Ексклюзиви
пʼятниця, 23 листопада 2012 14:56

У Туреччині знайшли замуровану жіночу статую віком 2,5 тис. років

У Туреччині знайшли замуровану жіночу статую віком 2,5 тис. років
DHA Photo

Жіноча статуя, вік якої становить 2,5 тис. років, була виявлена ??турецькими археологами в місті Ізмір у Туреччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Піренеях знайшли найстародавнішу статуетку чоловіка

Скульптура була знайдена в ході розкопок стародавнього міста, які тривали протягом 22 років за підтримки організації Sabanc? Foundation.

За словами керівника археологічної групи професора Сердара Айнека, позбавлена ??голови статуя була замурована в стіні міського муру. Висота фігури жінки, одягненої в довгу одежу, становила близько 2 м. На думку археологів, статуя могла зображувати аристократку, яка відігравала важливу роль в управлінні міста, повідомляє Hurriyet Daily News.

Зараз ви читаєте новину «У Туреччині знайшли замуровану жіночу статую віком 2,5 тис. років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.10.2011 12:45:39оубс194.44.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПРасты сразу решили 2 вопроса в свою пользу - прессует налоговая наполняя свою казну и меняйлы, которых крышуют бандиты-депутаты.

14.10.2011 22:02:44Адам31.31.116.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Он может вообще не реагировать на письмо налоговой. Письмо это не повестка и можно ответить им тоже письмом. И сказать, что этот доход получен пять лет назад и хранился дома в матрасе. А теперь вдруг захотелось поменять его на доллары.

14.10.2011 01:08:03кир93.72.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Заказной бред.

13.10.2011 18:28:35Maks91.209.51.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Если на то пошло то и при Кучме жили.

13.10.2011 14:37:09ae1000tt193.200.32.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Хотели себе власть ПээРасов - получите, быдло-хохлы! Или может уже нахавались своим Ананасом?!

25.10.2011 12:02:42повбывав бы78.137.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да они никогда не признаются, свое не воняет. Им хоть сцы межы очи, а воны - дощ иде! С ПАКРАЩЕННЯМ вас па...сы

13.10.2011 14:42:10Антон Донецк95.135.116.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

По логике он должен задать вопрос - Хотели Ющенко Кушай теперь и нашего Ананаса!!!

13.10.2011 16:43:54enemy of the state194.44.220.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

при ющенке мы хоть жили. а теперь выживаем...

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути