
Після резонансного скандалу навколо масового оформлення довідок про інвалідність із сумнівними діагнозами, у Хмельницькій обласній прокуратурі звільнили 16 працівників.
Про це повідомили у відповіді на запит журналістів "Слідства.Інфо".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля будинку глави Хмельницької МСЕК Крупи знайшли пакети з доларами
Згідно з офіційною інформацією, з жовтня 2024 року по квітень 2025-го в області втратили посади 16 прокурорів, які мали статус осіб з інвалідністю. Водночас, ще 47 таких працівників наразі продовжують працювати у прокуратурі.
Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про зловживання зі сторони представників правоохоронних органів, які могли використовувати фіктивні довідки для уникнення мобілізації чи отримання соціальних пільг.
4 жовтня співробітники Державного бюро розслідувань викрили Тетяну Крупу і її сина Олександра Крупу, начальника Головного управління Пенсійного фонду в області, на незаконному збагачені, повідомляло ДБР.
У Тетяни Крупи в робочому кабінеті виявили $100 тис, підроблені медичні документи, списки ухилянтів із прізвищами і фіктивними діагнозами. Вдома у посадовців знайшли майже $5 млн 244 тис, €300 тис, понад 5 млн грн, брендові прикраси і коштовності.
Також ДБР з'ясувало, що родина чиновників володіє 30 об'єктами нерухомості у Хмельницькому, Львові і Києві, дев'ятьма елітними автівками, корпоративними правами на 48 млн грн, готельно-ресторанним комплексом на майже 3 тис. м2. За кордоном у їхній власності - нерухоме майно в Австрії, Іспанії і Туреччині. На валютних закордонних рахунках родина також накопичила майже $2,3 млн.
7 жовтня Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про тримання Крупи під вартою із можливістю 500 млн 1528 грн застави.
Коментарі