Ексклюзиви
вівторок, 18 грудня 2012 20:15

Вбивчу агресію підлітків пояснюють браком уваги

Вбивчу агресію підлітків пояснюють браком уваги
Фото: radiosvoboda.org

Голова громадської організації "Асоціація керівників шкіл м. Києва" Юрій Шухевич вважає, що зростання насильства пов'язане зі збільшенням агресії в суспільстві.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи нещодавні бійні у київському супермаркеті "Караван" та американській школі.

"Те, що відбулося нещодавно в "Каравані". Люди до цих пір не отримали відповіді на питання, чому це сталося", - зазначив Шухевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Реально понимаю парня, который стрелял в "Караване"

За його словами, загроза суспільству завжди залишається. Він це пояснив високим рівнем людської агресії.

"Тому що рівень агресії в суспільстві, особливо серед підлітків, зростає.  У дітей синдром дефіциту уваги", - наголосив громадський діяч.

Шухевич припустив, що задля безпеки дітей можна ввести шкільних поліцейських, медіаторів.

"Але хто буде цими людьми? Де їх брати?" – поцікавився голова Асоціація керівників шкіл м. Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивця з Коннектикуту стріляв у кожну дитину тричі

Як відомо, 14 грудня в початковій школі "Сенді Гук" в американському місті Ньютаун, штат Коннектикут, 20-річний Адам Ланца розстріляв 26 людей, зокрема 20 дітей. У кожну жертву випускав по три кулі.

Уранці перед тим, як вирушити до школи, чоловік вистрелив удома в обличчя матері, вчительці, 52-річній Ненсі Ланца. Потім одягнув куленепробивний жилет, камуфляжні штани, чорну куртку, взяв два пістолети, напівавтоматичну гвинтівку і близько 9.30 вирушив материною автівкою до "Сенді Гук".

Там, щойно побачив дітей, відкрив по них вогонь. Учителі намагалися захистити і вивести учнів із приміщення. Як наслідок, шестеро з них загинули. Серед жертв — директор школи. На місці померли 18 дітей віком 6-7 років, іще двоє — у лікарні. Після бійні Ланца застрелився.

Зараз ви читаєте новину «Вбивчу агресію підлітків пояснюють браком уваги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.05.2011 07:29:40народ212.96.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Обращаюсь к нормальным,здравомыслящим людям, не видитесь на дешевую зосю,вову,ведьму и им подобным. Не доставляйте им удовольствие издеваться,просто не читайте и не отвечайте на их безмозглую пошлость. Это не люди,а проплачинные шавки ШАРХАНА!
13.05.2011 16:55:41Друг77.52.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да не обращайте вы на эту падаль ведьмо-зосю внимания. Ублюдки унитазные а не люди.
13.05.2011 16:28:01Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Галичанин (Київ) 13.05.2011 16:23 --- Много ли ума требуется, чтобы нахамить или оскорбить? Сколько уже раз вас, щирых, просили не считать других равными вам по тупости! Нам далеко до вас, вы эту тупость, как и тытульность бережно из поколения в поколение передаете, лелея и приумножая. Успехов вам в этом нелегком деле!
13.05.2011 16:23:53Галичанин95.135.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Зося - що ж так слабувато? Тяжко ... А ну відпрацюй гроші "падла"!
13.05.2011 16:19:06Друг77.52.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Анатолій Могильов прикриває людей, які організували провокації 9 травня у Львові." а ведь и правда прикрывает.А дебильные соски- подсоски его отмазывают
13.05.2011 16:08:07Зося80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ГАЛЫЧАНЫН, так вы еще и "ковтать" можете??? ПРОГРЕСС!!!
13.05.2011 16:06:27Галичанин95.135.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Зосі - що створіння непотрібне- немає чим "понімать"? Та й звідкіля у жерви природи мізки? І тобі не обовязково - головне ковтай побільше, це в тебе гарно виходить. Може ще й собаку Зека обслужиш..ХАха, О "січас" поллється ....
13.05.2011 15:54:04Зося80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ФАРС, то что "лызать" и "смоктать" заложено в вас генетически, факт общеизвестный, но не в этом дело, я так и не поняла, от кого ты родился, от "батька в вышиванци" или от расстрелявшего его "гостя"???
13.05.2011 15:46:56Фарс95.135.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
піЗдОСІ та її сексподрузі відьмі: Душа радіє коли такі потвори гівноядом плюються, а більшість НОРМАЛЬНИХ людей (СУДЯЧИ ПО КОММЕНТАМ) підтримують Українців і державу. Давай далі смокчіть у шісток зеківських (бо сильно паскудні і брудні у вас ї...бала для пахана)! . Хоча це у вас на генетичному рівні - ви ж бо скотина ....І що саме цікаве нігде і нікому не потрібна...
13.05.2011 15:28:22Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Фарс (Київ) НІКОЛИ(!!!!!) ТВОЯ СІМЬЯ НЕ МАЛА ПРАВА ВИЇХАТИ ДО уКРАЇНИ? --- Мечтаю, прочитать этот документ!!! Смотрите-ка какие враги для СССР были галичане! Немцы Поволжья уже к концу 60-х г. могли переезжать в европейскую часть Союза, а галичанам не разрешали! Не иначе за то, что они в хатах в вышиванках сидели! Такое простить нельзя!
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути