середа, 05 травня 2010 13:38

Відкриття пам'ятника Сталіну закінчилось смертями

Відкриття пам'ятника Сталіну закінчилось смертями

Сьогодні, 5 травня, в Запоріжжі на відкритті пам"ятника Сталіну померла жінка.

Про це з місця подій повідомив кореспондент Політсовета, посилаючись на неофіційні дані співробітників міліції, які охороняють громадський порядок. Ще одну жінку відвезла швидка допомога.

У свою чергу РБК-Україна повідомляє, що під час відкриття пам"ятника Сталіну від тривалого перебування на відкритому сонці помер один пенсіонер. З двома іншими на місці подій зараз працює бригада швидкої допомоги.

Як прокоментував ситуацію один з медичних працівників, який побажав залишитися неназваним, для заходів із значною кількістю літніх людей присутність карет швидкої допомоги обмовляється організаторами заздалегідь.

"Треба було заздалегідь організувати присутність наших машин, і тоді таких проблем не було б", - заявив він.

При цьому ситуацію посилило те, що офіс був побудований на безіменній вулиці (ще немає адреси), тому медики не змогли добратися до неї відразу.

Нагадаємо, сьогодні Запорізька обласна організація Компартії України встановила пам"ятник Йосипу Сталіну в Жовтневому районі Запоріжжя. В останню мить члени ВО "Свобода" передумали перешкоджати відкриттю пам"ятника і у супроводі міліції маршем відправилися пікетувати запорізьку мерію.

Зараз ви читаєте новину «Відкриття пам'ятника Сталіну закінчилось смертями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

139

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.05.2010 23:05:41ЗБН195.68.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Надо ещё в Даунбасе памятник Берии установить,... немедленно!
05.05.2010 20:01:29стефко178.92.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Молодець коба,то просто йому потрібно свіжої крові.Бігайте до нього,водіть своїх піонєрів і так само будете здихати й вливати свіжу кров.Не хай пє вашу кров,а не людську!
05.05.2010 17:29:46WERT -. Герой (Улан-Уде) 193.239.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Согласен. Ответь мне , какое отношение современное поколение людей имеет к тем событиям? Сколько можно искать "врагов" там,где их нет? У нас одна страна - Украина и вместо разборок в делах предков мы сначали должны извиниться друг перед другом за них, на какой бы стороне они не были и заняться непосредственно делами страны, за которую боролись и лидеры нац.освободительных движений, и мы ,живущие сейчас.Надо забыть, то, что нас разделяло и заняться делами страны, как например сделали немцы. Процветающая монолитная Украина и будет лучшим памятником всем, кто за нее боролся в разное время.
05.05.2010 16:35:47Герой95.135.207.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
WERT: Які слова. Випадково не поет? Я живу на території, де в 1939 році прийшли більшовики. Моя рідна бабуся, розказувала, що при Польщі не було добре, а при більшовиках на її очах розстріляли хлопця 22 роки лише за підозрою в не лояльності до нової влади. І ти мені будеш свістіти про ящик пандори? Історики так само знають істину як ми з тобою. Це більшовики захищалися від ворогів у нас в дома. Я нічого не маю проти красноармійців (їм честь і шана). Але і ти зрозумій людей, які хотіли жити просто на своїй землі, за своїми правилами.
05.05.2010 16:19:30WERT - . Герой (Засранск)193.239.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мои деды, никого не резали и не убивали, и я, как и все нормальные люди хочу жить в нормальной современной демократической стране, где о прошлом рассуждают историки и оно не становится во главу угла в жизни современного поколения,"Ящик Пандорры" открыли такие как ты, поэтому мы сейчас пожинаем итоги сделанного,
05.05.2010 16:07:19WERT-. Sanset - (Черкассы) 193.239.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Оскорблять людей может любой баран- ведь тупая голова всегда рождает оскорбления вместо аргументов!!!!
05.05.2010 15:50:38Герой95.135.207.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
WERT (УКРАИНА): Так! Це наші діди нагло почали вбивати вас, після того як, твої діди тут справедливо живцем різали людей на пилорамах, гвалтували жінок, вивозили в Сибір наглих хохлів, які хотіли нагло тут просто працювати лише на себе. Так що ти падлюко таки маєш рацію.
05.05.2010 15:38:03петя24.185.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
все кто воевал уже умерли остались палачи сз аградительных отрядов и вертухаи прости господи что несве пришешдшие потомучто ето УЖЕ НЕЛЮДИ нормальный не будет поклонятсься ЗЛУ
05.05.2010 15:34:32****193.110.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну от і ще однією комунякою менше стало... Може якраз повиздихають до виборів...
05.05.2010 15:33:51вввв188.163.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
сталін-клікуха бандюгана правільно-ДЖУГАШВІЛІ-МОСКАЛЬ
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути