Ексклюзиви
середа, 26 травня 2010 16:49

У Києві запустять три нові станції міської електрички

У Києві запустять три нові станції міської електрички

Київська влада обіцяє до кінця поточного року облаштувати ще три станції міської електрички.

Про це пише муніципальне видання Хрещатик.

Як повідомляє видання з посиланням на прес-службу Південно-Західної залізниці, яка спільно з КМДА реалізовує проект міської електрички, протягом 2010 року в Києві облаштують такі станції міської електрички: Сирець, Борщагівка і Рубежівська. На ці цілі в бюджеті Києва на поточний рік передбачено 29,1 млн гривень.

За інформацією видання, станцію Сирець розташують між вулицями Щусєва й Стеценка, біля однойменної станції метро. Зараз звідти до станції метро Петрівка, з якою електричка повинна з'єднати цю станцію, курсує тільки маршрутка N 410.

Станцію Борщагівка побудують під автомагістраллю (проспект Космонавта Комарова), де наразі споруджується лінія швидкісного трамвая.

Станцію Рубежівська побудують у парку Нивки.

Крім цього, заплановано також поступове подовження маршруту, зокрема, до станцій Дарниця та Київ-пасажирський.

Нагадаємо, у вересні минулого року Київська міська державна адміністрація і Південно-Західна залізниця відкрили рух електропоїздів між станціями Городня та Київ-Петрівка у столиці. Пізніше влада ухвалила рішення запустити проект розвитку маршруту міської електрички. Так, київська влада ще минулого року планувала реконструювати вже існуючу платформу Сирець, також розпочати будівництво накриття платформи та облаштування пересадочного вузла.

Зараз ви читаєте новину «У Києві запустять три нові станції міської електрички». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.06.2012 18:02:00Євген109.201.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Треба скласти список кгебістів для широкого поширення. Треба конкретику. Не розмови, натяки.

08.06.2012 15:44:10Рома93.72.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хай, пан Ярослав розкаже, чому він проголосував за те, щоб суддя Бурбела, який влаштував судилище у справі васильківських "терористів" пішов на безстроковий термін суддівства...?

08.06.2012 10:40:23Євген109.201.226.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка не висловлює своєї позиції. Враження, що було філією БЮТ. Тепер заскочені й не знають, як реагувати. Говоріть. Люди чекають.

06.06.2012 23:51:58Гуцул37.115.61.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну що язиком молов а яники тим часо прийняли в першому читані закон про мову а цей маразматик так і не підірвався на тротилі???

05.06.2012 19:33:43йцук176.109.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это старый маразматичный чемодан мелет сам не понимая что.

05.06.2012 15:19:10лейба178.95.146.--
  • 0+
  • 1-
  • Відповісти

Кєндзьйор - старий кгбістський педераст з кличкою "спортсмєн", і вся опозіція і яценюки-тягнибоки - молодша генерація московської кгбістської уголовної наволочі, лукянєнко і чорновіли - давні кагабістські сраколизи. Про сволоч ющєнка навіть нема чого казати - там ще папаша работал по западной Украіне в 1946 году. За 20 років нікого не було з патріотів України ні в ВР і навіть на нижчих рівнях. Це держава ні для українців і ні для других народів - кормушка для московського кагабістського жидо-большевицького клану і їхніх виблядків та місцевих сраколизів.

04.06.2012 15:24:59Виктор178.92.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кендзёр а подумал ли ты о том что, Бют и Фронт змин объединились не в вашу пользу что опять (а вы ... как не садитесь но в музыканты не годитесь) со всей братии некого и выбрать в президенты все кто не приходит ни чего сделать не может, и чем дальше в лес тем страшнее Западная Украина уже давно жывёт по своим правилам.

04.06.2012 15:37:19Батько195.145.28.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

БЮТ і Фронт-прикриття олігархів,безідейна банда,змінники Віті-П..а

04.06.2012 12:56:35Тамара83.242.108.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

В парламент не нужно выбирать тех, кто по несколку раз был депутатом. Нужны новые никому не известные люди, профессионалы, а не горлохваты. Стремятся в Европу, а о культуре - не малейшего понятия. Каждый, кто дорвался до эфира, высказывается так, как будто его личное мнение - это уже закон. Смешно слушать ничем не подтвержденные, необоснованные высказывания. А если был депутатом и хочется еще поработать для народа, а не для себя, то только после опубликованного конкретного отчета о личном вкладе в достижения страны и отказе от всех привилегий депутата.

04.06.2012 12:14:56Украина93.73.100.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Пане Кендзъор , Ви краще розкажіть про Ющенка, як він привів до влади януковича та проодав й Міжгір"я .

04.06.2012 15:38:48Батько195.145.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ющенко провів найдемократичніші вибори,а ти пускаєш в народ жидівську качку про "привів".Чого ж ти за жидівку Юлю голосував?Щоб Янук виграв?Чи може народ послухав Ющенка і привів Яника?

06.06.2012 20:04:09НАРОД УКРАИНЫ82.193.98.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ющенко выбрали президентом, возлагали большие надежды...
он оказался слабым, продажным, нулевым президентом..
только склоки, дележ власти, семейно-кумовской подряд!
он оказался - НИЧТОЖЕСТВО!!!
ЧТОБЫ ЭТОЙ ТВАРИ В ПОЛИТИКЕ БОЛЬШЕ НЕ БЫЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.06.2012 20:51:24батьку95.134.0.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

А ведь это иуда Ющенко вытащил и воскресил уголовника Януковича в 2005 году, когда тот с Ахметовым сбежали в Россию боясь тюрьмы за нарушения Законов и воровство, потом подписывал с ним универсалы ставя донецкого генпрокурором, подавал Януковича на премьера в 2006 году, помогал ему вредить Тимошенко (накладывая вето на всё и вся), а в 2010 году прикрывал фальсификацию выборов с ЦВК и админсудом дабы Янукович стал президентом и прикрыл Ющенко от тюрьмы за разворовывание страны уже им самим

03.06.2012 22:26:56Поціновувач92.52.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ольга, Оксана название нужно менять, так реально правдивей: "Список опозиції перенасичений бандерлогами-оранжоидами" За правду не платят, а кушать хочется я понимаю.

04.06.2012 15:39:35Батько195.145.28.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Їдь в Рашку жерти.

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути