Ексклюзиви
четвер, 19 квітня 2012 09:18

Кримчанин убив чайником жінку, бо та образила його матір

Кримчанин убив чайником жінку, бо та образила його матір

Менше доби знадобилося працівникам керченської міліції для встановлення особи і місцезнаходження підозрюваного у вчиненні навмисного вбивства місцевої жительки, тіло якої було виявлено в одному з будинків, розташованому на дачній ділянці. Про це пише УНН .

Тіло потерпілої знайшли сусіди, яких насторожила повна тиша в будинку, де горіло світло. Вони й викликали правоохоронців. На тілі загиблої були виявлені численні удари і переломи. За висновком експерта, смерть керчинки настала внаслідок закритої черепно-мозкової травми.

Оперативники встановили, що жінка жила разом з господарем оселі, проте останнього вдома не було - чоловіка знайшли на одній із ферм, де він працював і проживав останнім часом. Встановивши його непричетність до події, міліціонери з'ясували, що потерпіла випивала спільно з молодим чоловіком. Ним виявився 23-річний, місцевий житель, що зловживає спиртними напоями. Через кілька годин він був затриманий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тернополі студент встромив ніж у голову школяра

Затриманий розповів, що в ході розпивання спиртного між ним і подругою по чарці виник конфлікт на ґрунті некоректних висловлювань останньої на адресу його покійної матері. Від злості чоловік завдав жінці декілька ударів чайником по голові, а коли вона впала на підлогу, продовжив бити її ногами по обличчю і тілу.

Наразі зловмисник арештований, йому пред'явлені звинувачення за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

 

Зараз ви читаєте новину «Кримчанин убив чайником жінку, бо та образила його матір». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.05.2011 15:06:14Бендер -Задунайский 195.131.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"- Могилев не может связать и двух слов -" Ха-Ха-Ха- !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Его специальность не "слова связывать", но умело СВЯЗЫВАТЬ - именно вот таких - "москалей пи*доболов", порвавших в 90-м партбилеты ридной КПУ (когда "пайка" от КПСС иссякла..) - и наплодившие разные пол-литрические ОПГ - именуемых в Украине "партиями".
14.05.2011 09:47:57вася92.113.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не терплю регионалов, но чья бы корова мычала... Ты лысый гандон насчет связки двух слов Могилеву в подметки не годишься.Тебя если послушать то хер разберешь откуда и о чем ты дебил начал и чем закончил. Так что закрой свое хайло и не 3,14зди.
13.05.2011 23:08:07Срочно в номер !94.178.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Лара и п.Москаль для связки слабо текущих мыслей используют словосочетание "насрал в штаны". Очень неординарное решение в лингвистике. Научные работы выше названых авторов опубликованны будут в опозиционных СМИ с предисловием п. Ю.Тимошенко.
13.05.2011 21:54:39Лара - Ведьме, Зосе195.131.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Девочки - не берите в голову "традицЫи" ..берегите сосуды и печень - и.....сами знаете "что". "Анти холестерин" по 50 даже кардиологи рекомендуют. При фин-кризисе - даже марки "КВ" (коньяк ворованный..) - по 70-100 р. за литр. Что там в Германиях было при "кайзерах гитлерах" - нынче продвинутых немок не интересует. По Гамбургским впечатлениям, Классика жанра - " встреча двух закадычных подруг" (от 25 до 40) - 0,75 хорошей водки + 1 литр ледяной минералки для разбавки фивти-фивти.
13.05.2011 21:25:18Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Опечатка - за Литовским Валом.
13.05.2011 21:23:21Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Лара (Калининбурх ) 13.05.2011 20:32 --- Кстати, в Кенигсберге давние пивные традиции. Помнится, что за Литивским Валом на ул. Рыбацкой сажая цветы возле домов, жители находили залежи фарфоровых пробок от пивных бутылок. Коньяк не пили немцы, даже в прусском Кенигсберге. Это уже привнесенная новыми обитателями традиция. Некоторый снобизм, если так можно сказать. А вот сопредельное Ольштынское воеводство сильно ни против Гитлера, ни против Сталина не заморачивалось. И более того, русских солдат не уничтожало, в отличие от УПА.
13.05.2011 21:17:12українець93.78.141.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В цьому провина Ющенка який продав з потрохами нашу країну.
13.05.2011 20:57:53Зося80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЛАРА, разве я спрашивала, что вы пьете в своем полу-немецком "Калининбурхе"??? "Под пиво сойдет", выражение образное и довольно расхожее, выпейте "конины" и наведите резкость своему чувству юмора.
13.05.2011 20:34:09Карл95.134.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Каков поп - такой и приход. Це й не дивно. У малограмотного гаранта така ж і свита - бандюкувата і тупувата.
13.05.2011 20:32:23Лара-Зосе 195.131.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
для подружек, под пиво сойдет..... У нас в полу-немецком калининбурхе - и это странно, не правда ли? "мои подружки" пива не пъютЬ...талия и цвет личика портиться. Лучше по сотке "конины", чем по литру мочи....Возможно, киевлянки предпочитают, как в незабываемых "аля 90-ых" - квасить по цвай-драй фляшэ бир -(очевидно для ренегенерации "взрослой остроумности") - - но, мне их откровенно жаль....
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути