понеділок, 29 травня 2023 15:57

Арешт скандальному митрополиту Павлу продовжили

Солом'янський районний суд міста Києва продовжив запобіжний захід представнику Російської православної церкви в Україні, митрополиту Павлу (Петру Лебідю).

Суд задовольнив клопотання прокурора продовжити цілодобовий домашній арешт до 1 липня із зобов'язанням носити браслет, повідомило "Суспільне".

Автор: Лілія Гончарук, suspilne.media
  1 квітня Петру Лебедю вручили підозру
1 квітня Петру Лебедю вручили підозру

Судове засідання переривала повітряна тривога.

"Просимо до 1 липня продовжити домашній арешт, за підозрою Петра Лебідя, у виправдовуванні збройної агресії і принижуванні громадян у зв'язку з релігійними переконаннями", – сказав у клопотанні прокурор Євген Завістовський.

Лебідь може впливати на свідків, зазначив прокурор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арештували понад 10,5 млрд прихованих активів олігарха Новинського

"Вам не стидно, що ви пишете? Одному і другому", – сказав Лебідь на клопотання до прокурора і слідчого Служби безпеки України.

Заявив, що він "ісповідує миролюбство".

"Я за державу вболіваю, хочу закінчення російської агресії. Мені цікаво, чому я "Мерседес"? Я ніколи не був ворогом. На основі чого мені приписують запобіжний захід?", – заявив Лебідь.

"Петро Лебідь потребує постійного обстеження у зв'язку з цукровим діабетом. Підозра не обґрунтована", – сказав його адвокат Микита Чекман.

Лебідь просив "щоб не було браслету, і їздити хоча б два рази на місяць в Лавру".

1 квітня СБУ повідомила про підозру колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври Петру Лебідю. Той робив заяви, які виправдовували чи заперечували дії країни-агресорки Російської Федерації.

Суд обрав йому цілодобовий домашній арешт. На Лебідя одягли електронний браслет.

Торік Рада національної безпеки і оборони запровадила санкції проти Лебідя і колишнього народного депутата Вадима Новинського.

Зараз ви читаєте новину «Арешт скандальному митрополиту Павлу продовжили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.06.2013 15:05:30Автору 5.104.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так иди и дальше в шахту. Но уж если пробрался в парламент так и работай в парламенте. А стежити нет необходиомости. Ваша оппозиция только этим и занимается, чтобы выслеживать кто и что делает. А чтобы не бегать как кроты по норам и не доставать что то из под земли займите свое рабочее место и действуйте.

10.06.2013 09:16:08добренько46.119.33.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Носы ленину поидуть видбиваты та обсикать Майдан?

10.06.2013 08:44:11Руслан 37.188.238.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ригам треба щоб не було опозиції, журналістів. тайно дерибанити бюджет. лізуть суки в копанки закони приймати.

10.06.2013 15:11:26Руслану5.104.50.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пролезай сам в копанку и тогда узнаешь как в ней можно законы принимать, но только бери запасные штаны. Бюджет уже и до этого раздерибанили. Поэтому вас и трусит. Шакалы.

10.06.2013 09:19:59добренько46.119.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вадику Румыну - героя Украины!
добренько?

10.06.2013 07:36:43Феликс77.122.46.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это надо знать всем!!! Чтобы предотвратить СБУшный беспредел в больших погонах! Полковниченко А.Н харьковский (бывший сумской) генерал СБУ в отставке – коррупционер, вымогатель, беспредельщик и Дурак! Советую всем посмотреть ... и почитать polkovnichenko-oboroten-v-pogonah/?lpage=1. P.S. Кто сталкивался непосредственно – прошу комментировать!!! Полковниченко должна знать вся страна!

10.06.2013 07:25:04ттт83.242.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Следить и только следить - это главный лозунг свободовцев. А работать когда будете?

10.06.2013 07:24:36Черкащанин78.137.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Ми ще достатньо толерантно до них відносилися – я ніколи рук вище пояса не піднімав" - это он что, за йух их что ли дергал?)))

10.06.2013 07:11:14ЛЕНИН77.123.249.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ОППОЗИЦИИ - ТОЛЬКО ВПЕРЁД ! НЕ ОСТАНАВЛИВАЯСЬ НА ПОЛ-ПУТИ, КАК МОЖНО БЫСТРЕЕ ОТСТРАНИТЬ ОТ ВЛАСТИ БАНДФОРМИРОВАНИЕ ПРдунов - (Закрытого Акционерного Общества миллионеров и миллиардеров), РАЗМАЗАТЬ ВСМЯТКУ ЭТУ псевдо-партию И ВЫЧЕРКНУТЬ ИЗ ЖИЗНИ УКРАИНСКОГО ОБЩЕСТВА ЭТУ ПАРАЗИТИРУЮЩУЮ НА ТЕЛЕ НАЦИИ ГАДИНУ ПОЛНОСТЬЮ И ОКОНЧАТЕЛЬНО. ОКОНЧАТЕЛЬНО !! ОКОНЧАТЕЛЬНО !!!

10.06.2013 07:25:17Сталин78.137.19.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Молодец, свои 50 копеек за пост заработал!)))

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути