Ексклюзиви
четвер, 19 квітня 2012 18:44

Спецтема: Скандальна забудова Андріїівского узвозу

Попов пообіцяв прийняти статут Андріївського узвозу 26 квітня

Попов пообіцяв прийняти статут Андріївського узвозу 26 квітня
Олександр Попов зустрівся з жителями узвозу. Фото: Zn.ua

26 квітня на засіданні Київради буде прийнято статут вулиці Андріївський узвіз. Він захищатиме її від безконтрольної забудови та знищення. Про це на зустрічі з жителями узвозу та представниками громадської наглядової ради повідомив голова КМДА Олександр Попов. Вона відбулася сьогодні за адресою вул. Десятинна 10.

"Думаю, що з 120 депутатів ради "за" проголосує 61", - резюмував голова КМДА.

Також усі присутні змогли ознайомитися з проектом рішення майбутнього статуту. В ньому йдеться про врахування інтересів громади вулиці, яка отримала статус пам'ятки. У розробці проекту статуту, за словами Попова, взяли участь усі мешканці вулиці. Тепер без погодження з ними буде заборонено проведення на вулиці будь-яких будівельних робіт.

Також КМДА зініціювала проведення загальноміського референдуму, на якому будуть затвердженні обмеження щодо будівництва в історичній частині міста.

Зараз ви читаєте новину «Попов пообіцяв прийняти статут Андріївського узвозу 26 квітня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

19

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.04.2012 16:54:59ВВ195.234.215.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Попов це ставленик чужої для киян сили, не вірте йому! А куди він дивився як почали руйнувати дорогий нам узвіз? Якби люди не повстали, то і він мовчав би. Він ставленик людей, яким потрібне тільки особисте збагачення, а не інтереси громади.

22.04.2012 15:00:17олег-киев95.135.80.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

это наш город понаехали. ломайте у себя дома.я киевлянин жлобы достали

22.04.2012 11:51:43жана-одеса178.93.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бандюковичі заселять історичний УКРАЇНСЬКИЙ УЗВІЗ перекотиполем тобто росіянами з Росії за один день зроблять по блату громадянами України і Києву труба -буде ісконно русский город. А ми раби були як при Шевченку так рабами і залишимось.Заберуть у нас нашу мову і будемо " німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть"""""!!!

22.04.2012 00:16:27UAUAUA93.74.213.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

це вже навіть не смішно....зруйнували все, а тепер будуть скликати комісії...скільки ж маніпулятивної брехні написано на цій КДБшній поповській пиці....

21.04.2012 21:30:26Віктор93.75.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Попов [Видалено], який тупу і брехливо піариться, вже видумуючи якийсь статут. Та у нас є Конституція, всі закони всіх рівнів, які не дозволяють чинити ніякий руйнувально-забудовницький шабаш, ні в Києві, і ніде в Україні. Тому ніякий додатковий статут тут ні до чого. Згадаймо будівництво на Театральній, тай багато інших актів вандалізму. - Тут Попов говорить одне, суди то забороняють, то дозволяють це - а все будується і вдень і вночі і у вихідні. А влада корчить дурника, що нічого не може, нічого не знає і все беззаконня забороняє.
Отже вірити нашому "меру" в законі не можна. А на нари разом із своєю бандою він заслужив багатократно.

21.04.2012 17:55:23жана-одеса178.93.69.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Росіяни партії регіонів-Янукович азаров клюєв єфрємов Чечетов Акімова Колєсніков-вороги України.Андріївський Узвіз -це українська історична памьятка.За розрушення Узвозу всю верхушку банди регіоналів під суд!

21.04.2012 17:30:22дед Панас93.73.111.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Залетные жлобы-хозяева Киева!
И ничего тут не попишешь.
Поздно спохватились.

22.04.2012 15:07:22олег95.135.80.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

не поздно.мы киевляни себя вобиду не дадим и город тожэ

20.04.2012 09:54:58asim95.135.36.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Принять то можно, но кто потом, даже при наличии этого документа и голосов жителей против стройки, помешает застройщику снести дом в тихую, ночью, а потом как всегда "Ой, это немы", "Ну раз тут уже руины, мы построим свое". И я где-то читал, что один из застройщиков сын яныка, ну и как попов помешает этому сыночку, что-то строить??? Он же может папе пожаловаться, что плохой дядя ему не разрешает в строителей поиграть.

20.04.2012 00:53:36жители46.200.218.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

попову пора менять фамилию. Такие сказки поет аж приторно слушать. И устав какой-то придумал прикрываясь жителями СПУСКА. Только жители СПУСКА и знать не знали, и слышать не слыхивали про какой-то устав.Был брехуном таким и остается.

19.04.2012 22:37:57Гранат194.242.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Цікаво , а чому це так прихильники Тимошенко прикривають провину Чорновєцького за проданий узвіз , і звалюють все на цю владу ? Можливо Юля В теж брала участь в цьому дерибані .

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути