субота, 18 лютого 2017 11:07

Три роки тому горів Будинок профспілок: відео

Три роки тому горів Будинок профспілок: відео

Три роки тому в ніч на 19 лютого у Києві сталася пожежа у Будинку профспілок України. УНН показує, як виглядає сьогодні з висоти пташиного польоту будівля, яку рекоструйовують.

Спочатку почав горіти великий телеекран, розташований на стіні будівлі. Вигоріла чверть екрану. Після цього вогонь перекинувся всередину з 2 по 5 поверх, частина вікон в будинку обгоріла.

Остаточно пожежу вдалося загасити лише о 6:55 ранку 20 лютого 2014 року. Після нейтралізації вогню там було знайдено тіло людини.

За даними ДСНС, під час пожежі вдалося врятувати 41 людину.

Влітку 2014 року розпочався процес ліквідації наслідків пожежі.

Повністю відновити Будинок профспілок планували у серпні 2016 року до 25 річниці незалежності України. Однак ремонтні роботи тривають досі.

У листопаді 2016 року міські служби приступили до демонтажу надбудови на Будинку профспілок, і вже 16 лютого 2017 року незаконну надбудову над Будинком профспілок у Києві повністю демонтували.

Сохранить

Зараз ви читаєте новину «Три роки тому горів Будинок профспілок: відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.09.2011 09:48:07.46.118.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шо больше писать не о чем ? да и хрен с ним, будет придурок с культёй на память и для ума,наука штука дорогая.

22.09.2011 05:38:25Ирина (Киев) 94.240.170.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Следы пороха могут быть вокруг входного пулевого отверстия ТОЛЬКО при выстреле В УПОР или с очень близкого расстояния. Но, пострадавший отошел от "нападающего" на несколько метров, при таких обстоятельствах порох на руке - полный бред...

21.09.2011 23:26:08Мирон222.165.130.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

"Спасибо жителям Донбасса
За президента передаста"
за убойну "першу леди"
имеют в попе вас "медведи"

Европа хрен вам показала -
в парня донецкого "упало"
и красной тряпки уже нет,
из Львова пламенный привет,))

вот и гордится вам осталось,
тем как "оно" с венком бодалось,
как нарко-апельсин боялся,
как от яйца куриного усцался,

так что учитеся шахтеры,
лелейте добрые манеры
и наступит день, верняк
Донбасс прогонит порожняк

22.09.2011 09:29:401й донецк194.246.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

спасибо даунам с майдана за экс премьера вора и наркомана.а донбасс порожняк не гонит.это вы с ющом 5 лет порожняк гнали

21.09.2011 23:23:36вова "львов"91.218.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мда,наша милиция валяет Данилюка-дурака.

22.09.2011 09:48:572 вОВА94.74.71.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Уточни, что именешь ввиду - "наша милиция"?
Ты пишешь о московской милиции - те точно в голову стрельнут

твой IP - город Москва
Блок IP-адресов 91.218.228.0 - 91.218.231.255 - город Москва

22.09.2011 17:18:33вова "львов"91.218.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Для высокоразвитых жителей схронов,IP-не догма,а средство для выведения из украинской среды бандер-вшей,в РФ не милиция,а полиция.:p

22.09.2011 17:48:122 вОВА94.74.71.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вопрос еще раз, для особо "одаренного" (тупого).
Какое ты, москвич, емеешь отношение к нашей милиции?
Почему ты ее "нашей" называешь?

22.09.2011 20:40:45вова ”львов”91.218.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потому,что наша милиция,- нас бережёт.Москвичом я был в 22 года,и то по воле гос-ва СССР,а сегодня я львовянен.

22.09.2011 21:44:46Ром94.232.210.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"Львовянин" через "и" пишется.
Москвич - так москвич, чего стыдиться?:)

21.09.2011 21:11:24одессит91.215.56.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

почему не называют фамилии тех кто удерживал в рай, отделе раненного? называйте, не бойтесь. надо знать героев в кавычках.

21.09.2011 21:11:13оля87.158.109.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Ну так, врешті скаже хто, коли ми будем збиратися на Майдані з нашими вимогами?

21.09.2011 21:21:41саша донбасс92.242.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

,Апельсины ещё не созрели и вобще не х...й вам там делать. Скоро праздник 7 Октября так что мы колонной будем маршировать и песни революционные петь.

21.09.2011 20:57:49хххххххх86.143.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

.........На руке потерпевшего видны признаки пулевого ранения..........
............... заявил,Александр Данилюк "Спильна справа" ............................В СЛЕДУЮЩИЙ РАЗ МОГУТ ЯИЦА ОТСТРЕЛИТЬ !!

21.09.2011 23:26:39jk178.213.104.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

было бы что отстреливать

21.09.2011 20:46:01OPECT76.90.145.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

банда во главе с дважды несудимым, дорвавшаяся до власти, одной из главных задач своих посчитала устранение соперников на политической арене. Только делают все очень "проффесионально". Или дебилы, или по барабану все, там демократия, верховенство права и т.д. Но есть тенденция, - если необходим полный контроль над процессом, назначается такой вот "Киреев", послушно выполняющий указания сверху.

21.09.2011 20:24:03Натали93.72.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Почему те,кто видел фото раненного и огнестрелы сомневаются,что это рана от пулевого ранения?

21.09.2011 20:21:55Паша109.86.50.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Броненосец в потёмках истории Украины.

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути