Ексклюзиви
четвер, 07 листопада 2024 16:53

Український цивільний аеропорт має відновити роботу наступного року

Український цивільний аеропорт має відновити роботу наступного року
Роботу аеропорту можуть запустити до кінця січня. Фото: pixabay.com

До кінця січня 2025 року один з українських аеропортів має відновити роботу.

Очікується, що погодяться п'ять або шість авіакомпаній погодяться літати з України. Про це сказав старший партнер найбільшої у світі консалтингової компанії з питань управління ризиками Marsh McLennan Кріспін Еллісон на 10-му Київському міжнародному економічному форумі, цитує "Інтерфакс-Україна".

Президент Володимир Зеленський хоче, щоб першим відновив польоти аеропорт "Бориспіль" біля Києва. Але механізми страхування для авіації легше забезпечувати в аеропорту Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи запрацюють аеропорти - страсті за закритим небом України

"Президент зненавидить мене за те, що я це сказав, тому що він сфокусований на "Борисполі", проте початковий фокус - "Львів". Сім хвилин польоту від Польщі", - сказав Еллісон.

Він додав, що Львів набагато безпечніший за Тель-Авів.

Але остаточне рішення будуть ухвалювати в Офісі президента. На нього впливає загальна безпекова ситуація та наявність протиповітряної оборони.

Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького можуть відкрити як гуманітарний коридор.

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький сказав про це після підписання програми ЄС "Механізм "Сполучення Європи" з віцепрем'єром Олександром Кубраковим та комісаркою ЄС з питань транспорту Адіною Велян.

Зараз ви читаєте новину «Український цивільний аеропорт має відновити роботу наступного року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.09.2013 16:12:064217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обоссаный американским панком галицайский флаг уже над Радой. :)

01.09.2013 16:49:14Парадокс109.251.185.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Такое впечатление, что с этого флага тебе , в рот капает... и тебе это нравится .

01.09.2013 15:20:02391.209.51.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

01.09.2013 16:46:21Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое впечатление, что с этого флага тебе , IP: 91.209.51, постоянно в рот капает... и тебе это нравится .

01.09.2013 12:25:57.91.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

МУЖИКА ЖАЛКОВАТО, НО ОТВЕТИТ ОН ПО РУССКИМ ЗАКОНАМ, ТАК, КАК УСРАИНА - ЭТО ВРЕМЕННОЕ НЕДОРАЗУМЕНЕЕ И КРАВЧУКОВСКАЯ ПОДЛОСТЬ!!!

01.09.2013 12:07:33Макар178.216.103.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Подонки, пля! Какие "на поруки"? Пи...сы беззубые, требуйте немедленного возвращения захваченного рашенскими пиратами украинского рыбака! На основе видео преступления готовьте иск в евросуд. С требованием привлечения у уголовной ответственности не только убийц, а и их непосредственных начальников. Включая дежурного царька. На поруки они просят. Да о вас и дальше будут ноги вытирать пока не поймёте, что нет старшего брата. Есть воинствующее государство, с которым бороться можно только его методами. Другого оно, к сожалению, не понимает.

01.09.2013 14:49:48мальчиш176.100.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Придурок, в нете есть фильм, как скоростная лодка с двумя моторами по 200лошадей, зигзагами уходила от катера погранцов под вой сирены и приказ остановиться, что и надо было сделать.. Может и ушла бы, если бы не волнение на море. А стрелял у тебя , метан в голове придурочной, ты чопик вынимай иногда что бы давление в мозгах, меньше было....;)

01.09.2013 15:19:54391.209.51.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

01.09.2013 23:07:48мальчиш176.100.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты и есть тот флаг, только ещё и обоср@нный, всеми нардами Европы чучело бляндеровское...

01.09.2013 16:46:42Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое впечатление, что с этого флага тебе , IP: 91.209.51, постоянно в рот капает... и тебе это нравится .

01.09.2013 11:14:02Пушкин83.43.18.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Кацапня-убийцы простых рыбаков!!!!

01.09.2013 11:05:39пу91.217.66.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Все ниже перечисленные уроды это заказные троли белокаменной против Тимошенко, "Свободы" и вообще украинцев. вова со львова (он же "воффка", он же "бонифаций", он же "мальчиш") и остальной бригадой ("граф", "киевлянин", "добренько", "ющ", "валентина", "вот так", "umnik", "буратина", "смерш", "кот","Алекс","Владимир К"," Леший"," "Амос Мстов"."Полный писец","IP: 94.27.70.-- 111 ","-- верт", "правда украины"IP:"," mixo"",Dorman "," Citizen" и др.) за подачки продажным иудам от отдела пропаганды ФСБ . Продажные ВОНЮЧИЕ шакалы!

01.09.2013 15:20:245591.209.51.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

01.09.2013 16:47:00.109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое впечатление, что с этого флага тебе , IP: 91.209.51, постоянно в рот капает... и тебе это нравится ..

01.09.2013 11:31:58Парадокс109.251.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну да нас продажных 39 млн. и только 6 млн чистокровных полуарийцев - запаришся список печатать.....

01.09.2013 10:59:13нитуп109.201.247.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Путин привез к Медведчуку в помощь бл яд ей. Памагают путину давить Украину.

01.09.2013 09:07:42Alexx109.200.159.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если ты полез к соседу воровать свиней, то то будь готов получить люлей

01.09.2013 03:34:47podoliaka37.229.100.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

москалі гнойні черві. І не я це сказав [***].

01.09.2013 03:36:07podoliaka37.229.100.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

P.S. гнійні черві...

01.09.2013 03:25:32podoliaka37.229.100.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

не для красівих....:):):)Текст лінку...
Текст лінку...

01.09.2013 03:27:57podoliaka37.229.100.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

це не жидівський шмазел :DТекст лінку...

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути