пʼятниця, 09 листопада 2012 13:02

90 копійок на місяць виділяє держава на медпрепарати для дітей-інвалідів

90 копійок на місяць виділяє держава на медпрепарати для дітей-інвалідів
Фото: naiu.org.ua

Держава щомісяця виділяє 90 копійок на медичні препарати для інтернатів, підпорядковані Міністерству соціальної політики. У цих закладах живуть діти-інваліди третього і четвертого ступеню та лежачі. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

"Як виявилось під час інспекції і моніторингу всіх інтернатних закладів протягом минулого року, найменше фінансування надавалося якраз тим закладам, які потребують найбільшого фінансування. Тобто там, де є найбільш хворі діти, які потребують найбільшої уваги. Для них практично неможливо знайти сім'ю, яка могла б узяти їх на виховання. Скажу для порівняння, на місяць виділялось 90 копійок на медичні препарати для такої дитини. На рік така дитина для державного бюджету коштувала 28 тисяч гривень. Для порівняння, здорова дитина у школі-інтернаті для держави коштує 100 тисяч гривень, у спецшколі - близько 50 тисяч гривень", - розповів Юрій Павленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти-інваліди можуть займатися спортом у дев"яти районах Вінниччини

За його словами, у інтернатах для важкохворих дітей немає вчителів.

"Їх взагалі нічому не вчать, просто підтримують їх здоров'я. Тому ми наполягаємо на тому, щоб у штати інтернатів для дітей третього і четвертого рівня захворюваності були введені педагоги. Такі діти можуть бути навчені мінімальним навичкам і використовувати у своєму житті певні знання", - розповів Юрій Павленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти-інваліди отримають більше

Наступного року фінансування для дітей-інвалідів збільшиться до 40 тисяч гривень.

"Буквально нещодавно Кабінет Міністрів прийняв рішення і змінив формулу фінансування інтернатних закладів для дітей третього та четвертого рівня захворюваності, підвищивши рівень фінансування у півтора рази. Тобто до 40 тисяч гривень. Ці кошти вже передбаченні у бюджеті на наступний рік і частково вони вже почали виділятися і цього року", - додав він.

 

Зараз ви читаєте новину «90 копійок на місяць виділяє держава на медпрепарати для дітей-інвалідів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.11.2012 14:38:40...178.95.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПРрасы лучше бы на себе чуть-чуть сэкономили и народу стало бы жить лучше и легче.надо им перечитать сказку как мужик двух генералов прокормил.терпение не безгранично.

09.11.2012 14:05:07hell78.47.55.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

На*уя вы придурки (читай депутаты) стадионы строили? Лучше бы эти деньги на лечение нуждающихся детей отдали. Гореть вам в аду!

09.11.2012 13:35:30Nick195.5.19.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

"здоровый ребенок в школе-интернате для государства стоит 100 тысяч гривен" вы что там бредите???какие 100 тысяч???да за такие деньги ребенок может жить не в интернате а хотя бы на съемной квартире, учится в платной школе, питаться в кафе и нормально одеваться.....а в реале на детей в интернате расходуется максимум 15 тыс грн в год МАКСИМУМ!!!! а остальное оседает у п...расов чиновников различных уровней в карманах

09.11.2012 13:27:16123109.201.230.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Лікарні ДУСі купили меблів на 15 мільйонів........... Ці сцуки самі не подохнуть, треба їм допомогти. На полювання, обов'язково. І по ящику горілки та ящику гранат кожному, безкоштовно.

09.11.2012 13:17:00Ира91.225.232.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

на феофанию на ремонт 3 корпуса Заразов выдели 4,7 млн. Покращення настало голосуйта за ПРецидивистов

09.11.2012 13:15:45горе95.134.10.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Наступного року фінансування для дітей-інвалідів збільшиться до 40 тисяч гривень. це означає що з наступного року до місячного фінансування добавлять ще 90 коп

09.11.2012 13:23:03skif31.135.108.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Это в месяц получается 3334гривен с копейками)))

09.11.2012 13:15:03skif31.135.108.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Истинное лицо любой страны, это отношение власти к инвалидам и бедным гражданам.

09.11.2012 13:13:11авмпро95.134.10.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

зате карпатський маєток президента облаштують до свят за 24 млн грн

09.11.2012 13:11:35391.124.167.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ср .зарплата депутата ВР -- 17500 гр. пенсия -- 20.000 гр.

09.11.2012 13:20:03skif31.135.108.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Немного не так. Минимальная 13 тысяч+ 13 тысяч на содержание окружения помошников+ 300 000 на покупку квартиры или её получение+ в конце года 18 000 надбавка. Это так было до прошлых выборов , если не ошибся в мелких деталях. К тому же могут 52 часа в месяц использовать машину из парка депутатов и множество льгот, которыми пользуются депутаты трудно перечислить.

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути