - это ничто. он (Розенко) не увеличил ни на 100 ни 1000, но с него пока что взятки гладки, чего нельзя сказать о...
такого бюджета мы ещё не знали. посмотрим что будет далее...

07.01.2013 21:12:17да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько бы не дали, всё равно будет мало! Не так ли?

07.01.2013 21:14:45сэш94.244.132.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

я меру знаю. мне чужого не нужно, но не все политики к сожалению в нашей стране так думают.

07.01.2013 21:15:46да да178.137.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен с тобой сэш!

07.01.2013 21:01:58да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Всё правильно Виктор!

07.01.2013 21:08:06сэш94.244.132.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

смотря с какой стороны посмотреть.

07.01.2013 20:56:02Юра.37.54.7.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

В 2012 году только официально из Украины выведено на Кипр 56 миллиардов доларов. Почитателям партии рецидивистов ПР предлагается получить мазохистское удовольствие от ограбления их же олигархами Ахметовим, Коломойским, Пинчуком, Фирташем и другими. Радуйтесь и веселитесь, когда вас имеют во все щели.

07.01.2013 21:41:31Iehbr91.209.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кипр не офвшорная зона и при доказательстве в суде преступное будет возвращено, єто ЕС приняло лет 5 назад когда Кипр офшорной зоной перестал біт

07.01.2013 21:00:57да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А почему не пишешь, сколько было переведено на Кипр при правлении Тимошенко?

07.01.2013 21:08:42сэш94.244.132.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Азаров не лутше поверь.

07.01.2013 21:11:07да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен!

07.01.2013 21:02:35да да178.137.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Или нет такой цифры?

07.01.2013 20:52:11НЕСЧАСНЫЙ НАРОД178.92.187.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ДААААА , ДОВЫБИРАЛИСЬ. ЧТО НИ ЗАКОН ТО ВРЕДИТЕЛЬСТВО

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути