Ексклюзиви
понеділок, 31 жовтня 2016 13:14

Молода пара намагалась продати у рабство жінку

Молода пара  намагалась продати  у рабство жінку

Російська поліція затримала у Москві двох громадян України. Їх підозрюють у торгівлі людьми.

Про це пише видання ТАСС, посилаючись на джерело в правоохоронних органах.

"Співробітники поліції затримали на півночі Москви двох громадян України за підозрою в торгівлі людьми. Молодий чоловік і дівчина намагалися продати свою землячку за 190 тисяч рублів", – сказав представник поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На пляжі знайшли 16 тіл

За фактом торгівлі людьми слідчі відкрили кримінальну справу.

Московська поліція поки ніяк не прокоментувала ситуацію.

Поліцейські російського міста Сизрань Самарської області затримали 32-річного громадянина України за підозрою у зберіганні наркотиків. Затриманий намагався втекти. Зламав обидві ноги, вистрибнувши з вікна відділення поліції.

Зараз ви читаєте новину «Молода пара намагалась продати у рабство жінку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.06.2013 13:03:43Alexandr Marinich94.248.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Перед казнью молодогвардеец Олег Кошевой кричал слова фашистам "Страшны не вы .а то что вас породило" вот так и мы . мы сами породили эту продажную ментовню

24.07.2013 15:34:24Forest78.111.215.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Маладгвардейцы это чистая выдумка Кремлядской пропаганды.. в реальности их прообрзов былы члены ОУН УПА которые боролись с немцами...

22.06.2013 09:40:32ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а почему? писака КОКОтюха требует же особого отношения к себе подобным, требует уважения и чтобы ему морду не били

21.06.2013 05:28:38смерш95.132.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пидеру КАКАтюхе советую задуматься над тем, К КОМУ ВОНО побежит, если что...Судя по харе, самозащититься ОНО не сможет. Ждать, пока соратники из числа друзей Гитлера прибегут - может быть поздно.;)Неужели будет "расслабляться и пытаться получить удовольствие"???;););)

21.06.2013 14:38:56смерш92.49.233.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Прастите мине люди добрые! Я ведь не зря себя "смершем" называю! Мой дедушка, знатный заградотрядовец-ветеран лично Сралину жопу лизал, а Берии яйца калатал! А уж сколько он из пулемета "изменников" и "предателей" перекосил - не перечесть! А вот папаню маво в школе иначе как бериевской блевотиной да ежовской прошмандовкой и не называли! Вот поетому я так и люблю на всяких ваших хахлацких форумах подрыстать, благо медераторы - землячки-руссачки коментов моих не удаляют!

21.06.2013 12:57:57Не донецький178.95.1.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

"Неужели будет "расслабляться и пытаться получить удовольствие"???"
Ти здорово помиляєшся! Дуже багато народу робить зовсім інакше ніж ти. "Расслабляйся и получай удовольствие" в гордом одиночестве. Ми не будемо тобі заважати.

20.06.2013 22:00:35Шурковий94.178.88.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Міліціонери які прикривають бандитів і є бандити, в цих людей не можуть бути різні назви. Міліціонера який заодно з бандитами називати далі міліціонером не можна, всі вони бандити.Говорити, що вся міліція погана значить брехати, говорити неправду, такого не може бути в жодному суспільстві, а не тільки в Україні. Це рівносильно випадку, що в натовпі хтось, щось вкрав, що будемо весь натовп, за виключенням потерпілого, називати злодіями???. Так і з міліцією, тільки хворі на олігофренію можуть все характеризувати гамузом. Правопорушення, злочинні дії вчинені вартовими Закону каратись повинні негайно, швидше ніж щодо інших громадян. Суспільству необхідно ставити лише гостро питання якості кадрів цих вартових Закону і усе.. .

21.06.2013 11:08:31Захара77.52.72.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Конкретно ,можливо, і не кожен міліціонер є бандитом.Але система побудована так, що всі хто там працює йдуть на порушення закону. Тому вони всі там порушники закону-в певній мірі всі бандити.

20.06.2013 21:37:29Народ єднайся151.18.170.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Ігор ти дуже і гарно мудро написав тому кожен Українець повинен тебе підтримати цю ідею

20.06.2013 20:27:46Смит31.144.26.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Ныне властвующая в Украине гопота сделала суды, прокуратуру, милицию своими цепными псами и одновременно заложниками. Если они сейчас будут поступать по закону- гопники их пересажают (парадокс присущий только Украине), а поступая не по закону, обрекают себя бать посаженными новой властью.

20.06.2013 15:47:26Сергій5.248.109.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

Дуже слушна думка. Хочу додати: якби у випадку з харківською п'яничкою заарештували тих, хто знищив відеозапис про цю бійку,- справа була б вже розкрита.

20.06.2013 13:57:03Ігор85.75.61.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Погоджуюсь з автором. Міліція, прокуратура та суди і раніше не були кристально чистими та чесними, але за останні три роки їх свавілля, беззаконня, рейдерстов та брутальне порушення прав звичайних громадян сягнуло апогею. більшн того, навіть міліцейська статистика не вже не в змозі приховати, що рівень злочинності зріс на третину. Наш інформаційний простір-суцільна кримінальна хроніка. при цьому, замість того щоб ловити злочинців всі ці беркути грифони гамселять на мітингах беззбройних гормадян, які не можуть достукатися до цієї влади зі своїми проблемами. Допоможе тільки люстрація, покарання злочинців у погонах і мантіях,та право громади обирати і знімати з посади шерифа та місцевих судів шляхом прямого, таємного голосування.

20.06.2013 13:35:56верт109.108.228.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что дебил-это точно,пишет какую-то хрень,возомнил себя истиной в последней инстанции

21.06.2013 13:01:20Не донецький178.95.1.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Хіба тут ментам хтось давав слово? Я так розумію, що "верт" - похідне від "вертухай"!

20.06.2013 13:28:43Василько92.112.250.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Це саме той випадок, коли кажуть "найшла коса на камінь"

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути