Ексклюзиви
середа, 25 грудня 2013 23:47

На Донеччині пройшла акція на підтримку Чорновол

На Донеччині пройшла акція на підтримку Чорновол
Фото: vlasti.net

У Донецьку біля пам'ятника Тарасу Шевченку пройшла акція на підтримку Т.Чорновол, повідомляє  УНН.

Учасники акції – журналісти всеукраїнських та місцевих ЗМІ – вимагали від органів МВС чесного та неупередженого розслідування побиття київської колеги.

Основними гаслами були: "Ми не боїмося!", "Зупиніть побиття журналістів", "Безкарність вбиває".

Спікери звернулися до всіх журналістів країни та закликали їх не відходити від принципів професійного виконання своїх обов'язків та не зважати на тиск та погрози.

"Публічність діяльності та професіоналізм – найкращий захист для журналіста в наш час", - заявив редактор інтернет-ресурсу "Новини Донбассу" Олексій Мацука.

Як повідомляв УНН, журналістку та активістку Майдану Тетяну Чорновол, жорстоко побили невідомі.

Зараз ви читаєте новину «На Донеччині пройшла акція на підтримку Чорновол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.11.2011 10:35:41Харьковчанка217.12.193.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Если она такая плохая пусть уходит от нее, что же он с плохой живет? А то что он может лишить детей матери??? он подумал? Судя по поведению он не очень положительный отец! был пьяный,!хотел поехать погулять?? Безработный! Что он может дать детям?

11.11.2011 09:40:29Киевлянин91.197.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Киевлянка, я с тобой согласен!

11.11.2011 09:30:23Михайло91.219.244.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Так чталося що Іванна не від нього ..............Тьху (кончена курва) !!!
Звісно і він не подарок *бамбук ще той), але що людина не зробить в стані нанависті ( мабудь його обсміяли там всі давно), а ця лярва в 22 роки вже три дитини має, ......і хто це жебрачество годувати буде ???

11.11.2011 09:42:34Женщина62.244.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Но двоих спиногрызов ведь он сделал, так пусть теперь и кормит , а не сидит тунеядцем и бухает. Козлы недоделаные мужыки, только [Видалено]и умеют, а как потом растить не думают...

11.11.2011 09:27:29Богдан82.144.215.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А чё, она его ещё до гроба любить будет :). Это же первейший в наше время жених - алкаш :). Ещё круче жених - нарик, но их мало, разбирают быстро.

11.11.2011 09:10:37киевлянка93.73.16.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

кто же вам дал право судить поступки пострадавшей? - ""нечего гулять", "Дух снизошёл" - а может всё дело было так: - алкаш избил девчёнку, вот она ему назло и "подгуляла"...... безгрешные тут нашлись, бдители морали, "судьи справедливые" .......

11.11.2011 00:35:50sefia91.199.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так сталося, що Іванка не від нього(с).
****
Извините, может я чего-то не понимаю, но как это случилось? Все так просто у нее "Так случилось", мол шла я по дорожке и на меня снизошел святой дух да?

11.11.2011 00:24:08гоша46.118.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А нечего гулять....

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути