Ексклюзиви
вівторок, 31 липня 2012 11:29

Міністр культури намагається силою усунути гендиректора Києво-Печерського заповідника

Міністр культури намагається силою усунути гендиректора Києво-Печерського заповідника

У даний момент у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбувається спроба з боку міністра культури Михайла Кулиняка усунути від виконання обов'язків генерального директора заповідника Вікторію Лісничу, яка до сьогоднішнього дня знаходилась на лікарняному.

Про це повідомили у профкомі Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

За словами джерела, співробітників заповідника, які виступили на захист генерального директора, прямо зараз хочуть вигнати з дирекції, де закрився міністр, за допомогою представників правоохоронних органіві.

"На місце Вікторії Лісничої, за нашими даними, планують призначити когось із заступників міністра або першого заступника генерального директора – ставленика міністра, забудовника Валерія Панченка", - йдеться у повідомленні профкому.

Зараз ви читаєте новину «Міністр культури намагається силою усунути гендиректора Києво-Печерського заповідника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.07.2011 20:10:45Ім'яЗа Махно! 212.255.23.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сталин гамно і Бандера гімно.
25.06.2011 02:21:35Альфабет213.160.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В інтернеті є копія того доносу - з підписами Павличка, Драча, Яворівського. Сумнівів немає. Отже, зачот!
07.06.2011 22:44:59Крона - Попандопуло93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Набрала в Гугле. Незачот. Это приводится в комментах какими-то неизвестными людьми без ссылок. А ссылок на серьёзные источники что-то не нашла.
07.06.2011 15:22:35Попандопуло -Кроні, голосу95.132.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наберіть в Яндексі :Донос Ю.Андропову Дм.Павлычко, Ив.Драча, Вл.Яворивского. І усьо. Ну а там буде багато ще чого про цих хлопців.
07.06.2011 13:59:37Голота193.28.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пиздюренко и Попандопуло, дайте ссылочку, где еще можно это письмо прочитать.
07.06.2011 13:07:07Крона93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Уважаемый Попандопуло! Киньте, плиз, ссылочку - откуда взято письмо писателей Андропову?
07.06.2011 08:15:57антоша чехонте93.75.90.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
вы хотя-бы понимаете в своих комментариях, что человеку сломали жизнь?!?!? и кто жил в те времена - я лично жил, что он совершил подвиг - пойдя против столь массово беспощадного государства?!?!? слава тебе виктор платонович и долгая память потомков!!!!повесть твоя - лучшее произведение о второй мировой войне! мир праху твоему!
06.06.2011 23:41:02Лоза93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нє, він грав свою власну музику. Саме тому й ставав "білою вороною" для багатьох режимів. Усе інше - маячня й політиканство.
06.06.2011 22:47:17Иван84года178.94.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну и что хорошего вышло в результате? СССР распался под аплодисменты мировой буржуазии при активном содействии первых секретарей рес публиканских компартий-почуявших крупный "навар" от капитализации своих республик. Созда ные народами СССР производства - разграблены. Виктора Некрасова жаль! Его использовали забугро вые "голоса", прекратившие уже вещание: дело сделано! Долар получил огромное поле деятель ности! А мы-ограбление курсами валют и бедностью! И Виктор причастен к этому: играл чужую музыку!
06.06.2011 20:15:32qer178.95.190.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Читал В окопах Сталинграда.Хорошо бы,что бы дети читали такие книги.Но потом Витя забуксовал и после Америки стал ее пропагандистом,связался с антисоветчиками.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути