Ексклюзиви
вівторок, 30 березня 2010 13:22

У Івано-Франківську завідувач кладовища вимагав хабар за "місце"

У Івано-Франківську завідувач кладовища вимагав хабар за "місце"

На гарячому в Івано-Франківську затримали завідувача міського кладовища спеціального комбінату комунально-побутового обслуговування. 25-річний начальник якраз отримав від місцевої мешканки дві тисячі гривень за гарантоване місце на Чукалівському цвинтарі.

Як розповів кореспонденту Gazeta.ua Василь Гультайчук із прес-служби МВС в Івано-Франківській області, одна з мешканок міста прийшла просити завідувача про місце на цвинтарі для своїх родичів.

"Вони ще живі, але жінка хотіла бути впевненою на майбутнє. Той сказав, що треба заплатити за кожного по тисячі гривень. Жінка перепитала чи без грошей ніяк. Підозрюваний підтвердив: нема грошей, нема місця", - зазначив Гультайчук.

Того ж дня жінка звернулася в міліцію. Повідомила, що у неї вимагають хабара.

Співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю одразу встановили нагляд за вимагачем. Наступного дня, коли жінка віднесла гроші, завідувача взяли на гарячому.

Наразі у міліції є підозри, що до такого виду заробітку чоловік вдавався не вперше. Тому просять всіх, в кого начальник вимагав гроші за поховання на цвинтарі, повідомляти в міліцію.

Попереднього начальника Чукалівського міського кладовища також взяли за "могильний" хабар.

Зараз ви читаєте новину «У Івано-Франківську завідувач кладовища вимагав хабар за "місце"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.05.2011 12:07:39Земляк178.126.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тарасу Шевченко!и Украинцу!Понимаю мужик не в стороне и складно гутарит.Молодец.Ни убавить не прибавить.А на счет Т,Г.Шевченко,ты уж как то по осторожней,он тоже гусек был не простой.
16.05.2011 12:07:02Земляк178.126.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тарасу Шевченко!и Украинцу!Понимаю мужик не в стороне и складно гутарит.Молодец.Ни убавить не прибавить.А на счет Т,Г.Шевченко,ты уж как то по осторожней,он тоже гусек был не простой.
16.05.2011 10:21:21ЗЕМЛЯК178.126.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Позняки (Киев).Все что смог выдавить из своего умишки,не багато.Не могешь,иди хоть лопаткой по шуруди,гляди и чего не будь для себя любимого поимеешь.Я понимаю тебя.
16.05.2011 10:01:02Позняки212.111.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нивки(Киев)Зачем так нервничать,земляк?Денег нет или ума?
16.05.2011 09:52:40Земляк178.126.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Эй!Украинцы,чего базар очередной устроили?.Очередное посмешище.Что это за очередное чудо О.данилюк?Прямь таки день гнева.Против чего?.А,против самих себя.Все хотим доволи жрать сало в шеколаде.Молдовели ,(ласть),дальше не куда.Дык власть здесь не при делах,она пытаеться вытащить Украину из выгребной ямы,волею судеб(народа),посадивших ее туды.А,ведь все просто и понятно без очередног дня гнева.Ха-ха!.Только идиоты на это ведуться.Вспомните сколько лет перед этим мы рвали страну (экономически),на части.Занимаясь спекуляцией прдавая ,грабя все подряд,а бабло не платя ни каких налогов клали(т.е тот же народ),себе в матню.И все было удивительно хорошо.Но вот и пришло время платить сполна,может и больше.Другого не дано.За все в этой жизни нужно платить.Так что хватит п.....,а берите инструмент и вкалывайте до седьмого пота.Сначала может быть и за кусочек черствого батона.,а потом и за кусочек сала,Но пока что без шоколада.Халява заканчиваеться.Ни кто нам не поможет,даже Всем.Банк,ни МВФ.Только мы сами,сдирая в кровь руцы,от работы.
16.05.2011 07:36:27видчуття99.237.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У нацюков есть одно глобальное заблуждение. Дело в том, что они НЕ народ, они всего лишь нацюки - т.е. моральное и интеллектуальное отребье. Один раз удалось под "народ" замаскироваться - это было в 2004. Больше не удастся. Каждому нацюку - по будке!
15.05.2011 23:00:42таке87.158.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
що в україні все добре або ж народ заляканий? Але коли на мітинг вийде не 10000 а 100000 то всіх силовиків не вистачить! народ повинен сам вибрати що хоче, нам за кордоном ДОБРЕ!!! ДЕМОКРАТІЯ! КУЛЬТУРА ЖИТТЯ! РІВЕНЬ ЖИТТЯ! ЦІНИ ДЕШЕВШІ ЯК В УКРАЇНІ В 3 РАЗИ! ВАША РЕКЛама на 5 КАНАЛІ ! СМІХ І ГОДІ!!! ПРИЇЖДЖАЙТЕ У НАС НАБПГПТО ДЕШЕВШЕ І ЯКІСТЬ КРАЩА!!
15.05.2011 13:27:34V188.230.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Та більшість людей вже давно зрозуміли - що як виходити - то з вилами,- а так сенсу ніякого... А щоб з вилами - то ще не час... Так що олігархи, починаючи з рівня лексусів - можуть зітхнути з полегшенням...
14.05.2011 22:41:38рок194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
васыль в даному випадку не імя,а діагноз.
14.05.2011 20:41:58васыль99.237.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
От же изданьице.. Вместо того, чтобы написать честно, что нацюковская акция, представляемая как "всенародная" полностью обоср..сь, не набрав и тысячи участников, почему-то написали про милиционеров. Так потому их и было больше, что самих участников не было, несмотря на вселенскую вонь, этому "дню гнева" предшествующую. Нацюкам, и нацюковским изданиям - позор!
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути