Ексклюзиви
четвер, 18 липня 2013 12:17

Чергове транспортне "покращення": Ціни на проїзд у метро хочуть підвищити удвічі

Чергове транспортне "покращення": Ціни на проїзд у метро хочуть підвищити удвічі
Вартість проїзду в київському метро підскочить до 4 грн. Фото: club443.ru

У Київському метрополітені з вересня жетони можуть бути замінені електронними квитками. Ціна останніх залежатиме від кількості поїздок.

У мерії Києва запропонували кілька тарифів. Вартість електронного квитка на одну, дві, три поїздки може скласти 4 грн. У разі ж купівлі багаторазових квитків одна поїздка може обійтися в 2,5 грн, пишуть "Вести".

Вартість поїздки починаючи з десятої буде здешевлюватися. Квиток на десять поїздок буде коштувати 36 грн (замість 40 грн), а на 90 поїздок - 225 грн (з розрахунку 2,5 грн за поїздку).

Систему електронного квитка планують впровадити за дев'ять місяців. Спочатку в метро, а в наступному році - в наземному транспорті. Електронний квиток буде діяти у всіх видах транспорту.

Для пенсіонерів проїзд у метро залишиться безкоштовним.

Нагадаємо, зараз вартість жетона в київському метро складає 2 грн. ВАРТІСТЬ проїзного квитка на місяць ставити 95 грн. Для порівняння, у метро Будапешта квиток коштує 350 форінтів - близьким 12,2 грн.

Зазначимо, фінансовим результатом господарської діяльності Комунального підприємства "Київський метрополітен" за І квартал 2013 року став збиток у сумі 106,8 млн грн.

Варто зауважити, що нещодавно була підвищена вартість проїзду пасажирів у поїздах у внутрішньому сполученні.

Зараз ви читаєте новину «Чергове транспортне "покращення": Ціни на проїзд у метро хочуть підвищити удвічі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

67

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.07.2013 14:43:5911213.160.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потрібно не тарифи міняти, а негайно міняти бандицьку владу!!! Їхнє покращеня немає меж.

22.07.2013 17:49:03Алекс91.200.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Киеве работает Автоканал на СиБи!!! Больше информации тут :

22.07.2013 15:34:14Анна213.79.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тоже мне сравнили, цену в Будапеште и в Киеве. Пускай сначала зп сравнят!

21.07.2013 19:04:38Без сала мучусь46.172.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хотят многие и много чего... Пусть хотят, но этого же не произошло. Так чего верещать и посыпать голову пеплом ? Провокаторы дешовые ? Хотят, предпологают, думают что - вся эта хрень из арсенала дешовых провокаторов от оппозиции. ЭТОГО ЖЕ НЕТ !!!! Расслабтесь и пейте пиво в тенёчке.

21.07.2013 18:15:51Сш94.230.206.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Отмените льготы и не будет вам убытков.

19.07.2013 03:49:48Тома Добро94.76.117.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

а вопрос о рекламе в метро так и остается открытым? мы уже даже в окно не можем смотреть - везде реклама дешевой косметики и дорогой одежды. послушались бы комми и организовали снова профсоюзы - не было бы такого беспридела в украине как минимум.

18.07.2013 19:40:45Аня Косинська195.182.194.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

А про це давно йшлося. Я вже була до цього готова. Хоча мене як киянку таке не може не засмучувати.Це серйозний удар по бюджету моєї родини, якщо чесно...І ще не зрозуміло: чому дірки в бюджеті, які наробили олігархи, маємо латати ми - прості кияни! За рахунок проїзду в метро!

18.07.2013 17:38:05Сёма178.165.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

в Харькове проезд в метро стоит 3 грн. вне зависимости от количества остановок,а вот веток как и сотановок в харьковском метрополитене в разы меньше,так где же логика?Про доход от рекламы метрополитен тоже не спешит распространять.

18.07.2013 15:06:315578.159.55.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Полная жопа, если по мелочи побираются.А за рекламу в метро как то постеснялись сказать.

19.07.2013 03:52:21Тома Добро94.76.117.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

они просто боятся трогать олигархов. грабить людей - не так страшно. рельно , не остется у власти никакой альтернативы - разве что делать так, как сказал симоненко - раскулачивать олигархов. иначе никак. с нищего народа много не возьмешь.

18.07.2013 15:01:04Лена 213.200.34.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

То есть, съездить на работу киевлянину теперь будет стоить 8 гривен. за 20 рабочих дней набегает... 160 гривен. Если учесть, что на метро ездят не самые обеспеченные люди... Такими темпами скоро будут брать с людей деньги за вход на работу. И за выход с работы. За что бы еще с людей брать побольше денег? Как рабочие места создать — нету. Как пенсионную реформу отметить — нету. Как поднимать цены на все, зарывать школы и больницы и не выплачивать зарплаты людям — так пожалуйста. И при этом церковь свидетелей покращення не перестает нас радовать своими регулярными проповедями.

18.07.2013 21:32:38192.113.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а ты иди в Европу и проедь там за 1,2 - 1,5 евро в метро, так же на автобусе. Правда например: в Мадриде можешь купить проездной на все виды транспорта за 60 - 80 евро/месяц. Так что нечего жаловаться, у нас еще не дорого.

02.08.2013 23:56:582176.37.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Европе зарплата (минимум) 2000 евро, а у нас какая? Надо быть полным идиотом чтобы сравнивать цену за проезд в Мадриде, и в Киеве.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути