Ексклюзиви
четвер, 16 серпня 2012 16:30

У київському метро приберуть англомовне оголошення зупинок

У київському метро приберуть англомовне оголошення зупинок
Киянам не сподобалась англійська у поїздах. Фото: ru.tsn.ua

У поїздах столичного метрополітену приберуть голос диктора, який озвучує назви станцій англійською мовою.

Про це під час інтернет конференції на ЛІГА.net заявив начальник КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київське метро відзвітувало про 157 мільйонів збитку за півроку

"Ми зробили невелику паузу після закінчення Євро-2012 для того, щоб зрозуміти настрій пасажирів метрополітену щодо так званого "англоозвучення". Враховуючи думку, сьогодні ми знімаємо з тексту англомовну частину", - сказав Федоренко.

Відповідаючи на запитання щодо якості озвучування англійською мовою, начальник метрополітену відзначив, що це виявилося не так просто, "тому що більшість киян трошки знають англійську мову й висловлювалися щодо цього по-різному".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метро на Троєщину будуватимуть росіяни

Федоренко відзначив, що озвучував текст професійний диктор, який працював на телебаченні США.

"Під час Євро ми в іноземців цікавилися – як вони сприймають наше озвучування англійською мовою? Ні в кого не було ніяких зауважень, це для нас головне. А для киян є озвучування на українській мові", - додав він.

Зараз ви читаєте новину «У київському метро приберуть англомовне оголошення зупинок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.09.2012 14:58:29Лора95.133.203.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"більшість киян трошки знають англійську мову"
----------------------
:) Чомусь тільки цього іноземці не помітили, а казали навпаки, що ніхто зовсім не знає і їм було важко спілкуватися. От залишили б, то користь була б навіть і киянам, трошки б звикали до англійської і молодь вивчала б - там почула, там почула, та щось уже і знає. А щоб вивчити іноземну тільки за партою, то треба дуже постаратись.

27.08.2012 12:16:23Булка46.247.140.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

я теж не розумію навіщо. ви цим ну ніяк не приваблюєте туристів у Київ...

16.08.2012 22:42:19Буря93.74.152.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

придурки! кого вони питали? мені подобається і іноземців влаштовувало. а теперзнов- прівєт,совок! якась фігня. уже ж є, нащо прибирати????

16.08.2012 20:56:51tortik91.124.87.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Если не знать, что "двери закрываются,следующая станция...",то в этой гавкающей озвучке по-английски вообще ничего нельзя было бы понять, особенно первая фраза хороша, где они только такого комментатора-переводчика взяли, да еще и гонорар кто-то получил

16.08.2012 17:54:38Яр89.252.45.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен с Juniper, что прогрессивное сразу в помойку,
Интересно им 156 млн грн потраченных на информаторы, которые записывают такой объем информации для озвучки в вагонах - не жалко? или отмыли из них соточку миллионов себе

16.08.2012 17:13:39sergo176.8.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Убрать однозначно!И в наземном транспорте тоже убрать это кваканье!

16.08.2012 17:08:45Juniper194.44.31.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно давайте обратно вернёмся в попомйку Совка. что за нация такая гнилая- только что-то прогресивное появлятся сразу уничтожить и опять в своё болото. Может прав был Адольф считая словян недо_людьми которые подлежат уничтожению, а эти благодатные края заселить более совершенными народами.

16.08.2012 17:06:010593.183.195.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Нет чтобы у самих киевлян сделать опрос, мешает или нет. Так уже сами все решили, умники.

16.08.2012 17:05:171146.229.53.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

И зря.

16.08.2012 22:42:46ік93.74.152.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

і точно що((

16.08.2012 17:05:02Саби93.183.195.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

И я считаю, что оглашение станций на англ. не мешает! наоборот, это же плюс, потому что туристы во время евро оценили этот момент, что в метро оглашаются остановки на англ.
Зря убирают.

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути