пʼятниця, 15 лютого 2013 15:57

Туркменський газ якісніший за російський - експерт

Туркменський газ якісніший за російський - експерт
Фото: glavcom.ua

Російський газ поступається якістю туркменському.

Про це розповів голова правління Альянсу "Нова енергія України" Валерій Боровик у ефірі Українського радіо, коментуючи меморандум про відновлення постачання газу з Туркменістану в Україну через територію Росії.

"Ніхто газ по території Росії не транспортує. Він дається по заміщенню. Тобто на кордоні віддається туркменський газ російським споживачам, а на кордоні з Україною Росія віддає свій газ. Є ще маленький нюанс, на якому Росія заробляє: туркменський більш якісний", - зазначив Боровик.

Водночас, відповідаючи на питання, яка ймовірність відновлення постачань туркменського газу в Україну в найближчий час, експерт зазначив:

"Нуль цілих, нуль десятих. Тому що протоколи про наміри, заяви, меморандуми були і до цього візиту. Минулого року двічі зустрічалися президенти: один раз в Ашгабаті, інший раз Гурбангули Бердимухамедов прилітав в Україну. З українського боку завжди піднімалося питання про постачання природного газу. Досить конкретно і зрозуміло можна сказати, що без рішення Росії пропустити цей природний газ ніякі домовленості досягнуті не будуть".

Зараз ви читаєте новину «Туркменський газ якісніший за російський - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.02.2013 14:18:00верт141.138.126.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

И что теперь х-перд,покажи на карте трубу украина-тукмения,да 20 лет незаможности дали свои плоды-наплодили горе х-пердов

15.02.2013 18:07:47Ну91.199.205.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Млин и "страна"!
Дырка от бублика в бюджете, но умудряются ещё столько дормоедом-балаболов содержать!

Сколько эта эуропэйська Убундия ещё протянет?:D

15.02.2013 16:56:28вася85.198.150.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

вообще какая разница если трубы нет?"Новая энергия Украины" займитесь добычей газа из своих жоп и дешево и эфект будет как то ощутим как в случае провала так и удачи;)

15.02.2013 16:38:42вова со львова5.9.1.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Так в чем проблема? Покупайте качество.;);););););) И это есть новая дегенерация Украины, или отрыжка Могилянского Гарварда? Який жах!!!

15.02.2013 16:47:27Papa212.248.114.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, я еще поясню немного. Газ закачивается в разными станциями, от разных мест добычи через систему тысечекилометовых труб. Естественно, что он там перемешивается и определить откуда газ в трубе на выходе- невозможно. И вот когда я представил этого эксперта ждущего туркменский газ из трубы, мне не то, что стыдно за газету, я начинаю сомневаться в способности этого настоящего хохла вообще что-либо соображать. 22 года прошли с большой пользой.

15.02.2013 17:31:24ЛР95.134.66.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ну ВЫ и умный....!. ВСе это мыльные пузыри с этим газом.

15.02.2013 16:19:46Гы94.45.59.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Угу.Рашисты разбавляют газ имперскими амбициями;)

15.02.2013 16:15:46Papa212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Верх хохлятской мысли в газовом вопросе, наконец сформирован. Классика дебилизма.

15.02.2013 17:12:43Slav95.67.76.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

касападло ты трухлявое, поддувало своё прикрой!

15.02.2013 17:20:45Papa212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Привет холопчик! "Спартак" сегодня какая серия? :)

15.02.2013 17:35:13Ах95.134.66.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Лично Вам, последняя.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути