неділя, 10 вересня 2017 03:28

В Україні створять "чорний список" громадян

В Україні створять "чорний список" громадян
В Україні створять реєстр засуджених. Фото: .tyzhden.ua/content

Кабінет міністрів підтримав створення Єдиного реєстру засуджених і осіб, взятих під варту.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду 6 вересня, повідомляють "Українські новини".
Держателем реєстру визначили Міністерство юстиції.
Йому доручили забезпечити розробку і супровід програмного забезпечення реєстру, затвердити порядок формування та ведення реєстру, а також забезпечити внесення в нього актуальних і архівних даних з 2010 року.

Як повідомляє ZN.UA, передбачається, що вартість створення реєстру складе 20 мільйонів гривень.
З них 7 мільйонів гривень витратять на серверне та мережеве обладнання, 12,5 мільйона гривень – на програмне забезпечення "Єдиний реєстр засуджених і осіб, узятих під варту" і 500 тисяч гривень – на комплексну систему захисту інформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 1700 учасників АТО амністують

Планується, що витрати на створення реєстру повинні фінансуватись за рахунок ДП "Національні інформаційні системи".

Зараз ви читаєте новину «В Україні створять "чорний список" громадян». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.12.2013 00:08:25Василь Covko77.244.254.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Так, звичайно, Кличку, як громадянину Німеччини варто вірити беззаперечно. І може когось щось і задерло, але Кличко-то тут при чому? "Захисник" народних інтересів ти диви

02.12.2013 22:46:40miss81.95.180.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Чтобы комитет не советовал премьера не отправят в отставку, ведь большинство депутатов поддерживают его.

02.12.2013 22:28:28Юля Ivanchenko81.95.180.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ну проголосовали и что, отставке не бывать, большинство ведь за ПР, да и оппозиция всегда на словах и останавливается.

02.12.2013 22:27:20Barboskin78.154.170.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А почему они не предложили власти издать указ на свой собственный расстрел,ведь это для оппозиции вообще,было бы на руку,а еще можно было так сформулировать "на мирный расстрел",это вообще в жанре оппозиции.

02.12.2013 21:46:12Федор cuz46.175.73.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ага, Кличко! Сейчас мы всех там уберем и тебя поставим. Ты, конечно не сможешь ни с кем на словах договориться, но зато тебя все бояться будут. Отличная идея!

02.12.2013 19:36:11Argonavt78.154.170.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

02.12.2013 19:32:09Argonavt78.154.170.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Сильно много разговаривает этот Кличко, что это он такой вдруг разговорчивый стал? Думает народ в их пользу будет голосовать если что? Навряд ли, то что народ против власти, это еще не означает что он за оппозицию.

02.12.2013 21:08:56MalzewMax46.219.113.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Если Кличко много говорит, значит Геращенко всю ночь не спала, сочиняя ему монолог)

02.12.2013 19:25:16Babarenco93.115.87.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Конечно многое зависит,Виталя прав,от них зависит попадет ли страна в продажные лапы оппозиционеров или нет. Оппозиция очень громко с трибун кричать,какие они честные и порядочные,а все вокруг ну очень плохие. Предложить то им по сути нечего,и обвинения у них больше похожи на мыльный пузырь.

02.12.2013 16:30:59SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Азарова снимут как минимум потому что это было условие Путина. Не удивлюсь, если следующим премьером будет Медведчук. То же , по условию Путина. А вот тогда жопозиции полный капец :)

02.12.2013 21:11:11MalzewMax46.219.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бред! Сон сивой кобылы. Когда это Путин решал, кого поставить, кого снять?

02.12.2013 19:33:25Argonavt78.154.170.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и фантазия))) и смех и грех)))) Вас не смущает, то что все таки правительство держит все еще курс на Европу? При чем тут Путин и Россия?

02.12.2013 15:44:33Хорив93.188.36.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Так что этинзон защитил? Нет.Зато Сразу по всем тв Этинзон Кличко!!!А когда народ на штурм этинзон вы титушки...

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути