вівторок, 18 жовтня 2016 12:56

Мати із сином загинули у пожежі
3

Фото: donetsk.dsns.gov.ua

18 жовтня близько 7 години ранку у м. Новогродівка Донецької області у пожежі загинули двоє людей.

Про це говорять у прес-службі обласної ДСНС.

Спочатку вогонь охопив дах житлового будинку. Рятувальників викликали о 7.20. Коли вони прибули на місце виклику, встановили, що вогнем охоплено вся покрівля будинку. У кімнатах було сильне задимлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрія Петрину та його матір убили на власному подвір'ї

Під час гасіння знайшли тіла господині будинку та її сина. 57-річна жінка та 36-річний чоловік лежали у різних кімнатах.

Пожежу локалізували через півгодини та остаточно загасили о 8.30. До роботи були залучені 8 рятувальників на 3 машинах.

Зараз ви читаєте новину «Мати із сином загинули у пожежі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.09.2013 09:28:30Kovtun77.52.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Видно, не зря Европа отменила все запреты и вовсю начала добычу сланцевого газа:
Европарламент разрешил добычу сланцевого газа: http://www.vedomosti.ru/companies/news/2012/11/21/6355781

Польша начала добычу сланцевого газа http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/08/28/6996837/

Великобритания - начала добычу сланцевого газа http://www.biztass.ru/news/id/80693

Литва - Шеврон будет бурить сланцевый газ http://www.nr2.ru/baltia/457895.html

Германия - вот-вот начнет разведку сланца http://focus.ua/economy/281534/

Румыния - сняла мораторий и разрешила добычу
Чехия - готовит законы для добычи сланцевого газа

30.08.2013 19:35:37Вика Голдстейн89.22.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Весь сланцевый газ можно выкачать за 20-30 лет...........а Угля хватит на 1000 лет. Зачем его заливать водой? ..............шахтеры будут под водой уголь добывать-с аквалангами и в ластах???????? Олигархам лиш бы заработать-у уехать из украины.......а мы останемся

11.09.2013 11:24:22Даешь газ37.229.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Учите геологию!

30.08.2013 19:36:34Вика Голдстейн89.22.248.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В Украине 1/4 от запасов каменного угля России.........страна меньше и теплее

30.08.2013 17:49:36mixo93.75.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

нет никакой небезпеки. просто жадные вуйки хотят с шеврона еще малость бабла срубить...

30.08.2013 17:33:23холмс109.207.115.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ви віддихали коли небуть в карпатах?- раньше можна бало води напитись з карпатської річки а запрацювали устаноки з потічків у горах неможна було пити - форель пропала з потічків---Тільки зараз відновлюється як перестали інтенсивно бурити-Ви тупорилики цінувати не вмієте те що опісля неможна відновити...Такі спеціалісти як ви карєри на річках робили ще за СССР і що тепер-Школяреві в другому класі розповідають що русло річки неможна рухати бо річка загубить сваю красу і пропаде! -А ви гоцуляки самі ліси вирубали продавали - крали а потім що потім?...Не вже ви такий народ тупорилий?- там де вирубка там засаджується...А вам лиш щоб винищити-ХАЛУЇ ПРОКЛЯТІ!

30.08.2013 17:28:05ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

газ вы только в российской трубе добыть можете на и еще немного горохового,ну это для запаха, что бы хохлов за версту слышно было, це русю пахне

30.08.2013 17:14:18Холмс109.207.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ви людей питайте-де рядом установки стоять - вони роскажуть де поділась вода з криниць і чому" мінеральною" стала...Людина може чуш писати яка не працювала на установках і не знає як це проходить і як відбивається на природі....

30.08.2013 17:04:26ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

так поэтому на хохляндии полно нефти?

30.08.2013 17:20:59гниЮЩему178.94.96.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ПНХ

30.08.2013 17:24:44свинье79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

и тебе туда же

30.08.2013 16:54:04М46.172.141.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Технологію гідророзриву вперше в світі використали в 50-х роках мин.ст. в Долинському районі, Івано-Франківської обл. За оцінками вітчизняних фахівців ця технологія є достатньо безпечною.
А от те, що роблять фракції "Свободи" і "Батьківщини" в Ів.-Франківській обл. раді називається зрадою Батьківщини і за таке потрібно розстрілювати!

30.08.2013 17:29:18111109.201.250.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Хто по тупості, а хто за московські срібники верещать, Ахметов з Януковичом побудували екологічно чисті підприємства, а гамириканський Шел, ці дикуни, зі своєю дикунською технологією, вже апробованою в США та інших країнах, знищать екологічний рай Даунбасу.

30.08.2013 17:27:39100%178.94.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Процеси мають одну назву. Так. Але ж Ви не порівнюєте божий дар з яєчнею? Таке порівняння не фахове.

30.08.2013 16:45:10холмс109.207.115.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Може ті що все життя пропрацювали в нафтогазові галузі краще знають за "екпертів"-вам експертам з кислого молока проби знімати навчі,ться , а після, в газову промисловіть свого носа тикати-спеціаліст зателепаний! Ти просто щоб написати-грошики якось потрібно заробляти?

30.08.2013 16:32:11українка193.238.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кремлівські секти БЮТ,КПУ та Свабода блокують видобуток сланцевого газу по наказу Путіна.

30.08.2013 16:53:37ХОЛМС109.207.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ТИ українко коли небуть бачила як газ добуваться?- От перше поїдь на бурову установку обдевись, а після будеш тут калякати....

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути