понеділок, 02 листопада 2009 09:04

З націоналістів, які відбили ніс Леніну, знято частину обвинувачень

З націоналістів, які відбили ніс Леніну, знято частину обвинувачень

Шевченківський районний суд Києва в п"ятницю, 30 жовтня, виніс перше рішення щодо п"яти активістів правих націоналістичних організацій, які відбили ніс і кисть лівої руки пам"ятнику Леніну на Бессарабській площі.

З них знято звинувачення у пошкодженні пам"ятки національного значення, проте залишено в силі звинувачення в хуліганстві.

Нагадаємо, 30 червня активісти правих радикальних організацій "Конгрес українських націоналістів" і "Тризуб" ім. Бандери відбили ніс і кисть лівої руки пам"ятнику Леніну на Бессарабській площі в Києві.

Вони приурочили це до дня народження головнокомандуючого УПА Романа Шухевича і мотивували свій вчинок невиконанням указу президента Віктора Ющенка про ліквідацію пам"ятників епохи тоталітаризму.

Їх звинуватили у хуліганстві і пошкодженні пам"ятки національного значення.

Як і під час першого засідання, адвокат підсудних Сидор Кізін наполягав на тому, що дії підзахисних не є хуліганством.

Раніше повідомлялося, що п"ятьом активістам Конгресу українських націоналістів загрожує 5 років позбавлення волі. Однак обвинувачувані були не згодні з таким трактуванням. Хлопці подали скаргу до суду, оскільки вважають свої дії не хуліганськими, а ідейними.

За матеріалом Комерсант-Україна

Зараз ви читаєте новину «З націоналістів, які відбили ніс Леніну, знято частину обвинувачень ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.11.2009 15:09:4711194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Чтобы убедиться в ненужности иносранного идола - достаточно провести опрос среди киян.
02.11.2009 15:07:40Басило77.123.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ні, Адольфе, онуки хочуть, щоб хулігани сиділи за гратами і не заважали жити нормальним людям.
02.11.2009 15:04:28Адольф193.238.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Націоналісти пошкодили пам"ятник "рідному братові" Гітлера. Племінники і внуки Гітлера дуже жалкують за пошкодженим пам"ятником людожерові.
02.11.2009 14:04:48Басило77.123.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А чому зняли звинувачення щодо пошкодження пам*ятки національного значення? Вони пошкодили, це факт!
02.11.2009 14:00:46Подоляк95.135.255.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Молоде бидло. Нагле,хамовите, не навчене шанувати історію. Горе Україні з такими "нащадками".
02.11.2009 12:46:40Роман З88.149.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не тільки носа!! Треба було йому голову відбити повність...і добрим молотом помолотити...ніхто би вже не відновляв...Ганьба вбивці Леніну!!!
02.11.2009 10:09:59UA95.132.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Правильным путем идут последыши Гитлера. В Германии тоже из идейных соображений начинали с уничтожения памятников, сожжения книг, преследования интиллигенции. Продолжение в виде концлагерей. Закончили на скамье подсудимых в Нюрнберге. Современная Украинская власть националистов забыла уроки истории, они пытаются возродить фашизм под маской борьбы с коммунизмом. Убогие люди...
02.11.2009 10:06:06Олег213.227.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пинчер из Запорожья! Тебе, тупездню, разве не известно, кто Украину от фашистов освободил? Сучонок ты бандеровский!
02.11.2009 09:57:08Aлекс62.80.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Конечно идейными. Давайте отправим их кладбища громить. Тоже за идею. А еще Героя дадим за борьбу за национальную идею. А еще лучше в депутаты их или в президенты. А потом они уже не памятники пойдут громить. А домой к таким как ты. И будут считать, что правы. Закон один для всех. Наказать по полной программе.
02.11.2009 09:46:05Гражданин Украины194.30.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Если действия идейные,то за идею надо страдать.5 лет лишение сободы-самое лучшее наказание для идейных борцов
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути