Ексклюзиви
четвер, 29 листопада 2012 00:01

Росія може припинити постачання газу в Україну — експерт

Росія може припинити постачання газу в Україну — експерт
Фото: tvi.ua

Російська Федерація може припинити постачання газу в Україну.

Таку думку в ефірі телеканалу ТВі озвучив директор енергетичних програм Центра імені Разумкова Володимир Омельченко.

За словами експерта, наш північний сусід має можливість відмовитись від української газотранспортної системи (ГТС).

"Якщо Росія збудує "Південний потік" і розширить білоруську транзитну систему, тоді вона може обійтися без українських труб", - пояснив Омельченко.

Він зауважив, що це означає, що Російська Федерація може припинити поставки блакитного палива не тільки для Європейського Союзу, а й для України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступного року ціна на російський газ майже не зміниться - прогноз

Водночас експерт наголосив, що Україні наразі російський газ обходиться за найдорожчими цінами у світі.

"Безумовно, що транспортувати газ з Катара до України - задоволення не з дешевих. Але Україна зараз отримує найдорожчий газ у світі", - сказав Омельченко.

"І ці великі витрати, які ми будемо нести при транспортуванні газу до нашого LNG-терміналу, все одно, ми будемо в значному виграші", - додав директор енергетичних програм Центра імені Разумкова.

Зараз ви читаєте новину «Росія може припинити постачання газу в Україну — експерт ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

45

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.12.2010 20:13:31Саня91.200.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так ,что ж; получается теперь водитель-дерьмо; А ЦАРЬ ГАИШНИК?
07.12.2010 10:00:02Сергій94.178.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На шляхах України знову появилася кучмівська КОБРА,одіта та кобра у кожані костюми,всі на новеньких чорних тайота камрі без наклейок,сині номери і мигалки,невже нашому народові довподоби повертатися у жахливе минуле,Боже спаси Україну від цих українофобів.
04.12.2010 00:14:44ВАСИЛЬ178.133.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
надоїсть-стану Тайсоном.Пожую І виплюну.
04.12.2010 00:09:38Василь178.133.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
просто потрІбно ввести правила фІксацІІ порушень на вІдео.неьа вІдео-нема штрафу.
03.12.2010 23:56:03Василий178.133.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Везде ГАИ обдирает простой народ.на автодорогеГадяч Ахтырка одни поборы позор властяь страны и районов
03.12.2010 22:20:51Ойген87.162.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Этим летом ездил на своей машине в Одессу. Проехал Гермалию и Польшу,никто не останавливал.А по Украине за две недели, ДАІ останавливали меня почти в два раза больше,чем за 15 лет в Германии.Причина: у всех была ориентировка об угоне подобной машины...
03.12.2010 22:12:57Ойген87.162.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
42.Орест(Львів).Конечно-же не надо преувеличивать.Т.н. рутинные контрольные проверки бывают и не редко.В Германии позволено до 0,5 промиля алкоголя.Это около 150 грамм шампанского или одна бутылка пива...
03.12.2010 22:01:06Ойген87.162.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
...стационарным радаром,оштрафовали на 200,-Е и лишили прав на месяц...
03.12.2010 21:58:22Ойген - ранее - Евгений87.162.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Читал в газете \"Русский Берлин\",что водителя самой Енджи(Ангелы Меркель), проскочившего на красный свет светофора, сфотографированного стационарн
03.12.2010 21:38:23Браво!87.162.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Прочитал все комменты к сей заметке и на диво ни москалей ни бандерлогов...Вот как славно ВАС ВСЕХ ОБЪЕДЕНИЛИ !!!
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути